زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شرایط تغییر اولویت ؟؟؟؟

ارسال:
۰۳ مهر ۱۳۹۲, ۰۱:۴۳ ب.ظ
شرایط تغییر اولویت ؟؟؟؟
سلام دوستان
من در دانشگاهی قبول شده ام ولی ثبت نام نکردم حالا که کارنامه نهایی را دیدم ، متوجه شدم که در اولویت های بعدی هم قبول می شدم با این وجود ایا راهی است که من برای اولویت های بعدی اقدام کنم؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ب.ظ
شرایط تغییر اولویت ؟؟؟؟
کسی نیست جواب بده ، خیلی ضروریه.
لطفا کسی می دونه جواب بده .
در بالای کارنامه نهایی نوشته "تغییر به اولویت های بعدی" و می گه با دانشگاه تماس بگیرید ولی اونها هم نمی دونن.
کسی هست این مورد رو بدونه.
۰
۰
ارسال:
۰۹ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ق.ظ
شرایط تغییر اولویت ؟؟؟؟
دوست عزیز منم می خواستم مثل شما به الویت پایین ترم تغییر رشته بدم کلی هم پیگیری کردم دانشگاهی که قبول شدم گفتن اصلا امکان پذیر نیست بلکه ممنوع هم هست سنجش این اطلاعیه رو زده دانشگاهارو تو دردسر انداخته
آخرشم کارمند اموزش گفت اگه یه پارتی خیلی بزرگ تو سنجش داری برو نامه بیار و کدرشته قبولیتو تغییر بده دست دانشگاه نیست
۱
۰
ارسال:
۲۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۳ ب.ظ
RE: شرایط تغییر اولویت ؟؟؟؟
سوال :
من در نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد پذیرفته شده ام آیا می توانم به اولویتهای بعدی تغییر رشته بدهم؟ تطبیق واحد به چه صورتی است؟

پاسخ :
از میان کدرشته محلهای انتخابی داوطلبان در صورت احراز نمره علمی منحصرا یک کدرشته محل بعنوان قبولی نهایی برای داوطلب اعلام می شود.لازم به ذکر است تغییر رشته جابجایی و انتقال به اولویتهای بعدی در حیطه وظایف این سازمان نیست و با موافقت دانشگاه مبداء و مقصد انجام میشود.

منبع : سیستم پرسش و پاسخ سایت سنجش

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda.h

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۵۲ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۶۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۴۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  تغییر عجیب رشته های فناوری اطلاعات ارشد کنکور ۹۸ irmacfa ۴ ۵,۷۱۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  شرایط اخذ بورسیه تحصیلی کشور چین shapor_hadifar ۰ ۱,۷۱۲ ۰۳ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: shapor_hadifar
  منبع متناسب با شرایط کسانی که قصد تغییر رشته دارند MrBob ۷ ۵,۵۴۵ ۱۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  رتبه های دعوت شدگان مصاحبه دانشگاه های شرایط خاص ali hjt ۵۹ ۵۲,۲۴۶ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: musicianband1
  تغییر عملیات لب تاپ هنگام باز کردن درب آن انرژی مثبت ۴ ۱۱,۸۸۷ ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: manafzadeh_a@yahoo.com
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۹۷ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۷۱ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close