زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت

ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۲ ق.ظ، توسط arshad91.)
سلام دوستان امیدوارم خوب باشید

دوستان از اونجا که تو هر موسسه استاد خوب و بد هست..

لطفا اگرmcitpبا استادی گذروندید که راضی بودید و تونستید وارد بازار کار شبکه بشید معرفی کنید

ممنون از توجه اتونBig GrinHeart

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ب.ظ
سلام.
استاد هیچ موقع نمیتونه کاری کنه که تو بتونی MCITP بگیری اون فقط نقش استارتر داره
به نظر من اصلا پولتو تو آموزشگاها حروم نکن به جاش یه اینترنت پر سرعت و نا محدود و یه سیستم خوب بگیر و خودت بشین همه سیلابس ها رو کار کن هر جا هم به مشکل خوردی استاد گوگل هست.

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال:
۲۲ آذر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
RE: استاد خوب برای مهندس شبکه مایکروسافت
سلام کلاس رفتن میتونه فقط یه پیش زمینه باشه. ۹۰ درصد فوت وفن ها باکار کردن خودت به دست میاد. استاد زیاد مهم نیست فقط یه جا برو که بتونی امتحان بین المللیشو قبول شی

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

چیزهای مورد علاقه من در زندگی هزینه مالی برای من ندارند. کاملا مشخص است که تنها منبع با ارزشی که ما داریم زمان است.

- استیو جابز
۰
۰
ارسال:
۲۵ آذر ۱۳۹۲, ۰۴:۱۹ ب.ظ
(۲۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۷ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  اگه تهران هستید من از مدرس دوره ای که میرم خیلی راضی هستم، البته هنوز دوره ام تموم نشده ولی تونستم کارآموزی خوبی پیدا کنم. اگه خواستید بهم پ.خ بدید.

سلام دوست عزیز. اگه میشه لطف بفرمایید به بنده هم اطلاعاتی در زمینه دوره ای که می گذرانید و استادتون بدید و بفرمایید چه جوری میشه با ایشون تماس گرفت؟ هزینه کلاسشون چقدره و کجا و کدام موسسه احیانا تدریس می کنن. ممنون از لطف شما.
۰
۰
ارسال:
۲۸ آذر ۱۳۹۲, ۰۹:۲۵ ب.ظ
درسته کلاس ده درصده اما نمیتونید بگید هر چقدرم استاد بد باشه عیبی نداره ادم میتونه خودش بخونه بالاخره یه راهنمایی هست

من خودم این تجربه را داشتم

مچکرم از توجهتون نظذتون راجع استاد تیمار چی هست؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۰۲ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۵۱ ب.ظ
دوستانی که مدرک مایکروسافت دارن، لطفا در زمینه ی بهترین استاد تدریس MCSE راهنمایی کنن منو ؛ متشکرم
۰
۰
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۱۵ ب.ظ
(۰۲ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)bahar1987 نوشته شده توسط:  دوستانی که مدرک مایکروسافت دارن، لطفا در زمینه ی بهترین استاد تدریس MCSE راهنمایی کنن منو ؛ متشکرم

با سلام
به نظر من همه اساتید ممکن هست دانش داشته باشند اما دلسوز بودن و مسلط بودن یک ویژگی خیلی مهمه. من در موسسه کهکشان نور دوره های شبکه mcsa و ccna رو گذروندم با استاد محمد صمیمی . خیلی خوب بود و من واقعا راضی بودم و تازه فهمیدم شبکه یعنی چی . خیلی خوب و با حوصله با دانشجو کار میکنه و همه چیز به صورت سناریو و کاربردی پیش میره . هم از پولی که دادم راضیم هم از موسسه کهکشان و هم از استاد محمد صمیمی. می تونین یه سر به صفحه اینستاگرامشون بزنید . msamimii
۰
۰
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۴۰ ب.ظ
کهکشان یه زمانی خیلی قوی بود در زمینه دوره های مایکروسافت. منتها به نظر من برای این دوره ها که خیلی وابستگی به تجهیزات و لابراتوار ندارید، مدرس اهمیت بسیار بیشتری داره تا آموزشگاهی که انتخاب می کنید.
شک ندارم که آقای آرش صلحجویی یکی از بهترین و با سابقه ترین مدرسین این دوره ها هستن، البته اگر الان ایران باشن و همچنان تدریس داشته باشن.
کهکشان در زمینه امنیت هم خیلی خوبه و نشستن در کلاس های آقای دکتر عباس نژاد که بنیانگذار این موسسه هستن رو به همه توصیه می کنم.
غیر از کهکشان، آموزشگاه های دیگه هم مدرسین خوبی دارن، مثل سایبرتک که زمانی آقای دکتر بهروزیان اونجا تدریس می کرد که یک متخصص مورد شناخت و تایید خود مایکروسافت هم هستن.
۰
۰
ارسال:
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶, ۰۷:۴۲ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۱۵ ب.ظ)alirezayi نوشته شده توسط:  
(02 آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۵۱ ب.ظ)bahar1987 نوشته شده توسط:  دوستانی که مدرک مایکروسافت دارن، لطفا در زمینه ی بهترین استاد تدریس MCSE راهنمایی کنن منو ؛ متشکرم

با سلام
به نظر من همه اساتید ممکن هست دانش داشته باشند اما دلسوز بودن و مسلط بودن یک ویژگی خیلی مهمه. من در موسسه کهکشان نور دوره های شبکه mcsa و ccna رو گذروندم با استاد محمد صمیمی . خیلی خوب بود و من واقعا راضی بودم و تازه فهمیدم شبکه یعنی چی . خیلی خوب و با حوصله با دانشجو کار میکنه و همه چیز به صورت سناریو و کاربردی پیش میره . هم از پولی که دادم راضیم هم از موسسه کهکشان و هم از استاد محمد صمیمی. می تونین یه سر به صفحه اینستاگرامشون بزنید . msamimii

اگر میخواهید شبکه را به صورت حرفه ای یاد بگیرید من به شما استاد محمد صمیمی رو پیشنهاد میدم من دوره های ماکروسافت و سیسکو را در آموزشگاه کهکشان نور پیش ایشان آموختم و بسیار راضی بودم .
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۴۹۵ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۰۳ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۱۸۹ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۳۱ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  نظر در رابطه با استاد داور علیصا ۰ ۱,۴۳۳ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۱۲۲ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۴ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  استاد راهنما Miss.m ۰ ۱,۵۴۳ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Miss.m
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۳۵۳ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close