زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نظریه زبان ها یا معماری کامپیوتر

ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۱:۴۳ ق.ظ
نظریه زبان ها یا معماری کامپیوتر
سلام؛

سوالی در رابطه با دروس معماری کامپیوتر و نظریه زبان ها و ماشین داشتم، با توجه به زمان اندک (حدودا ۹۰ روز) به کنکور، می خواستم بدونم کدوم یک از درس های ذکر شده را برای این مدت انتخاب کنم.

هیچکدوم از درس ها را یاد نگرفته ام، بنظر شما معماری رو شروع کنم روش کار کنم یا نظریه؟ سوالات کدوم یکی را می تونم بزنم؟

برای هر دو فرصت هست یا خیر؟

ورود به سایت ->
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*** به زودی نرم‌افزار تحت وب برای تسهیل دانشجویان و افراد جویای علم رونمایی خواهد شد ***

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ب.ظ
RE: نظریه زبان ها یا معماری کامپیوتر
از نظر من نظریه زبان ها ساده تره و توى این فرصت میشه روش مسلط شد
۰
۰
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۲۹ ب.ظ
مرسی دوست عزیز آقای Mehrdad_CS بابت پیشنهادتون.

دوستان دیگر لطفا با نظراتتون راهنماییمون کنید، متشکرم.

ورود به سایت ->
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

*** به زودی نرم‌افزار تحت وب برای تسهیل دانشجویان و افراد جویای علم رونمایی خواهد شد ***

۰
۰
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ب.ظ
من هم با نظر آقای مهرداد موافقم نظریه سبکتر از معماری هست و فقط نیاز به تمرین داره ولی معماری مباحث پیچیده زیاد داره و سوالها سال به سال حرفه ای تر میشه .

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال:
۱۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۳۰ ب.ظ
مرسی خانم Maryam.raz

بزرگواران ممنونم بابت پیشنهادادتون، درود بر شما.

از دیگر دوستان تقاضا می کنم لطفا اگر اطلاعات بیشتری در این مورد دارید راهنمایی کنید.

ورود به سایت ->

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۷۱ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۵,۸۶۰ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr
  معماری کامپیوترهای شخصی moslem73421 ۱ ۱,۴۰۷ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۷۰ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۹۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۶۲ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۵۱ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۵۰ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۷۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close