زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک در زمینه ی افزایش سرعت تست زدن

ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۸ ب.ظ
سلام دوستان
من سرعت تست زدنم خیلی پایینه میانگین هر تست ۵ الی ۶ دقیقه!Smile
به طور کلی در انجام کارای روزمره هم کند هستم و همیشه با آرامش کارامو انجام میدم یعنی این یه اخلاق ریشه ای هست!
وقتی تصمیم میگیرم سرعتمو یه خورده بیشتر کنم کلا بدتر میشه همه چی ... Huh
ازتون میخوان هرکسی راهکاری داره برای افزایش سرعت بهم ارائه بده بلکه بتونم تا کنکور این مشکلم رو به مرور حل کنم
ممنونRolleyes

یک چشم من از روز جدائی بگریست / چشم دگرم گفت چرا گریه ز چیست؟

چون روز وصال شد فرازش کردم / گفتم نگریستی نباید نگریست .........
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty , f2000
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۱۲:۳۰ ق.ظ
RE: کمک در زمینه ی افزایش سرعت تست زدن
تو شبکه برای فراهم کردن QoS (کیفیت سرویس) کلی راهکار ارائه میدادن ولی یکی از راهکارایی که ارائه شد و موفق هم شد، Laissez-faire بود. یعنی بی خیال فکر کردن به کیفیت سرویس شدن تا خودش حل بشه.

حالا مشکل چه جوری حل شد ؟
اینقدر سرعت ارسال اطلاعات توی شبکه زیاد شد که دیگه اصلن الان کیفیت سرویس مطرح نیست !

حالا به نظرم راه حل شما اینه که اینقدر تسلط روی مباحث رو زیاد کنی که دیگه زمان عامل مهمی نباشه برات Wink

کمربنـــــــــــــــــــــ(ها را ببندید)ــــــــــــــــــــــد
قراره کلی خوش بگذرونیم
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nazanin_sh , vojoudi
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۴۲ ب.ظ
به نظر من برای تست زدن باید این فرآیندها دقت کرد
یکی پروسه دیدن تست. تحیلیل و برسی و پیدا کردن جواب
دقیق ترش میشه
۱ دیدن تست (فهمیدن سوال)
۲-فهمیدن این که از چه راه حل هایی میشه به جواب رسید ( مثل مهندسی کردن جواب ها یا دونستن فرمول حل مسئله یا .... )
۳-انتخاب بهترین راه و انجام دادن اون تا رسیدن به جواب
۴-برسی جواب و مطمئن شدن از قطعیت جواب
۵زدن تست

حالا شاید تو بعضی قسمت ها مشکل پیش بیاد. خوب به سادگی میشه حلش کرد.
اگر ضعف در فهمیدن سوال داری پس حتما با اون مبحث نا آشنا هستی یا کم خوندی و الان نصفه نیمه تو ذهنته.
پس باید برای خودت نت برداری کنی و سعی کنی نمودار درختی از محتویات سرفصل ها بسازی تا وقتی سوال رو دیدی درجا بفهمی برای کدوم قسمت درسه
برای پیدا کردن جوابم که باید درس رو فهمیده باشی.( مطالعه مفهومی ) و برای تست هایی مثل درس مدیریت میشه با حداقل حضور ذهن و با کمک کمی تحلیل جواب رو پیدا کرد
بعضی وقتام که سال از فرمول حل میشه و وقتی جواب رو پیدا کردی میبینی تو گزینه ها نیست. این به دلیل عدم تمرکز هست. برای من تو این مورد دلیلش اینه که حواسم جای دیگه هست.
امیدوارم که به دردت خورده باشه. موفق باشی

آنقدر شکست می‌خورم تا راه شکست دادن را بیاموزم
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , nazanin_sh
ارسال:
۰۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۰۷ ب.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ)s.mahmood نوشته شده توسط:  به نظر من برای تست زدن باید این فرآیندها دقت کرد
یکی پروسه دیدن تست. تحیلیل و برسی و پیدا کردن جواب
دقیق ترش میشه
۱ دیدن تست (فهمیدن سوال)
۲-فهمیدن این که از چه راه حل هایی میشه به جواب رسید ( مثل مهندسی کردن جواب ها یا دونستن فرمول حل مسئله یا .... )
۳-انتخاب بهترین راه و انجام دادن اون تا رسیدن به جواب
۴-برسی جواب و مطمئن شدن از قطعیت جواب
۵زدن تست

حالا شاید تو بعضی قسمت ها مشکل پیش بیاد. خوب به سادگی میشه حلش کرد.
اگر ضعف در فهمیدن سوال داری پس حتما با اون مبحث نا آشنا هستی یا کم خوندی و الان نصفه نیمه تو ذهنته.
پس باید برای خودت نت برداری کنی و سعی کنی نمودار درختی از محتویات سرفصل ها بسازی تا وقتی سوال رو دیدی درجا بفهمی برای کدوم قسمت درسه
برای پیدا کردن جوابم که باید درس رو فهمیده باشی.( مطالعه مفهومی ) و برای تست هایی مثل درس مدیریت میشه با حداقل حضور ذهن و با کمک کمی تحلیل جواب رو پیدا کرد
بعضی وقتام که سال از فرمول حل میشه و وقتی جواب رو پیدا کردی میبینی تو گزینه ها نیست. این به دلیل عدم تمرکز هست. برای من تو این مورد دلیلش اینه که حواسم جای دیگه هست.
امیدوارم که به دردت خورده باشه. موفق باشی
تا حالا اینجوری سازمان یافته بهش نگاه نکرده بودمSmile

۰
۰
ارسال:
۰۳ آبان ۱۳۹۲, ۰۷:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط nazanin_sh.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۲ ۰۷:۱۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  چون خواسته بودین من هم نظرم را میگم.
ممنون آقای مدیر
شما هم موفق باشید

میگم بچه ها نظرتون در مورد این تکنیکای دو خودکار!!!! و تکنیک *و + چیه؟ اینا فقط واسه کارشناسیه یا اینجا هم جواب میده؟!؟!؟!؟

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  زمینه تحقیقاتی برای سمینار و پایانامه ارشد iman ۲۹۱ ۱۸۴,۰۰۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۱۲:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۶۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  افزایش واگرایی الگوریتم های مبتنی بر جمعیت moslem73421 ۲ ۲,۸۳۴ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  تست کمک کنین لطفا Sanazzz ۹ ۷,۷۶۱ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۲:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی برای انتخاب موضوع قابل پیاده سازی در زمینه بیگ دیتا برای پایان نامه one hacker alone ۱ ۳,۰۲۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۰۶:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تست کمک لطفاااااا Sanazzz ۲ ۲,۲۹۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۷ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  زمینه مشکی برای صفحات chrome moslem73421 ۴ ۲,۹۹۹ ۱۷ دى ۱۳۹۷ ۱۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ph0en1x
  انتخاب موضوع پایان نامه ارشد در زمینه پردازش تصویر Rezvan0411 ۱ ۲,۸۵۴ ۰۷ آذر ۱۳۹۷ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Baran15
Exclamation کمک کمک کمک در مورد ادامه تحصیل در مقطع دکتری !!! aminomidi ۳ ۴,۳۱۰ ۱۷ مهر ۱۳۹۷ ۰۵:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  پایان نامه هوش مصنوعی در زمینه بیوانفورماتیک یا پزشکی safoora s ۲ ۴,۱۲۸ ۰۸ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: safoora s

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close