زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض جمعی و جدی به اختلاف درصدها

ارسال: #۳۱
۰۸ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۲۹ ب.ظ
RE: اعتراض جمعی و جدی به اختلاف درصدها
من پیگیری کردم گفتن تو هر سیستمی یک مقدار خطا هست
ایشالا سال بعد قبول میشی
میخواستم یه چیزی بگم ولی به شیطون لعنت فرستادم
ای خداConfused
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69
ارسال: #۳۲
۰۹ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۰ ق.ظ
(۰۸ خرداد ۱۳۹۰ ۰۸:۲۹ ب.ظ)shabgard نوشته شده توسط:  من پیگیری کردم گفتن تو هر سیستمی یک مقدار خطا هست
ایشالا سال بعد قبول میشی
میخواستم یه چیزی بگم ولی به شیطون لعنت فرستادم
ای خداConfused

کجا پیگیری کردید که به نتیجه نرسیدید؟

[/size]زنده ام و با خوشی زندگی می کنم، ممنونم...
۰
۰
ارسال: #۳۳
۱۰ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۸ ب.ظ
سلام بچه ها...منم مثل شما درصدای مشترکمو ۱۰ درصد و تخصصی مو ۸ درصد کمتر زده.....ولی به نظر من بهترین راه پیگیری در وهله‌ی اول همون درخواست بررسی مجدد سیستم پاسخگویی سنجشه....من بعید می دونم اونا رسیدگی نکنن،چون همه‌ی درآمدشون از همین ثبت نام های ماست و دارن نون و نمک مارو می خورن و طبیعتا شکرگزار خواهند بود....اما اگر پاسخشون قانع کننده نبود و همه به اعتراضشون مطمئن بودن اونوقت باید راههای دیگه رو در نظر گرفت...
۰
۰
ارسال: #۳۴
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۰۲ ب.ظ
من هم درصد نرمم ۱۰-۱۵ درصد کمتر بود اما بقیه تقریبا همونی بود که خودم حساب کرده بودم
به نظر من چند تا از سوالای نرم مشکل داشت تو یک کد برای یک سوال چند گزینه‌ی تکراری بود

یاران ره عشق منزل ندارد *** این بحر مواج ساحل ندارد
۰
۰
ارسال: #۳۵
۱۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۱۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۴:۰۲ ب.ظ)alime نوشته شده توسط:  من هم درصد نرمم ۱۰-۱۵ درصد کمتر بود اما بقیه تقریبا همونی بود که خودم حساب کرده بودم
به نظر من چند تا از سوالای نرم مشکل داشت تو یک کد برای یک سوال چند گزینه‌ی تکراری بود

آره یادمه که سوالای الگوریتم من هم گزینه‌ی تکراری داشت.نمی دونم واقعا چی بگم با این شانس مزخرف خودم...Angry

موفقیت آخر راه نیست؛ شکست هم پایان نیست، آنچه مهم است جرات ادامه دادن است.
۰
۰
ارسال: #۳۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۰ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۳۰ ق.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  شما قبلا جواباتونو چک کرده بودین؟ من چون جوابا رو روی کاغذ شماره صندلی نوشته بودم همه رو با پاسخنامه سازمان سنجش چک کردم. درصدای کارنامه‌ام دقیقا همونی شد که حساب کرده بودم.از دوستام نشنیدم همچین مشکلی براشون پیش اومده باشه. اولین بار اینجا دیدم.

این جاست که می گن شانس..
منم جوابامو آوردم،اتفاقا مراقب آشنا بود گذاشت چکشونم کنم با پاسخبرگ ولی این طور که پیداست این مشکل تو یک کد دفترچه پیش اوومده آخه منم باقی درصدام درستن و فقط نرمم تفاوت داره اونم نه چند درصد.
به هرجام تونستم نامه،ایمیل،پیامک و... دادم ولی جوابی نگرفتم. تا روز نتایج امیدوارم که لااقل خدا کمکمون کنه و بزنه تو سر این سازمان سنجش که برامون کاری کنه.

۰
۰
ارسال: #۳۷
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۵۵ ب.ظ
آره مثل این که تو کد دفترچه خاصی این اتفاق افتاده(دقیق یادم نیست B یا D).

۰
۰
ارسال: #۳۸
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۵۷ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ)manesht_omid نوشته شده توسط:  آره مثل این که تو کد دفترچه خاصی این اتفاق افتاده(دقیق یادم نیست B یا D).

حالا یادم اومد دفترچه D بود نرم افزارم ولی مشترکم C بود. درصدای مشترکم درست بودن ولی تخصصی هوش و نرمم نه(معماریم که سفید گذاشتم درست بود)

۰
۰
ارسال: #۳۹
۱۶ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۳۵ ب.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ ب.ظ)marygoli نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ)manesht_omid نوشته شده توسط:  آره مثل این که تو کد دفترچه خاصی این اتفاق افتاده(دقیق یادم نیست B یا D).

حالا یادم اومد دفترچه D بود نرم افزارم ولی مشترکم C بود. درصدای مشترکم درست بودن ولی تخصصی هوش و نرمم نه(معماریم که سفید گذاشتم درست بود)

دوست عزیز منم دفترچه‌ام D بود و درصد نرم افزارم تفاوت فاحشی داشت ولی جالب اینجاست که درصد هوش و درست زده و نرم و زده ۱/۶۷% ((((((((:
۰
۰
ارسال: #۴۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۴۲ ق.ظ
(۱۶ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۵۷ ب.ظ)marygoli نوشته شده توسط:  
(16 خرداد ۱۳۹۰ ۱۲:۵۵ ب.ظ)manesht_omid نوشته شده توسط:  آره مثل این که تو کد دفترچه خاصی این اتفاق افتاده(دقیق یادم نیست B یا D).

منم زیاد فکر کردم مال منم D بود.لعنت به این شانس...Sad

۰
۰
ارسال: #۴۱
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۲۷ ق.ظ
سلام دوستان منم تمام درصدام درست بود فقط درست نرم ۱۳ درصد کمتر شده است و کد دفترچه من D بود ممکنه درصدا درست بشه؟
۰
۰
ارسال: #۴۲
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۰۹:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۰۰ ق.ظ، توسط arshad90.)
من کد دفترچه نرمم D بود درصد نرمم درسته اما برعکس مشترکم ۱۱ درصد کمتره. کد دفترچه مشترکم A بود... هرچی هست مربوط به همین کدهاست با کلید گروه های دیگه اشتباهی تصحیح کردند..
جالبه که بدونین بچه های دکترا هم نسبت به نتایجشون اعتراض دارند. یکی از دوستانی که دکترا داده بود مطمئن بود درصد دروسش رو بالای ۸۰ زده اما الان که کارنامه‌ها اومده یکی از درساش ۳۲% یکی دیگه ۶۰% اومده براش و اصلا مجاز نشده! یکی دیگه هم درس آمار رو حساب کرده ۹۰% زده اما براش اومده ۱۰%!!! خلاصه هر کی تو فامیل و دوستان داوطلب دکترا داره که به نتایج معترضه بگه جدی اقدام کنند تا با هم به نتایج اعتراض کنیم... در ضمن کی می خوان جواب اعتراضا رو بدن ۲ هفته نشد؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۴۳
۱۷ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۴۸ ق.ظ
(۱۷ خرداد ۱۳۹۰ ۰۹:۲۷ ق.ظ)yadegar1363 نوشته شده توسط:  میگم شاید سوالایی که شما با کلید اولیه درست زدین بعدا فهمیدن سوال اشتباه بوده و سوال کلا حذف شده

یعنی چندتا سؤال اوونم از درستای ما باید حذف شده باشه که اینقدر تفاوت پیش بیاد؟؟ اگه اینطوریه که واقعا افتضاحه. مگه ۲۰ سؤال بیشتر بودن؟!!!!!!!!!!!!!!!!

۰
۰
ارسال: #۴۴
۰۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۱۸ ب.ظ
آقا اینایی که اینجا نوشتید راسته ؟ برای چه درصدی چنین اتفاقی میفته ؟
۰
۰
ارسال: #۴۵
۱۶ بهمن ۱۳۹۰, ۰۵:۲۴ ب.ظ
(۰۶ بهمن ۱۳۹۰ ۰۵:۱۸ ب.ظ)ihelpu نوشته شده توسط:  آقا اینایی که اینجا نوشتید راسته ؟ برای چه درصدی چنین اتفاقی میفته ؟
په نه په بعد این همه زحمت و نگرفتن نتیجه شوخیمون گرفته بود

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۲۷۲ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
Star کارگاه داستان نویسی دسته جمعی marvelous ۹ ۶,۴۵۹ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست جزوه یا کتاب فارسی هوش جمعی seede ۰ ۱,۲۶۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۷ ۱۰:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: seede
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۲۳ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مشکل جدی خوابگاه های شبانه دانشگاه های تهران Happiness.72 ۶ ۵,۲۹۳ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی در خصوص مقاله isi هوش جمعی تارا محمدی ۱ ۱,۵۶۷ ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: تارا محمدی
  اعتراض به سازمان سنجش برای افزایش ظرفیت رشته ای تی موثر هست؟؟؟؟؟؟ مهران ۱۲۱ ۱ ۱,۸۱۵ ۱۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ کامپیوتر erfan.kh67 ۴ ۵,۳۲۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zakaria200
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ Sepideh96 ۸۸ ۴۲,۵۳۴ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marjan.lll
  لطفا به این سوالات با این دلایل اعتراض کنید erfan.el ۱ ۲,۵۲۶ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: erfan.el

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close