زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بعد از ازمون های ازمایشی دقیقا باید چیکارکنیم؟

ارسال:
۰۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
سلام
من ازمون که میدم بعدش میام قسمت هایی که یادم رفته مرور میکنم سوالایی که بلد نبودم از بچه ها میپرسم اما برنامه ریزی خاصی ندارم واسه این روزا
مثلا دیروز ازمون دادم مرور کردم حالا دیگه نمیدونم باید چیکار کنم؟
البته تسلط هم ندارم هنوزا

به مصلحتم نبود
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۴۵ ق.ظ
کار درستی میکنی اما الان که باید تو اوج امادگی باشی چرا نیستی؟
من برنامم الان اینه
مرور جمع بندی ها و تست آزمون جامع. باید سطح یادآوری اصلاعاتت رو ببری بالا. نکات رو ول کن. خدایی برای درسی مثل ساختمان داده همه تست های سال های گذشته رو زدم فقط چون مفهومی خونده بودم و جمع بندیم خوب بود.
موفق باشید

آنقدر شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: abji22

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۲۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۷۱ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  ازمون های استخدامی فراگیر و امزش وپرورش شانی ۰ ۱,۷۸۹ ۲۸ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: شانی
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۵۰۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ازمون ها و جامعه آماری کدوم موسسه برا ارشد بهتره؟ Fzjn ۲ ۵,۱۱۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۳۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  منابع ازمون ارشد علوم کامپیوتر ۹۷ یه نفرn ۰ ۲,۰۴۹ ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۴:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفرn

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close