زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ۹۰

ارسال: #۱۶
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۴:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۵:۰۴ ب.ظ، توسط gandomgun.)
انتخاب رشته ۹۰
سلام
من با ۲۹۰ تجارت به نظرتون شبانه میارم؟با توجه به افزایش ظرفیت نسبت به پارسال
فکر نمی کنم تهران بیاری پارسال با ۱۷ می آوردند
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۵:۲۷ ب.ظ
انتخاب رشته ۹۰
دوستان عزیز اگه یه نفر مجازی قبول بشه ،می تونه نره؟ محرومیت نداره که؟؟ میدونم نداره فقط می خوام یه نفر تایییدش کنه. Smile
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۱ ب.ظ
RE: انتخاب رشته ۹۰
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه این گرایش جدید آی تی که اومده چی جوریه؟بازار کار و اینا؟ "مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی" !
دانشگاه تهران
من هم همین سوال رو دارم.
من مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی شنیده بودم ولی مهندسیش؟
اگه کسی اطلاعی دراه لطفا توضیح بده.
ممنون

العبد
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۶:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۳۹ ب.ظ، توسط peniya.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه این گرایش جدید آی تی که اومده چی جوریه؟بازار کار و اینا؟ "مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی" !
دانشگاه تهران

یه سری به این سایت بزنید . اطلاعات کاملی داره:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۶:۲۱ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۰۳:۳۴ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  دوستان کسی میدونه این گرایش جدید آی تی که اومده چی جوریه؟بازار کار و اینا؟ "مهندسی فناوری اطلاعات پزشکی" !
دانشگاه تهران
من هم همین سوال رو دارم.
من مدیریت فناوری اطلاعات پزشکی شنیده بودم ولی مهندسیش؟
اگه کسی اطلاعی دراه لطفا توضیح بده.
ممنون

این همونه‌، فقط بسته بندیش عوض شده !!! Wink
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf , sal_dovomi
ارسال: #۲۰
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۷:۵۸ ب.ظ
انتخاب رشته ۹۰
اینارو یه جای دیگه هم نوشتم دوستان،بخونید ضرر نداره....
هر کس میخواد ناراحتی اعصاب بگیره، سریع پیر بشه، هر روز با حراست دانشگاه سر موضوع پیش پا افتاده‎ی صحبت با همکلاسی از جنس مخالف دعوا بکنه، آرزو به دل محیط دانشگاهی خوب بمونه، با استادی که در زمینه‎ای غیر از زمینه‎های طراحی و پیاده سازی کامپایلر چیزی بلد نیست و در اون زمینه هم تخصصی نداره درس برداره، یک هیئت علمی داشته باشه شامل تنها ۲ استاد کامپیوتری و چندین استاد برقی که اون کامپیوتری‌ها رو هم با یک من عسل نمیشه خورد و اگه بخوری هم نمیشه با ۱ بشکه اسید سولفوریک هضمش کنی، شهری بدون هیچ گونه امکان تفریحی برای گرفتن روحیه و هوا خوری در ایام فراغت بره، تعداد آدم حسابی هایی که در طول ۱ سال میبینه کمتر از انگشتان یک دست باشه، بزنه اراک....
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: مانشتی , ronaldo , -Ali-
ارسال: #۲۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۰۸:۰۶ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۰۷:۵۸ ب.ظ)alireza.m نوشته شده توسط:  اینارو یه جای دیگه هم نوشتم دوستان،بخونید ضرر نداره....
هر کس میخواد ناراحتی اعصاب بگیره، سریع پیر بشه، هر روز با حراست دانشگاه سر موضوع پیش پا افتاده‎ی صحبت با همکلاسی از جنس مخالف دعوا بکنه، آرزو به دل محیط دانشگاهی خوب بمونه، با استادی که در زمینه‎ای غیر از زمینه‎های طراحی و پیاده سازی کامپایلر چیزی بلد نیست و در اون زمینه هم تخصصی نداره درس برداره، یک هیئت علمی داشته باشه شامل تنها ۲ استاد کامپیوتری و چندین استاد برقی که اون کامپیوتری‌ها رو هم با یک من عسل نمیشه خورد و اگه بخوری هم نمیشه با ۱ بشکه اسید سولفوریک هضمش کنی، شهری بدون هیچ گونه امکان تفریحی برای گرفتن روحیه و هوا خوری در ایام فراغت بره، تعداد آدم حسابی هایی که در طول ۱ سال میبینه کمتر از انگشتان یک دست باشه، بزنه اراک....

چه جای خوبیه اراک!

واقعاً در این حده؟!
کاشان هم که ....
زنجان و گیلان هم که امسال نرم میگیرن هم یقیناً همینجوریه/
دوستان از اوضاع دانشگاههایی که اطلاع دارین ما رو بی نصیب نکین!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf
ارسال: #۲۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۱۵ ب.ظ
انتخاب رشته ۹۰
دوستان به نظرتون با توجه با افزایش ظرفیت امسال تو رشته IT (که به نظر من به درستی انجام شد!)ینده با رتبه ۱۵۱ توگرایش ۱و۴میتونم تو علم وصنعت قبول بشم یا یکی از دانشگاه های تهران؟!!!
۲و۳ هم ۳۰۰ اوردم.
ممنون

العبد
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sal_dovomi
ارسال: #۲۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۲ ق.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون با توجه با افزایش ظرفیت امسال تو رشته IT (که به نظر من به درستی انجام شد!)ینده با رتبه ۱۵۱ توگرایش ۱و۴میتونم تو علم وصنعت قبول بشم یا یکی از دانشگاه های تهران؟!!!
۲و۳ هم ۳۰۰ اوردم.
ممنون

سلام پارسال با رتبه حدود ۵۰ علم و صنعت آوردند،۱۶۰ شاهد،۱۲۰ خواجه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmpf
ارسال: #۲۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ب.ظ
۱- این دانشگاه صنعتی امیر کبیر همینی که توی تهران هست؟
۲- ۱۰۰ تا رشته میشه انتخاب کرد؟؟ آره
اگه ۱۰۰ تا باشه یعنی مثل کنکور سراسری حساب میشه... نفر اول بعد نفر دوم و...؟؟
۳- گرایش ۱ و ۴ اصفهان نداره؟؟
۴- هزینه شبانه هارو زده ثابت ۴۰۰ هزار تومن یا ۳۰۰ تومن اینها آره؟ اینجوری چجوری یهویی ترمی یکی‌، دو میلیون در میاد؟
۵- این سوال قبلا هم کردم یکی از دوستان گفت نمیدن کسی میدونه به متاهل‌ها ممکن هست انتقالی بدن؟
۶- دانشگاه مجازی چجوری هستش؟ یعنی کلاس نداره یا شیوه آموزشش فرق داره؟ بعد موقع ثبت نام باید جایی مشخص می کردیم یا الان همه می تونن انتخاب کنن؟

گفتمش پیرمغان را عشق چیست ** گفت رو رو این سخن بازیچه نیست
عشق بازی کار مرد ره بود ** عاشق از قالو بلی آگه بود
خیز گر مرد رهی با ما بیا ** یک سفر تا سر زمین کربلا
معنی عشق و محبت را ببین ** تا که بگشاید در حق الیقین
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۳ ب.ظ، توسط rostamiani.)
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ب.ظ)shaghayegh نوشته شده توسط:  1- این دانشگاه صنعتی امیر کبیر همینی که توی تهران هست؟
۴- هزینه شبانه هارو زده ثابت ۴۰۰ هزار تومن یا ۳۰۰ تومن اینها آره؟ اینجوری چجوری یهویی ترمی یکی‌، دو میلیون در میاد؟
۵- این سوال قبلا هم کردم یکی از دوستان گفت نمیدن کسی میدونه به متاهل‌ها ممکن هست انتقالی بدن؟
۶- دانشگاه مجازی چجوری هستش؟ یعنی کلاس نداره یا شیوه آموزشش فرق داره؟ بعد موقع ثبت نام باید جایی مشخص می کردیم یا الان همه می تونن انتخاب کنن؟

۲-بله Smile
۴-هزینه ثابتش اینقدره که در هر حال باید هر ترم بدی.توی همون جدول هزینه هر واحد عملی و تئوری رو هم نوشته که جدا حساب میشه و هزینه اصلی هزینه واحد هاست !
۵-فکر کنم تو دفترچه نوشته بود کلا انتقالی نمیدن‌! بازم برای اطمینان دفترچه رو ببین
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shaghayegh
ارسال: #۲۶
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۰۱:۳۴ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ب.ظ)rostamiani نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ب.ظ)shaghayegh نوشته شده توسط:  1- این دانشگاه صنعتی امیر کبیر همینی که توی تهران هست؟

۲-بله Smile
۴-هزینه ثابتش اینقدره که در هر حال باید هر ترم بدی.توی همون جدول هزینه هر واحد عملی و تئوری رو هم نوشته که جدا حساب میشه و هزینه اصلی هزینه واحد هاست !
۵-فکر کنم تو دفترچه نوشته بود کلا انتقالی نمیدن‌! بازم برای اطمینان دفترچه رو ببین
۱-آره،همونه
۳-مثل اینکه نه،اصفهان نداره
۶-مجازی کلاس برگزار نمیشه،فکر می کنم موقع ثبت نام یک جایی داشت که باید انتخاب می کردیم.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shaghayegh
ارسال: #۲۷
۰۴ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ)gandomgun نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون با توجه با افزایش ظرفیت امسال تو رشته IT (که به نظر من به درستی انجام شد!)ینده با رتبه ۱۵۱ توگرایش ۱و۴میتونم تو علم وصنعت قبول بشم یا یکی از دانشگاه های تهران؟!!!
۲و۳ هم ۳۰۰ اوردم.
ممنون

۱۲۰‌، خواجه نصیر روزانه یا شبانه؟
فکر می کنید امسال خواجه نصیر‌، روزانه یا شبانه و شبانه علم و صنعت تا چه رتبه ای می گیره>
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ق.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۳۹ ب.ظ)bitash نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ)gandomgun نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۰:۱۵ ب.ظ)mmpf نوشته شده توسط:  دوستان به نظرتون با توجه با افزایش ظرفیت امسال تو رشته IT (که به نظر من به درستی انجام شد!)ینده با رتبه ۱۵۱ توگرایش ۱و۴میتونم تو علم وصنعت قبول بشم یا یکی از دانشگاه های تهران؟!!!
۲و۳ هم ۳۰۰ اوردم.
ممنون

۱۲۰‌، خواجه نصیر روزانه یا شبانه؟
فکر می کنید امسال خواجه نصیر‌، روزانه یا شبانه و شبانه علم و صنعت تا چه رتبه ای می گیره>

روزانه و شبانه هر دو همین حدود ۱۰۰ تا ۱۲۰ بوده امسال احتمال زیاد شما روزانه میارید
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۱۲:۲۵ ب.ظ
انتخاب رشته ۹۰
به نظرتون با رتبه ۲۴۷ هوش و ۲۶۶ نرم میشه به یکی از دانشگاهای تهران امید داشت؟؟؟؟با توجه به اینکه ظرفیتا نسبت به پارسال تو تهران ۳۷ نفر بیشتر شده؟؟؟؟
کدومو برم بهتره؟؟هوش یا نرم؟؟؟؟؟

در قنوت سحرگاه عشق

ما را هم چشم تمنایی هست !!!!!!!!!
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۵ خرداد ۱۳۹۰, ۰۳:۰۸ ب.ظ
سلام
بچه‌ها ۲۱۳ شبکه و ۲۳۲ تجارت
به نظرتون کجا قبول می شم؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۱ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۵۳ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۲۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۹۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۸۵۰ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۴ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Sad انتخاب رشته و روند مصاحبه در دانشگاه های خاص dj_abed ۲ ۶,۰۸۶ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close