زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی بین آزاد و سراسری

ارسال:
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط parichehr65.)
سلام آقای تنهایی
من امسال شبکه علوم تحقیقات قزوین قبول شدم و ترم ۱ هستم، رتبه های سراسری هم که آمده من گرایش ۲و۳ رتبه‌ام ۶۱ و گرایش ۱و۴ رتبه‌ام ۱۴۶ شده
من آلان ۳ تا سوال دارم:
یک:حالا به نظرتون من کدوم یک از گزینه های زیر را انتخاب کنم؟( اگه پیشنهاد بهتری به ذهنتون رسید لطف کنید بگین)
۱-تو فرم انتخاب رشته همه رشته های روزانه و شبانه دانشگاه های شریف،امیرکبیر،تهران،علم و صنعت، شهید بهشتی، تربیت مدرس و خواجه نصیر را بزنم، اگر قبول شدم که هیچ، وگرنه همزمان با ادامه دانشگاه آزاد یه بار دیگه کنکور بدم
۲-تو فرم انتخاب رشته همه رشته های روزانه و شبانه دانشگاه های شریف،امیرکبیر،تهران،علم و صنعت، شهید بهشتی، تربیت مدرس‌، خواجه نصیر( دانشگاه اصفهان، الزهرا، قم) را بزنم و از آزاد هم انصراف بدم

دو: تو گزینه دو بالا اولویت دانشگاه‌ها از لحاظ اعتبار چطوری هستن ؟(اصفهان، الزهرا،قم)

سه: به نظرتون با ظرفیت های اعلام شده کجا قبول میشم؟
خواهشاً راهنماییم کنین Huh فوریه Confused
(من این پست را قبلا توی یه تایپیک دیگه زده بودم اما انگار اون تایپیک غیر فعال شده چون کسی جواب نداد Sad برای همین توی یه تایپیک جدید این پست را دوباره زدم)
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۸ ق.ظ
یعنی آزاد درس خوندن بهتر از روزانه دولتی بقیه شهرهاست؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۴۶ ب.ظ
در این مورد شک نداشته باشید که کار درست گزینه دومیه چون قبولیه روزانت حتمیه .
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۲ ب.ظ
خیلی ممنون از جوابتون
آخه دانشگاه قزوین امکانات بالایی داره و اگر بخوام کار کنم هم از نظر استاد( همه ماله امیرکبیر )و هم از نظر امکانات دانشگاه در سطح بالایی قرار داره(چندین سال متوالی هست که تو مسابقات مثل روباتیک مقام میاره) . کلاً منی که میگفتم عمراً برم دانشگاه آزاد را متقاعد کرده که دانشگاه خوبیه
اما می ترسم الزهرا و اصفهان و ... این امکانات را نداشته باشه
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۷۷ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۱۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  جستجو و ارتباط بین جداول aryana25000 ۰ ۱,۷۹۹ ۰۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aryana25000
  سراسری ۹۱ Sanazzz ۲ ۳,۰۰۵ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  تست سراسری ۹۱ Sanazzz ۲ ۳,۲۰۶ ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۱:۴۱ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  ارتباط دائم بین سیستم استنتاج فازی و یک نرم افزار دیگر fa_karoon ۱ ۲,۳۲۹ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  راهنمایی برای دانشگاه آزاد کرج Nilo_O ۱ ۲,۸۰۴ ۱۰ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Nilo_O
  راهنمایی شرکت در آزمون دوره های بین المللی مایکروسافت azad_ahmadi ۳۶ ۴۰,۹۹۵ ۰۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: mahdi_atd@yahoo.com
  سراسری ۸۶ ahmadi77 ۱ ۱,۹۲۶ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۴۶۶ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close