زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تخمین هزینه و تلاش در پردازش ابری

ارسال:
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۸:۱۱ ب.ظ
دوستان عزیز سلام
من میخوام روی تخمین هزینه و تلاش در پردازش ابری کار کنم اگر کسی هست که میتونه بهم کمک کنه و منابعی در اختیارم قرار دهد لطفا راهنماییم کنید.
باتشکر
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۲:۱۴ ق.ظ
RE: تخمین هزینه و تلاش در پردازش ابری
(۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۸:۱۱ ب.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط:  دوستان عزیز سلام
من میخوام روی تخمین هزینه و تلاش در پردازش ابری کار کنم اگر کسی هست که میتونه بهم کمک کنه و منابعی در اختیارم قرار دهد لطفا راهنماییم کنید.
باتشکر
سلام دوست عزیز؛
یکم بیشتر توضیح بدید که دقیقا میخواید چیکار کنید؟
تخمین چه هزینه ای؟ منظورتون از تلاش در پردازش دقیقا چی هست؟
منظورتون اگر پیپر خاصی هست اون رو معرفی کنید که اگر کمکی ازم بر بیاد راهنمایی تون کنم.
ارسال:
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۹:۲۷ ب.ظ
سلام

شما باید توی ژورنال و کنفرانس های معتبر مختلف بگردید و تا می تونید درباره موضوعتون مطلب جمع آوری کنید. بعد از اون بشینید و اونها را بخونید و تا متوجه بشید.

آرزوهایم را در مسیر خیری که تو در آن برایم قرار می دهی دنبال می کنم ... .
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ
راستش من هدفم اینه که قبل از پیاده سازی پردازش ابری بیایم برآورد بزنیم هزینه این پیاده سازی چقدره . تخمین پیاده سازی ۳لایه پردازش ابری.
درست مثل وقتی قراره تخمین هزینه و تلاش یک پروژه نرم افزاری رو تخمین بزنیم. میخوام ببینم اصلا قابل پیاده سازی هست؟
مهمترین چیز دیتا هست برای شبیه سازی
ارسال:
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۵ ب.ظ
RE: تخمین هزینه و تلاش در پردازش ابری
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۲:۵۳ ب.ظ)sepideh67 نوشته شده توسط:  راستش من هدفم اینه که قبل از پیاده سازی پردازش ابری بیایم برآورد بزنیم هزینه این پیاده سازی چقدره . تخمین پیاده سازی ۳لایه پردازش ابری.
درست مثل وقتی قراره تخمین هزینه و تلاش یک پروژه نرم افزاری رو تخمین بزنیم. میخوام ببینم اصلا قابل پیاده سازی هست؟
مهمترین چیز دیتا هست برای شبیه سازی
ببینید من زیاد دیدم که هزینه ماهیانه یک دیتاسنتر رو بررسی کنند و بهبود بدهند اما این چیزی که شما میگین هزینه پیداه سازی سخت افزاری دیتاسنتر هاست. بنابراین من در این زمینه اطلاعی ندارم ولی مسئله ای که در اینباره وجود داره این هست که شما چی رو میخواید این وسط بهبود بدین؟! آخه این وسط یکسری تجهیزات هستن که باید استفاده شوند خوب. حالا به نسبت بزرگی دیتاسنتر ها هم از تجهیزات با اندازه ها و سرعت های مختلف استفاده میکنند. باز کارهایی دیدم که میان برای کاهش هزینه های عملیاتی از renewable energy ها استفاده کردن و یا به عبارتی از توربین بادی و انرژی خورشیدی(البته پیشنهاد دادن) و یا گوگل راه اندازی دیتاسنتر ها در مناطق سردسیر....
ولی شما میخواید پیاده سازی سخت افزاری رو کار کنین که فک کنم علمش توی ایران نیست و یا حداقل من ندیدم فرد ایرانی ای که داخل باشه پیپری رو ازش(آخه بیشتر بحث شبکه پیش میاد). اما باز شاید من اینجور فک میکنم چون در این زمینه تخصص ندارم!
ولی به هر حال لینک زیر زیاد میتونه در این زمینه شما رو کمک کنه:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Heart هزینه عشق واقعی چقدر است aatwo ۵ ۵,۴۰۱ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۰:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ghaderZ
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۷۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۴۵ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۵۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پردازش تصویر با متلب Baran15 ۰ ۱,۷۹۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Baran15
  پردازش تصویر در متلب Raziyeh.sh ۲ ۲,۸۵۹ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۸:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Raziyeh.sh
Star محاسبات ابری موبایل gitareghashang ۱۲ ۱۱,۲۱۰ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  جزوه آموزشی درخصوص رایانش ابری موبایل nilbarati ۰ ۱,۸۷۰ ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ۰۳:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nilbarati
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۷۰ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close