زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشگاه اصفهان - رشته‌ی IT [بحث و نظر]

ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۳, ۰۴:۳۸ ب.ظ

سلام.
ابتدا عرض کنم که برای ایجاد این بحث، انجمن‌های متعددی را بررسی کردم و اینجا را مناسب دیدم. اگر این انتخاب، مناسب نیست، عذرخواهی می‌کنم.

اما اصل بحث:
دوستانی که در دانشگاه اصفهان، رشته‌ی فناوری اطلاعات (هر چهار گرایش) مشغول تحصیل هستند/بودند، ممنون می‌شوم درباره‌ی اساتید، خود دوره و دانشگاه، وضعیت خوابگاه، زمینه‌های پایان‌نامه و موارد دیگری که مناسب می‌دانید، راهنمایی کنید.

قطعاً برای دوستانی که قصد انتخاب رشته‌ی ارشد پس از این را دارند، راهنمایی شما ارزشمند خواهد بود.

با سپاس

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: tayebe68 , ریحان
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۱۰ ب.ظ
من لیسانس خوندم اینجا حوابگاه میدن امکانات دانشگاه در حد گریست خصوصا اینترنت شاخه امنیت اون قویه دکتر ترک لادانی رییس گروه و اساتید امنیت و دکتر مهدوی و ملا کلا امنیت خیلی خوبی داره خصوصا که دکتری هم از خودشون اونجا میگیرن و میدونید فعلا دکتری امنیت اصفهان داره فقط! بعد از ان شبکه دکتر شاهقلی و بعضی از اساتید گروه کامپیوتر کلا خوبه اما تجارت رو به هیچ عنوان نیاین اسم نمیارم اما بیسوادترین استادا را داره خصوصا یه اقایی هست که بماند این بشر موجودیه که..... خلاصه خواستید انصراف از تحصیل بدید بیاید اصفهان تجارت بخونید! غذا دانشگاه خیلی خوبه فضا سبز از همه دانشگاههای ایران بهتر و مرتب تره دانشگاه بزرگیه پشت تریا سنگیش معروفه جو خاله زنکی داره اذیت میشید ...... من که دارم امسال فرار میکنم از این دانشگاه !
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۴۲۷ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۰۳ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۸۷ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۲۱ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۳۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۳۹ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۵۰۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۰۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۳۰ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close