زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شبکه کردن دو کامپیوتر

ارسال: #۱۶
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ب.ظ
شبکه کردن دو کامپیوتر
بابت وقتی که میگذارید و راهنمایی می کنید ممنونم
ساعت ها سینک نبود اما بعد از سینک کردن و ریستارت کردن همچنان همون پیام در هنگام باز کردن فایل share شده در لپ تاپ می اید.
قبلا روی لپ تاپ نورتون نصب بود ولی ویندوز رو عوض کردم و الان ناد ۳۲ نصبه..... نمیدونم شاید اثری ازش مونده....
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال: #۱۷
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۵۴ ب.ظ
RE: شبکه کردن دو کامپیوتر
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ب.ظ)mahfam2000 نوشته شده توسط:  بابت وقتی که میگذارید و راهنمایی می کنید ممنونم
ساعت ها سینک نبود اما بعد از سینک کردن و ریستارت کردن همچنان همون پیام در هنگام باز کردن فایل share شده در لپ تاپ می اید.
قبلا روی لپ تاپ نورتون نصب بود ولی ویندوز رو عوض کردم و الان ناد ۳۲ نصبه..... نمیدونم شاید اثری ازش مونده....

سایر مواردی که گفتم انجام دادید ؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۰۴ ب.ظ
شبکه کردن دو کامپیوتر
در مورد شیر کردن دقیقا همون کارو انجام میدم...
اما اون فایل رو نصب نکردم...
در لینکی که گذاشته بودید در مورد سینک کردن ساعت بایوس گفته بود مشکل میتونه از این باشه و ساعت بایوس چطوری تنظیم میشه
حدود یه ماه پیش بایوس لپ تاپ از کار افتاده بود که دوباره برنامه ریزی شد
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط good-wishes.)
(۰۶ آبان ۱۳۹۲ ۰۳:۰۴ ب.ظ)mahfam2000 نوشته شده توسط:  اما اون فایل رو نصب نکردم...

اون مورد control panel --> Credential Manager رو هم تست کردید؟

وقتی اون موارد دیگه رو انجام دادید اگر مشکل حل نشد این مورد رو هم امتحان کنید موقت ببینم حل میشه یا نه
control panel --> Network and Sharing Center -->(in left pan) Change advanced sharing settings
تصویر زیر معادل آدس بالاست :
[تصویر:  222631_174368d1379302074t-password-prote...step-2.jpg]

سپس گزینه Password Protected Sharing رو آف کنید
[تصویر:  222631_174369d1379302074t-password-prote...ssword.jpg]
و تغییرات رو ذخیره کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahfam2000
ارسال: #۲۰
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۱۵ ب.ظ
دوست عزیز !
در ارسالهای قبلیتون ندیدم که در پاسخ به دوستان نوشته باشید که نام متفاوت برای سیستم ها و در عین حال ورک گروپ هم نام رو اعمال کردید یا نه ؟!

آیا این کار رو انجام دادید ؟
*** نام دو سیستم باید متفاوت باشه
*** ورک گروپشون یکی باشه

روی MyComputer راست کلیک کنید . گزینه properties رو انتخاب کنید
در بخش Computer name, domain, and workgroup settings گزینه Change settings رو بزنید
در بخش System Properties روی تب Computer Name کلیک کند و گزینه Change رو انتخاب کنید (اینجا دقت کنید نام دو سیستم یکی نباشه)
در صفحه Computer Name/Domain Changes دقت کنید ورک گروپ یکی باشه

----------------------------------

یه سوال دیگه اینکه شما که گفتید همه مراحل اتصال رو انجام دادید آیا از طریق homegroup که در پنل سمت چپ network and sharing center هست این کار رو انجام دادید ؟
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۶ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۵۶ ب.ظ
شبکه کردن دو کامپیوتر
خانم مهندس از طریق کنترل پنل crendential را انجام دادم روال کار: در لپ تاپ در قسمت internet or network address نام کامپیوتر را نوشتم ( از طریق کلیک راست روی مای کامپیوتر و دیدن نام)
در user name هم user account را نوشتم....
و بعد پسورد....
برای کامپیوترم همین کارو کردم...
این کاری که انجام دادم درسته؟؟؟ یا در لپ تاپ باید نام و پسور کامپیوتر را میدادم و در کامپیوتر اطلاعات لپ تاپو؟؟؟
به موردی که هست یه فایل users هست اون در نت ورک لپ تاپ هست که از طریق نت ورک و برای کامپیوتر متصل است این فایل باز میشه ولی اگه یه درایوری که از کامپیوتر برای لپ تاپ share کردم در لپ تاپ باز نمیشه..... ( در صورتیکه که در کامپیوتر برای شیر کردن کلیک راست می کنم و ادونس شیر و شیر رو انتخاب میکنم و همچنین فول کنترل و اوری را) با این حال نشان نمیده...
نام کامپیوترها متفاوت است و نام گروپ یکسان....
۰
۰
ارسال: #۲۲
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ
شبکه کردن دو کامپیوتر
خانم مهندس کجایید؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۵۶ ب.ظ
سلام . ببخشید هم موقعیت پاسخگویی نداشتم هم اینکه منتظر بودم ببینم دوستان دیگه بر اساس اطلاعات نظری ندارند Smile
خب اون کار رو درست انجام دادید

یعنی الان ارتباطتون برقرار شد ؟! اون خطای دوم که گفتید حل شد و فایل باز میشه ؟
این طور که شما نوشتید دسترسی تون فعال شده اما ظاهرا هنوز یک طرفه هست . درست متوجه شدم ؟
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
شبکه کردن دو کامپیوتر
ممنون که اومدید
ببینید هم در لپ تاپ و هم در کامپیوتر وقتی به هم متصلند و در نت ورک یه فایلی هست به نام users این فایل در لپ تاپ باز میشه و دیگه اون پیام ها نمیاد در کامپیوتر هم که از اول تمام فایل ها باز میشد....
این فایل شامل: document. picture و ...... است
من این فایلو شیر نکردم خودش نشون میده!!!!؟؟؟!!!!!!
اما اگه درایو کامپیوتر رو شیر کنم با اینکه همه چیز رو رعایت میکنم در ادونس شیر ولی لپ تاپ این درایور هارو نمیتونه باز کنه و این پیام میاد:you do not have permission to a ccess \\192.168.0.1 contact your network adminstator to request access
مشکل اینجاست و نمیدونم چرا همچین اتفاقی می افته؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۴:۴۸ ب.ظ
گفتید همه موارد رو رعایت کردید یعنی پرمیژن درایوتون رو هم روی everyone تنظیم کردید ؟
پاسخ این سوال من رو هم در مراجعه بعدیتون بدید لطفا در بخش تنظیمات شبکه ببینید ، network location رو "home/work" تنظیم هست یا "public" ؟ و هر دو سیستم در این مورد به یک شکل هستند ؟
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ
شبکه کردن دو کامپیوتر
خسته نباشید
بله پرمیزن رو روی everyone تنظیم میکنم....
هر دو کامپیوتر روی public تنظیم هستن......
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۷ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۳۲ ب.ظ
خب
من دیگه واقعا چیزی به ذهنم نمی رسه Cool

فقط میتونم به عنوان یک راه حل غیر اصولی بهتون پیشنهاد بدم یه بار کلا همه چیز رو برگردونید به حالت اول و دوباره شبکه کنید
ترجیحا از ویزارد home group هم یه امتحانی بکنید شاید اونطوری جواب داد (آخرین قطره دانش Big Grin )

امیدوارم دوستان بر اساس اطلاعات موجود بتونن کمک کنند و لطفا وقتی مشکلتون حل شد اینجا اعلام کنید چی شده بود
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۱:۱۸ ق.ظ
شبکه کردن دو کامپیوتر
خیلی ممنون دوست عزیز بابت راهنمایی های خوبت
اگه کسی دیگه ای راهنمایی کنه واقعا لطف کرده....
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۷ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  پیدا کردن دستگیره manager_66 ۵ ۴,۴۹۰ ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  جایی برای پیدا کردن توابع آماده جاوااسکریپت f.b ۷ ۴,۰۸۵ ۲۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۴:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: calm
  پیدا کردن موضوع پایان نامه k1.technology ۲ ۷,۸۰۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: bankabzar
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۲۵ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  مسدود کردن سایت و نرم افزار تلگرام wiisconsin ۶ ۶,۵۹۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  کمک برای چند تا سوالات شبکه کامپیوتری Hamedudk ۳ ۵,۷۹۳ ۲۷ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: khayyam
Exclamation کمک برای انتخاب موضوع سمینار و پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری engeneer_19 ۱۷ ۳۶,۱۰۶ ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: bahman.shoghi
  کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه ارشد شبکه های کامپیوتری H.Mohammadi ۵ ۴,۱۹۷ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close