زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل در صفحه گذاری ورد

ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۱۱:۲۳ ق.ظ
مشکل در صفحه گذاری ورد
سلام.میخوام یه فایل ورد تحویل بدم که ۷ صفحه اولش شماره صفحه نداشته باشه.سه صفحه بعدش با الف ب ج شماره گذاری و صفحه گذاری بشه.و صفحات بعدش با شماره اعداد ۱ ۲ ۳ الی اخر.
در ضمن این شماره گذاری ۱ ۲ ۳ قسمت اخر اولین صفحه ی هر فصلش شماره نباید داشته باشه .چی کار باید کنم تو ورد.چه مراحلی رو باید برم؟

وجود تونل ها در دل کوه،نشانه ای از وجود امید است.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پاریس
ارسال:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۳ ۰۳:۱۹ ب.ظ، توسط پاریس.)
مشکل در صفحه گذاری ورد
سلام

یه سرچ بزنی تو نت هم من دیدم هست اما من خلاصه می گم

تو اول باید بریک کنی صفحه هاتو بعدش شماره بزنی

شما باید هر صفه که شماره بندیت تغییر می کنه بریک کنی سعی می کنم یه طو بگم گیج نشی چون الان خودم گیج شدم Smile

فرض کن شما یه ورد داری هفت صفه اولش بدون شماره بعد یه تعداد حروف الفبا باید بخوره بعد اون از یه جایی شماره از ۱ شروع می شه بعد صفحه ۱۹ هت صفه ایه که اسم فصله و نیاز به شماره نداره بعد صفه بیستم باید شماره بخوره و همین طور الی آخر

اول برا هفت صفه اول ،شما میری اول اول اول صفحه هشتمت کلیک می کنی Smile قسمت page layout بعد break رو انتخای می کنی و می ری next page رو انتخاب می کنی

بعد می ری قسمت insert قسمت footer گزینه edit footer رو انتخاب می کنی و link to previous رو که فعاله و زرد رنگ کلیک می کنی غیر فعال شه Smile
مرحله دوم میری اول اون صفه ای که عدد گذاریت (با همین ذ دیگه!!!) شروع می شه همین کارو میکنی
مرحله سوم میری اون صفه ای که اسم فصلته و نمیخای شماره داشته باشه این کارو می کنی
مرحله چهارم همین کارو برا صفه بعد اسم فصلت که باز قراره شماره بخوره همین کارو می کنی
و الی آخر هر جا نیازه شماره گذاری تغییر کنه اول فصلا این کارو می کنی
حالا که این کارت تموم شد نوبت شماره زدنه

میری اول صفه هشت کلیک می کنی و این مسیرو میری insert->page number->format page number

خوب قسمت number format نوع شماره گذاریتو که همون ابجد هوز رو انتخاب میکنی و قسمت start at رو کلیک میکنی بعدم اوکی رو میزنی خخخخخ
و حالا page number رو انتخاب کن و هر مدل شماره گذاری میخای انتخاب کن بالا پایین چپ راست
نگاه که کنی می بینی دقیقا تا اون صفه ای که خاسی شماره گذاری کرده برات اگه از اول درست رفته باشی البته

حالا از صفه ای که شماره گذاریته همین کارا رو می کنی با این تفاوت که در قسمت number format اعداد و انتخاب کن و قسمت start at عددی صفتو بزن مثلا یک Smile
اینم انجام بدی شماره میزاره برات تا اول فصلت
خوب صفه اسم فصلتو که فرض کردیم ۱۹ هه رو ولش برو صفه بعد
فرضمون این بود صفمون ۲۰ هست عددش همین کارای بالا رو برا اون صفه انجام بده و قسمت start at عدد ۲۰ رو بزن (فرضا)
برا بقیه فصلاتم همین کارو کن

امیدوارم کارتت اگه هنوز راه نیفتاده بود راه بیفته Smile اگه مشکلی پیش اومد باز در خدمتیم Smile

اینم یه چنتا عکس از مراحلش به ترتیب

فایل‌(های) پیوست شده

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ppositiveenergy , maneshty , one hacker alone

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۹۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  وردپرس فاطمه دیبا ۱ ۲,۰۲۵ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  پکیج آموزشی طراحی وب + فارسی سازی وردپرس + سئو Happiness.72 ۶ ۶,۳۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saqarmoshtaq
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۷۱ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۹۹ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۱۶ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۴۴ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۷۶ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۳۴ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۵,۲۲۴ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close