زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض جمعی و جدی به اختلاف درصدها

ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۸ ق.ظ
دوستان امسال اتفاقاتی افتاده که تا پارسال کمتر شاهد بودیم. به طور مشهودی یه اشتباهاتی این وسط رخ داده که مسئولش سازمان سنجشه. بیشتر از ۳۰ نفر به درصداشون معترضند و تازه خیلی های دیگه هم نیومدن بگن اعتراضشون رو اینجا.
اگر دوستان موافقند به طور جدی، جدا از اعتراض اینترنتی پیگیر قضیه باشیم حتی شده چند تا رسانه و خبرگزاری رو درگیر این مساله کنیم تا حقمون رو بگیریم. اعتراض حضوری هم توصیه می شه. من خودم لازم باشه حاضرم برم کرج و حتی پاسخ نامه مو بکشم بیرون منتها فقط من باشم جواب نمیده باید همه کسایی که اعتراض دارند همت کنند تا به نتیجه برسیم.
دوستانی که تهرانند یا کرج و به درصدها اعتراض دارند می تونن از همونجا اقدام کنند.
اگر دوستانی هستند که تو هر رسانه ای فعالیت دارند یا کسی رو می شناسند که جایی مشغوله اقدام کنند برای انتشار خبر اعتراض. لطفا جدی بگیرید آینده همه ما‌ها بستگی به همین ۱۰ ۱۵ درصد داره...
کسانی که موافقند همینجا موافقتشون رو اعلام کنند تا برای اقدامات بیشتر هماهنگی کنیم.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: s123456 , saba1000 , Msccom , marzieh , ali_computer69
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۱ ق.ظ
منم موافق SadSad بیاید اعتراض کنیم Sad(((((
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۶ ق.ظ، توسط s123456.)
من ۴ تا از درصد هام ۰ درصد اومده آخه مگر میشه؟
فکر کنم اصلا پاسخناممو نخونده: -))
به کی و کجا باید اعتراض کرد؟
اعتراض دارم

سما
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۳ ب.ظ
RE: اعتراض جمعی و جدی به اختلاف درصدها
من فردا یا پس فردا از شهرستان می رم تهران.درخواست بررسی مجدد نتیجه رو هم دادم.هر کی از نماینده های مجلس آشنا داره بهش بگه تا شاید این گندکاری سنجش به مجلس هم کشیده بشه.

موفقیت آخر راه نیست؛ شکست هم پایان نیست، آنچه مهم است جرات ادامه دادن است.
۰
۰
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۰۷ ب.ظ
آره اعتراض کنیم حتی من توی رشته های دیگه به جز کامپیوتر این چیز که آقا علیرضا گفتن دیدم بیاین حقمون بگیریم

http://www.persianqa.tk/
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۲ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۱ ب.ظ
بچه‌ها من پرسیدم میگن می تونین از طریق ۲۰:۳۰ یا رادیو ایران اخبار ساعت ۸ صبح. یه جوری باید به اینا این اعتراض رو بدیم تا اعلام کنن و به گوش همه برسه. هر کی می تونه دریغ نکنه.
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۰ ق.ظ
تو این صفحه اعتراض چرا گروه Load نمیشه ؟(: نباید انتخاب کنیم؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۱۶ ق.ظ
امضای جمعی میخاد.نه؟

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۶ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۱۰ ق.ظ)LordAriana نوشته شده توسط:  تو این صفحه اعتراض چرا گروه Load نمیشه ؟(: نباید انتخاب کنیم؟؟؟؟؟

کد رشته رو بزن . مهندسی کامپیوتر ۱۲۷۷ هست کدش.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۵ ق.ظ
آره بچه‌ها همین جا باید یه جوری امضا بزنیم و برای ۲۰:۳۰ و هر جا می تونیم بفرستیم. نمی دونم چطوری ولی از آقای دکتر کمک می خوایم.
برای منم ۱۵درصد تخصصیو کم زدن. تازه بیشترا دیدم تو تخصصی ۱۰-۱۵ درصد کم اوومده.
آقای تنهایی، آقای موج و هرکسی که می تونید نظر بدید و کمک کنیدو راه حل بدید.

[/size]زنده ام و با خوشی زندگی می کنم، ممنونم...
۰
۰
ارسال: #۱۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۹ ق.ظ، توسط Msccom.)
باید با سند حرف زد.درست و منطقی.تا رسیدگی شه.بنظر من دلیل اعتراضمون که کلی باشه و نظر فردی نباشه اینه که بگیم چرا کلید نهایی اعلام نشده در صورتی که پارسال‌ها اعلام شده!!!!!

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۷ ق.ظ، توسط arshad90.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  باید با سند حرف زد.درست و منطقی.تا رسیدگی شه.بنظر من دلیل اعتراضمون که کلی باشه و نظر جمعی نباشه اینه که بگیم چرا کلید نهایی اعلام نشده در صورتی که پارسال‌ها اعلام شده!!!!!

تایید می شه باید مشخص شه طبق چه کلیدی پاسخ نامه‌ها تصحیح شده که برای یکی که از ۶ تا سوال یکی جواب داده ۴۰% اومده برای یکی مثل ما ۱۱ درصد کم شده... تقاضا ارائه تصویر پاسخ نامه و کلید نهایی می تونه شروع خوبی باشه برای اعتراض.Dodgy
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۱۶ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۲ ق.ظ)NoOne نوشته شده توسط:  باید با سند حرف زد.درست و منطقی.تا رسیدگی شه.بنظر من دلیل اعتراضمون که کلی باشه و نظر جمعی نباشه اینه که بگیم چرا کلید نهایی اعلام نشده در صورتی که پارسال‌ها اعلام شده!!!!!

تایید می شه باید مشخص شه طبق چه کلیدی پاسخ نامه‌ها تصحیح شده که برای یکی که از ۶ تا سوال یکی جواب داده ۴۰% اومده برای یکی مثل ما ۱۱ درصد کم شده... تقاضا ارائه تصویر پاسخ نامه و کلید نهایی می تونه شروع خوبی باشه برای اعتراض.Dodgy

من پارسال آی تی داده بودم و با مشکلات شما مواجه بودم. درخواست دیدن تصویر پاسخنامه رو تو سایت سنجش دادم اما جواب داد: داوطلب گرامی به درخواست شما رسیدگی شد و پس از بررسی ,نتایج زیر حاصل شد. بعد دوباره درصدامو که تو کارنامه داده بودن برام نوشته بود. اگه شما تصویر پاسخنامه من رو دیدید من هم دیدمExclamation

برای آنکه ایمان دارد ، ناممکن وجود ندارد.
با داشتن اراده قوی ، مالک همه چیز هستید.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۶ ق.ظ
من اصلا سوالات هوش را جواب ندادم برام درصد زده حدود۱/۵ اونوقت زبانم که حدود ۳۰ درصد بود شده ۵/۵
حالا زبان هیچی ولی خدایی وقتی درصد هوش رادیدم داشتم شاخ در می اوردم.
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۴۲ ب.ظ
دقیقا در چه آدرسی باید اعتراض کنیم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۲۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۵۸۲ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست جزوه یا کتاب فارسی هوش جمعی seede ۰ ۱,۲۷۷ ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: seede
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۷۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران Happiness.72 ۶ ۵,۳۵۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی در خصوص مقاله isi هوش جمعی تارا محمدی ۱ ۱,۵۸۶ ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: تارا محمدی
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۴۱ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ کامپیوتر erfan.kh67 ۴ ۵,۳۸۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zakaria200
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ Sepideh96 ۸۸ ۴۳,۲۷۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marjan.lll
  لطفا به این سوالات با این دلایل اعتراض کنید erfan.el ۱ ۲,۵۵۹ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close