زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ادامه تحصیل در مقطع دکترا رشته انفورماتیک پزشکی

ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۴۷ ب.ظ
سوال من در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکترای این رشته هست که ایا با ارشد این رشته میشه برای دکتری غیر ایران اقدام کنیم؟؟
یعنی این مدرک ارشد مورد قبول هست؟؟
یه تاپیک هم زدم که خب گفتن هر سوال یه تاپیک ....به چشــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم

من تازه امروز متوجه شدم همچین رشته ای هستUndecided ثبت نام هم نکردم ولی گویا از ۱۱ ام میشه ثبت نام کرد...ولی قبلش میخوام درمورد ادامه تحصیل تو این رشته بیشتر بدونم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes , Amoojan , Good! , nazanin_sh
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۷:۵۴ ب.ظ
RE: ادامه تحصیل در مقطع دکترا رشته انفورماتیک پزشکی
با توجه به اینکه اولین فارغ التحصیل این رشته در مقطع دکترا آقای امید پورنیک هست ، من ایمیلشون رو در اینترنت سرچ کردم و به آدرس ایمیل دانشجویان دکتری این رشته در دانشگاه علوم پزشکی مشهد رسیدم

فکر میکنم مستقیما هم این دوستان بتونن در این زمینه راهنمایی کنند . البته اگر فرصتش رو داشته باشند

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: نیکا , مهرانگیز , Amoojan , sybarite
ارسال:
۰۹ اسفند ۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ ب.ظ
good-wishes عزیز ، پیشنهاد می کنم از ایشون دعوت کنین بیان اینجا . شما به عنوان مدیر تالار ها می تونید فضایی در اختیار دوستان قرار بدید که ایشون در ابتدا شرح نامه خوبی بنویسن و سپس اگر مایل بودنبه سوالا پاسخ بدن . اینطوری سیل ایمیل به اینباکس ایشون سرازیر نمی شه و ضمنا براشون توضیح بدین تو مانشت چه خبره و به احتمال قوی از ایشون استقبال می شه . ممنون از توجهتون .
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , مهرانگیز , Good!
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۰۷ ق.ظ
RE: ادامه تحصیل در مقطع دکترا رشته انفورماتیک پزشکی
(۰۹ اسفند ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  good-wishes عزیز ، پیشنهاد می کنم از ایشون دعوت کنین بیان اینجا . شما به عنوان مدیر تالار ها می تونید فضایی در اختیار دوستان قرار بدید که ایشون در ابتدا شرح نامه خوبی بنویسن و سپس اگر مایل بودنبه سوالا پاسخ بدن . اینطوری سیل ایمیل به اینباکس ایشون سرازیر نمی شه و ضمنا براشون توضیح بدین تو مانشت چه خبره و به احتمال قوی از ایشون استقبال می شه . ممنون از توجهتون .

پیشنهاد خوبی هست
البته با توجه به اینکه انجمن انفورماتیک پزشکی himt.ir در این زمینه فعالیت تخصصی میکنه بعید نیست ایشون اونجا حضور یا فعالیت داشته باشند.
ما نمیخواهیم همروند یک انجمن دیگه فعالیت کنیم و بهتره دوستانی که به دنبال این تخصص هستند مباحث اون انجمن رو هم دنبال کنند

اما پیگیری می کنم به چه شکل میشه حداقل یک مشاوره و روشنایی راه از ایشون گرفت Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , sybarite , Amoojan , نیکا
ارسال:
۱۰ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ق.ظ
این سوال این جا هم مطرح شده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: مهرانگیز , Good! , sharifIT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۳۹۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۱۱ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
Question در آمد مهندسین در ایران. اشتباه کردم پزشکی نخوندم؟ sepanta1990 ۷۴ ۴۷,۶۵۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  فروش منابع ارشد انفورماتیک پزشکی(چاپ ۹۱ تا ۹۴) ali reza ۱ ۲,۶۵۹ ۰۶ آذر ۱۴۰۰ ۰۹:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali reza
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۵ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  اهدای کتاب های انفورماتیک پزشکی ya mohaymen ۱ ۲,۹۴۷ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۰ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  فروش کتابهای کنکور ارشد انفورماتیک پزشکی pinkspring9@gmail.com ۰ ۲,۷۹۰ ۰۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: pinkspring9@gmail.com
Smile فروش کتابهای دست دوم و ارزان آمادگی ارشد انفورماتیک پزشکی qizilbash ۱ ۴,۲۹۹ ۲۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: zeilabi69

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close