زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در ارتباط با جدول مرکزی(آرمون جامع اول پارسه)

ارسال:

firouziam پرسیده:

سوال در ارتباط با جدول مرکزی(آرمون جامع اول پارسه)

دوستان من این سوال رو نمیتونم درک کنم(مربوط هستن به آزمون جامع اول پارسه)

سوال درباره جدول مرکزیه، جدول مرکزی چیه؟! احساس میکنم خوندمشا قبلن ولی یادم رفته! از بس حفظیو ... این برنامه سازی! کسی میتونه یه توضیح خلاصه بده؟! (جواب ۴)

فایل‌(های) پیوست شده

مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

hoda ahmadi پاسخ داده:

RE: سوال در ارتباط با جدول مرکزی(آرمون جامع اول پارسه)

(۰۱ بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  دوستان من این سوال رو نمیتونم درک کنم(مربوط هستن به آزمون جامع اول پارسه)

سوال درباره جدول مرکزیه، جدول مرکزی چیه؟! احساس میکنم خوندمشا قبلن ولی یادم رفته! از بس حفظیو ... این برنامه سازی! کسی میتونه یه توضیح خلاصه بده؟! (جواب ۴)

سلام دوست عزیز
اگه منظورش پشته مرکزی باشه برای ارجاع های غیر محلی در حوزه پویا استفاده میشه وک در ابتدا همه رکوردهای فعالیت در بالای پشته درج میشن همچنینی اشاره گرهای CEP,CIP .موقع برگشت از زیربرنامه هم از رو پشته POP میشن .و فکر کنم چون حافظه زیادی میطلبه زیاد کارامد نیست .اما هزینه push POP زیاد نیست پس گران تمام نمیشه

ارسال:

firouziam پاسخ داده:

RE: سوال در ارتباط با جدول مرکزی(آرمون جامع اول پارسه)

(۱۳ بهمن ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ب.ظ)hoda ahmadi نوشته شده توسط:  
(01 بهمن ۱۳۹۲ ۰۵:۰۹ ب.ظ)firouziam نوشته شده توسط:  دوستان من این سوال رو نمیتونم درک کنم(مربوط هستن به آزمون جامع اول پارسه)

سلام دوست عزیز
اگه منظورش پشته مرکزی باشه برای ارجاع های غیر محلی در حوزه پویا استفاده میشه وک در ابتدا همه رکوردهای فعالیت در بالای پشته درج میشن همچنینی اشاره گرهای CEP,CIP .موقع برگشت از زیربرنامه هم از رو پشته POP میشن .و فکر کنم چون حافظه زیادی میطلبه زیاد کارامد نیست .اما هزینه push POP زیاد نیست پس گران تمام نمیشه

سپاس از پاسختون، خودمم شک کردم که شاید منظورش پشته مرکزی باشه،پس اگه منظورشپشته مرکزی باشه سوال غلط هست چون جواب ۴ هست و یعنی همه گزاره ها صحیح هستن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۱۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۶۹۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۲ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  برنامه‌ی جامع واسه زبان blackhalo1989 ۴۲ ۳۴,۹۲۱ ۲۳ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Distance
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۸۲۱ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  کسی در ارتباط با درس فهم زبان اطلاعی داره؟ trace4ward ۰ ۱,۸۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  راهنمایی انتخاب واحد ترم اول، ارشد نرم، مباحث بیگ دیتا و دیتابیس arian_61 ۱ ۲,۵۷۱ ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  ساختمان داده پوران، فصل اول، راهنمایی برای حل یک مثال ساده marvelous ۲ ۲,۶۷۱ ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۴۹ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  راهنمایی در مورد دروس ترم اول هوش sina_bhh ۴۷ ۳۴,۹۳۱ ۲۰ آذر ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Arezouuu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close