زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۲۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

[راه حل] Lsass.exe error:insufficient system resources exist to complete the API

ارسال:
۲۷ مهر ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
[راه حل] Lsass.exe error:insufficient system resources exist to complete the API
سلام

امروز سیستم یکی از آشنایان با خطا مواجه شد و وقتی ویندوز در حال لود بود پیش از رسیدن به صفحه لاگین،
صفحه خطا با عنوان : Lsass.exe
و متن : insufficient system resources exist to complete the API
نمایش داده میشد .

اولین دلیلی که ممکنه این خطا رخ بده کم بودن فضا در درایو ویندوز میتونه باشه

برای حلش سیستم رو به حالت SafeMode بالا آوردم و میزان حافظه مجازی که از درایو C اشغال میشد رو کاهش دادم
سپس سیستم رو Restart کردم و خوشبختانه دیگه خطا نمایش داده نشد
سپس فایلهایی که فضای C رو اشغال کرده بودند رو بررسی کردم

دیدم روی دسک تاپش یک پوشه سنگین داره، لذا اونو منتقل کردم به یکی از درایو ها و فضای کافی در درایو C باز شد و مشکل برطرف شد

البته این خطا به دلایل دیگه ای مثل خراب شدن یکی از ماجول های رم هم ممکنه اتفاق بیفته
یا ویروسی شدن که منجر به اشغال فضای دیسک بشه

به هر حال شاید شما هم روزی (قبل از اینکه همه سیستم ها و ویندوزهاشون رو ارتقا بدن) با سیستمی بربخورید که هنوز از ویندوز اکس پی سرویس پک دو و ۵۱۲ مگ رم استفاده میکنه و دچار این خطا بشه. گفتم در جریان باشید مشکل از کجاست Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  دانلود ویرایش نهم کتاب سیلبرشاتس Operating System Concepts 9th 2013 yayarety ۶ ۱۵,۵۲۶ ۲۷ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: SIGNAL3030
  fault tolerant system kimiya1234 ۰ ۱,۶۷۶ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ ۱۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimiya1234
  راه حلی برای یافتن تداخل در روشهای تقدم Sepideh96 ۱ ۱,۹۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
Question درخواست معرفی راه‌های مختلف مهاجرت deuxshiri ۳ ۴۹ ۲۶ دى ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  هزینه راه اندازی یک سایت zohre321 ۴ ۳,۵۱۳ ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: abines
  [طراحی الگوریتم] شناخت NP و تمایزات بین NP-hard و NP-Complete admin ۲۵ ۴۵,۶۱۹ ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: amin1.darabi
  معرفی یک استاد در زمینه سیستم‌های توصیه‌گر (Recommender System) Morza ۱ ۲,۳۳۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۴:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Morza
  الگوریتم و راه حل با سیگما spyir ۳ ۴,۴۶۳ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arash691
  پروژه راه اندازی سیستم آموزش مجازی ۲afm ۰ ۲,۰۷۶ ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲afm

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close