زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اشتباها تیک صرفا جهت شرکت در المپیاد رو زدم، چیکار کنم؟

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
سلام دوستان عزیز، میدونم بعد یه امتحان سخت از یه طرف آسوده شدید و از یه طرفی به خاطر پاسخنامه نگرانید، من خودم پارسال چنین تجربه ای داشتم، و بعد امتحان تا یک هفته تو کما بودمو امیدی نداشتم اما یقین داشته باشید که خدا نتیجه و پاداش زحمتاتونو میده نگران نباشید.
من یه سوال داشتم، دوست من امسال کنکور ارشد شرکت کرده اما تو ثبت نام تیک صرفا جهت شرکت در المپیاد رو زده، در حالیکه واقعا قصد شرکت در آزمون رو داشته و الان ترم ۱۰ کارشناسیه، اما نمیدونه چجوری باید اصلاحش کنه، رو سایت خود سازمان سنجش هم سوالو مطرح کرده چند بار که بهش گفتن دفترچه رو مطالعه کن اما تو دفترچه چیزی راجع به اصلاحش نگفته، حالا من از دوستان سوال دارم که کسی هست بدونه چجوری این دوست من میتونه اشتباهشو تصحیح کنه و جزء شرکت کنندگان واقعی قرار بگیره، خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
RE: اشتباها تیک صرفا جهت شرکت در المپیاد رو زدم، چیکار کنم؟
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ)elmesias نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز، میدونم بعد یه امتحان سخت از یه طرف آسوده شدید و از یه طرفی به خاطر پاسخنامه نگرانید، من خودم پارسال چنین تجربه ای داشتم، و بعد امتحان تا یک هفته تو کما بودمو امیدی نداشتم اما یقین داشته باشید که خدا نتیجه و پاداش زحمتاتونو میده نگران نباشید.
من یه سوال داشتم، دوست من امسال کنکور ارشد شرکت کرده اما تو ثبت نام تیک صرفا جهت شرکت در المپیاد رو زده، در حالیکه واقعا قصد شرکت در آزمون رو داشته و الان ترم ۱۰ کارشناسیه، اما نمیدونه چجوری باید اصلاحش کنه، رو سایت خود سازمان سنجش هم سوالو مطرح کرده چند بار که بهش گفتن دفترچه رو مطالعه کن اما تو دفترچه چیزی راجع به اصلاحش نگفته، حالا من از دوستان سوال دارم که کسی هست بدونه چجوری این دوست من میتونه اشتباهشو تصحیح کنه و جزء شرکت کنندگان واقعی قرار بگیره، خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید.
فکر کنم مراجعه حضوری(البته اگه آشنا گیر بیاره تو سازمان سنجش خیلی بهتره).
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ)elmesias نوشته شده توسط:  سلام دوستان عزیز، میدونم بعد یه امتحان سخت از یه طرف آسوده شدید و از یه طرفی به خاطر پاسخنامه نگرانید، من خودم پارسال چنین تجربه ای داشتم، و بعد امتحان تا یک هفته تو کما بودمو امیدی نداشتم اما یقین داشته باشید که خدا نتیجه و پاداش زحمتاتونو میده نگران نباشید.

سلام
تیک صرفا نداشت که
فکر میکنم یه سوال داشت که می خواید تو المپیاد شرکت کنید یا نه ؟
که اگه اینو هم میزدید مشکلی در امتحان ارشدتون ایجاد نمیشه - فقط بدون احتساب معدل تو المپیاد هم شرکت داده میشید
البته این چیزیه که من یادمه
شما تیک صرفا و غیر صرفا دیدید تو ثبت نام؟
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۲۱ ب.ظ
منم پارسال اون تیک و زدم ولی تویه انتخاب رشته مشکلی برام پیش نیومد.

سورنا یکی از سرداران بزرگ و نامدار تاریخ ایران در زمان اشکانیان است که سپاه ایران را در نخستین جنگ با رومیان فرماندهی کرد و رومی‌ها را که تا آن زمان در همه جا پیروز بودند، برای اولین بار با شکستی سخت و تاریخی روبرو کرد.
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ ب.ظ
(۰۳ اسفند ۱۳۹۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ)saeed313 نوشته شده توسط:  منم پارسال اون تیک و زدم ولی تویه انتخاب رشته مشکلی برام پیش نیومد.

سال چهارم بودید؟یا سال سوم؟
آخه تو دفترچه نوشته متقاضیانی که سال سوم هستند و فقط در المپیاد شرکت میکنند مجاز به انتخاب رشته نیستند
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۱۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ق.ظ، توسط elmesias.)
نقل قول: سلام
تیک صرفا نداشت که
که اگه اینو هم میزدید مشکلی در امتحان ارشدتون ایجاد نمیشه - فقط بدون احتساب معدل تو المپیاد هم شرکت داده میشید

سلام منم نمیدونم که صرفا داشته یا نه، اگه کلمه ی صرفا نداشته باشه که احتمالا مشکل خاصی نیست، یادتون نیست دقیقا؟
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
.
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ق.ظ)elmesias نوشته شده توسط:  
تیک صرفا نداشت که

سلام منم نمیدونم که صرفا داشته یا نه، اگه کلمه ی صرفا نداشته باشه که احتمالا مشکل خاصی نیست، یادتون نیست دقیقا؟

منحصرا داشت نه صرفا.
چون من المپیاد رو تیک زده بودم یادمه ولی منم به شک افتادم با خوندن پست شما. اما ۹۹/۹۹% احتمال میدم منحصرا بود.
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۹۲, ۰۴:۲۸ ب.ظ
(۰۴ اسفند ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ب.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  .
(04 اسفند ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹ ق.ظ)elmesias نوشته شده توسط:  
تیک صرفا نداشت که

منحصرا داشت نه صرفا.
چون من المپیاد رو تیک زده بودم یادمه ولی منم به شک افتادم با خوندن پست شما. اما ۹۹/۹۹% احتمال میدم منحصرا بود.

سلام، خب منحصرا هم همون مفهومه صرفا رو داره از نظر من، واقعا نمیدونم چی بگم شما هم اگه تونستید تو قسمت سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش این سوالو مطرح کنید، ببینید به شما چی پاسخ میدن، بنده رو مطلع کنید. با تشکر
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۵۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۶۵ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۸۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۵۶ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۲۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۶۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۶۵ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close