زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من مقاله دادم پذیرفته شده!حالا چه فایده ای داره برام؟

ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۴۵ ب.ظ، توسط abraham.)
سلام
من چند ماه پیش به پیشنهاد استادم مقاله دادم که موضوعش"بررسی مشکلات امنیتی سازمانهای اداری ایران به همراه راهکارها و پیاده سازی نرم افزار امنیت پسورد"بود فرستاد به یه کنفرانس حالا نتیجه اش امده و مقاله من پذیرفته شده حالا این برای من چه فایده ای داره؟
روزی که استادم بهم گفت: مقاله بده بهش گفتم چه فایده ای داره؟ گفت:رزومه ات سنگین میشه برای کار خوبه

دوستان شما نظری ندارید راهنمایی نمی کنید به چه درد می خوره؟

شهر شلوغ شد قورباغه هفت تیر کش شد
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۴ ب.ظ
اگه بخوای بدون کنکور اقدام کنی میتونه واسه روز مصاحبه ارشدت مفید باشه وگرنه سود دیگه ای نداره!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abraham
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۹ ب.ظ
RE: من مقاله دادم پذیرفته شده!حالا چه فایده ای داره برام؟
(۰۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۲۴ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  اگه بخوای بدون کنکور اقدام کنی میتونه واسه روز مصاحبه ارشدت مفید باشه وگرنه سود دیگه ای نداره!

شرایط بدون کنکور چیه؟

۰
۰
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ
مقاله دادن ربطی به ارشد بدون کنکور نداره! اون مورد برای برخی دانشگاه ها مثل شریف شرایط خاص خودش رو داره و برای بقیه دانشگاه ها هم تا اونجایی که می دونم، باید جزو ۱۰ درصد اول ورودی باشید و از این موارد شرط. در هر صورت کار پژوهشی برای ادامه تحصیل مفیده براتون. در مورد کار هم بستگی داره به نظرم کجا بخواید مشغول بشید. برخی سازمانها وقتی برای مصاحبه میرید این مورد یه پوئن مثبت براتون حساب می شه.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abraham , هاتف , crevice
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مقاله دادن ربطی به ارشد بدون کنکور نداره! اون مورد برای برخی دانشگاه ها مثل شریف شرایط خاص خودش رو داره و برای بقیه دانشگاه ها هم تا اونجایی که می دونم، باید جزو ۱۰ درصد اول ورودی باشید و از این موارد شرط. در هر صورت کار پژوهشی برای ادامه تحصیل مفیده براتون. در مورد کار هم بستگی داره به نظرم کجا بخواید مشغول بشید. برخی سازمانها وقتی برای مصاحبه میرید این مورد یه پوئن مثبت براتون حساب می شه.

واسه مصاحبه دکتری مفیده یا نه؟

۰
۰
ارسال:
۰۷ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۱ ب.ظ
(۰۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۲۸ ب.ظ)abraham نوشته شده توسط:  
(07 مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۵۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مقاله دادن ربطی به ارشد بدون کنکور نداره! اون مورد برای برخی دانشگاه ها مثل شریف شرایط خاص خودش رو داره و برای بقیه دانشگاه ها هم تا اونجایی که می دونم، باید جزو ۱۰ درصد اول ورودی باشید و از این موارد شرط. در هر صورت کار پژوهشی برای ادامه تحصیل مفیده براتون. در مورد کار هم بستگی داره به نظرم کجا بخواید مشغول بشید. برخی سازمانها وقتی برای مصاحبه میرید این مورد یه پوئن مثبت براتون حساب می شه.

واسه مصاحبه دکتری مفیده یا نه؟
بله برای مصاحبه دکتری مقاله داشتن مفیده. البته بازم به خود مقاله و جایی که پذیرفته شده اهمیت میدن.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱
۰
ارسال:
۰۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۸:۴۳ ب.ظ، توسط crevice.)
(۰۷ مهر ۱۳۹۲ ۰۴:۳۹ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  مگه هر کس مقاله داشته باشه میتونه واسه ارشد بدون کنکور اقدام کنه؟
منظور من هم همین چیزی بود که خانم انرژی مثبت گفتن.
شما هر وقت واسه مصاحبه بدون کنکور دعوت میشین، چندین نفر دیگه هم بالتبع دعوت شدن و شما ها رو با هم میسنجن و هر کدوم که از لحاظ کلی معدل دانشگاه کارشناسی و کارایی که کردین که رزومه شما هستن انتخاب میکنن و اگر پیپری داشته باشین هر چند بی اعتبار(واسه ارشد) میتونه علاقه شما رو به فضای تحقیقاتی نشون بده و مطمئن باشید تاثیر زیادی روی اتنخاب یا عدم انتخابتون داره.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دریافت مدارک تحصیلی به صورت آنلاین امکان داره ؟ MohsenRezaei ۱ ۲۷۱ ۰۹ دى ۱۴۰۲ ۰۴:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MohsenRezaei
  جزوه اسکن شده " سیستم های توزیع شده " دکتر پدرام arash691 ۸ ۱۴,۲۲۸ ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: negarrah
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۸۳۵,۲۸۷ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۰۷ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۲۰۵ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  بررسی اعتبار یک مجله برای چاپ مقاله one hacker alone ۰ ۲,۰۳۴ ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  داوری مقاله reyhaneh ۰ ۲,۸۵۷ ۲۴ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: reyhaneh
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۴,۸۴۵ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  معادل انگلیسی تولید نسل در ژنتیک برای مقاله fa_karoon ۲ ۳,۰۳۸ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: abozar72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close