زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بازیابی پسورد ادمین؟؟؟؟؟

ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۳۱ ق.ظ، توسط setare1392.)
Question بازیابی پسورد ادمین؟؟؟؟؟
سلام.

رمز ادمین سیستم رو میخواستم بازیابی کنم (از اول هم رمز رو نمیدونستم)تا بتونم از طریق کاربر ادمین وارد بشم وتنظیمات ipو... رو دستکاری کنم یا نرم افزاری رو نصب کنم.چون این فعالیت ها تحت کاربری که وارد میشم والبته یکسری فعالیتهای دیگه هم غیر فعال هستند.
سیستم تحت یک دامنه تعرف شده و دو انتخاب در هنگام سوییچ برای ورود به ویندوز وجود داره که یکی به نام خود کامپیوتره (که من نمیدونم آیا همون ادمین سیستم هست یانه؟؟؟؟؟!)ودیگری که من رمزش رو دارم به نام دامنه هستش.
تواینترنت هم سرچ کردم نرم افزارهای بازیابی پسورد ویندوز پیداکردم اما بعد از اینکه روی سیدی رایت کردم ودر سیستم گذاشتم کاری انجام نداد.البته من روش استفاده ازشون رو هم بلد نیستم.

حالا از دوستان عزیز میخواستم که من رو کمک کنند تا راهی پیدا کنم تا بتونم از طریق کاربر ادمین وارد سیستم بشم واگه نرم افزاری هست معرفی کنندوروش استفاده روبگن.

اسم یه نرم افزار هم شنیدم که فکر کنم یه چیزی شبیه به "لایوت نت ورک اسکول " هست (درست نمیدونم اسمش چیه!!!)که ممنون میشم اگه اطلاعی در موردش دارید در اختیارم بگذارید و اینکه چجوری استفاده میشه ؟؟؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ اسفند ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ اسفند ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط mahidasht.)
بازیابی پسورد ادمین؟؟؟؟؟
شما می توانید از نرم افزار hiren 's boot CD استفاده کنید یکی از امکانات این نرم افزار ریست کردن پسورد administrator لوکال سیستم است که می بایست سیستم را با بوت dvd /cd این نرم افزار بالابیاورید و مراحل ریست پسورد را پیش ببرید مراحل انجام آنرا می توانید در اینترنت serch کنید موفق باشید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۵۹۲ دیروز ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  مهمترین فصل های ذخیره و بازیابی مقسمی enofcom ۱۰ ۵,۵۵۰ ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۵:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  دیتاست برای بازیابی اطلاعات مانند تصویر و متن در شبکه های اجتماعی minamm ۰ ۱,۸۹۲ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: minamm
  هاست دایرکت ادمین چیست؟ sharmin555 ۰ ۱,۵۰۵ ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sharmin555
  بازیابی فایل جایگزین لهمشد ۲ ۷,۴۹۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ ۰۳:۰۱ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  فایل pdf پسورد دار rahada ۵ ۲,۷۳۸ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: rahada
  راهنمایی برای تدریس ذخیره و بازیابی اطلاعات mona23 ۰ ۱,۴۸۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۴ ۱۱:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mona23
  بازیابی درجا چیست؟ royaarabi ۰ ۱,۱۳۱ ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ۰۲:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: royaarabi
  بازیابی هوشمند اطلاعات jafari noodooshan ۰ ۱,۲۶۸ ۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: jafari noodooshan
  بازیابی هوشمند اطلاعات جعفری نىوشن ۱ ۲,۰۲۸ ۰۵ تیر ۱۳۹۴ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Mahsash

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close