زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تکمیل ظرفیت بهمنی در راه است...

ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ق.ظ
رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان گفت: شورای گسترش آموزش عالی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری با ایجاد رشته جدید کارشناسی ارشد معماری در دانشگاه آزاد اسلامی گرگان موافقت کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران ایسنا - حسین عجم نوروزی افزود: با ایجاد رشته جدید کارشناسی ارشد معماری تعداد رشته‌های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی گرگان به ۱۶ رشته افزایش یافت.

وی ادامه داد: اسامی پذیرفته شدگان این رشته در مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در بهمن ماه اعلام می­‌گردد.

عجم نوروزی اظهارکرد: در سال تحصیلی جاری این دانشگاه در رشته­های جدید دکتری زراعت، کارشناسی ارشد عمران سازه، فیتوشیمی، شیمی کاربردی، بیماری شناسی گیاهی، ادبیات پایداری، ریاضی محض و کارشناسی مهندسی مکانیک، کامپیوتر ۱و نرم افزار، مهندسی برق، مهندسی شیمی، مهندسی علوم زیستی، کارشناسی باستان شناسی، دانشجو خواهد داشت.

با توجه به این خبر که از منبع موثقی مثل ایسنا نقل شده،می شه گفت احتمال وجود داشتن تکمیل ظرفیت برای رشته های دیگر هم مثل کامپیوتر،به یقین تبدیل شد.منتها باید دید آیا تکمیل ظرفیت بهمن ماه هم مثل مهرماه فقط مختص واحدهایی هست که برای اولین بار یک رشته را آوردند یا همه ی واحدهای دانشگاه آزاد!؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ب.ظ
خدا کنه همه ی واحد ها تکمیل بهمن دانشجو بگیرند

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ
RE: تکمیل ظرفیت بهمنی در راه است...
(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۱ ب.ظ)negar.v نوشته شده توسط:  خدا کنه همه ی واحد ها تکمیل بهمن دانشجو بگیرند

انشاا... Smile
۰
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ب.ظ
انشاءالله همه واحد ها تکمیل بهمن برمیدارن .
توکل بخدا .
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
دوستان اینکه دانشگاه آزاد بهمن تکمیل ظرفیت بگیره خیلی خوبه اما:
۲ تا نکته اینجا وجود داره:
۱- آیا همه دانشگاهها(پردیس و واحد آزاد) ظرفیت ارائه میدن یا بازم مثل مرحله اول میشه؟؟؟
۲- و اینکه تراز واحدها و پردیس های آزاد چقدر پایین میاد(یعنی اونقدری پایین میارن که اکثر بچه ها قبول بشن)؟؟؟
اینها همه ابهاماتی هست که وجود داره؟!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: good-wishes
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۰۸ ب.ظ
الان من کیش قبول شدم. می تونم وایستم بهمن تکمیل ظرفیت شرکت کنم واسه واحدای دیگه که اینبار نبودن؟

Angelنبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد بلکه دیر یا زود برد با آن کسی است که بردن را باور دارد Blush
۱
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
ما که امیدمون به بهمن
۲
۰
ارسال:
۱۴ مهر ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ب.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ)fatima7342 نوشته شده توسط:  ما که امیدمون به بهمن

منم که فعلا دفترچه خدمتمو پست می کنم.خیلی ناراحتم.خداکنه تکمیل بهمن باشه.
توکل بر خدا
۱
۰
ارسال:
۱۵ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۶ ق.ظ
متاسفانه قبول نشدم
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ق.ظ
به این متنی که من سئوال از خود سایت آزمون پرسیدم دقت کنید خیلی تابلو داره میگه بهمن تکمیل ظرفیت هست و واحد ها بر اساس نیاز دانشجو میگیرن خو معلومه که همه واحدها نیاز به دانشجو دارن و میگیرن.
به متن سئوال و پاسخ دقت کنید

سیستم پرسش و پاسخ
xxxxxxxxx : تکمیل ظرفیت بهمن

با سلام اینجانب در قبولی مرحله اول (۱۴ شهریور) دانشگاه ع ت مرکزی قبول شدم اما به دلیل دوری مسیر ثبت نام نکردم مجددا در تکمیل ظرفیت مهرماه باز به دلیل دوری شهرهای ارائه شده واسم مقدور نبود ثبت نام کنم. سئوال ۱: تکمیل ظرفیت بهمن وجود دارد؟ و میتوان در تکمیل ظرفیت بهمن با شرایطی که بالا ذکر شد ثبت نام کنم؟ سئوال ۲: در صورتی که تکمیل طرفیت بهمن وجود داشت ، آیا تمامی شهرها موجود در دفترچه اعلام نیاز میشوند یا مثل تکمیل ظرفیت مهرماه شهرها محدود هستند؟ با تشکر و خسته نباشید به تمامی مسئولین عزیز

سیستم پرسش و پاسخ

پیام روابط عمومی : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴

تکمیل ظرفیت دوم ارشد بهمن ماه براساس اعلام نیاز واحدها اطلاع رسانی میشود اخبار این سایت را پیگیری کنید همان زمان اطلاع رسانی خواهد شد /
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: avril22
ارسال: #۱۱
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۰۵ ب.ظ
دوستان قبول شده تو تکمیل ظرفیت مهلت ثبت نام تا کی هست؟

کاش میدانستم به کدامین راهت سرکج آوردم.
دلبرا فرض براین که سرمن کج وزبانم دشنام
خوب میدانی یار که دل من کج نیست!!!!!
۱
۰
ارسال: #۱۲
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۵ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۰۲:۰۸ ق.ظ)genius نوشته شده توسط:  به این متنی که من سئوال از خود سایت آزمون پرسیدم دقت کنید خیلی تابلو داره میگه بهمن تکمیل ظرفیت هست و واحد ها بر اساس نیاز دانشجو میگیرن خو معلومه که همه واحدها نیاز به دانشجو دارن و میگیرن.
به متن سئوال و پاسخ دقت کنید

سیستم پرسش و پاسخ
xxxxxxxxx : تکمیل ظرفیت بهمن

با سلام اینجانب در قبولی مرحله اول (۱۴ شهریور) دانشگاه ع ت مرکزی قبول شدم اما به دلیل دوری مسیر ثبت نام نکردم مجددا در تکمیل ظرفیت مهرماه باز به دلیل دوری شهرهای ارائه شده واسم مقدور نبود ثبت نام کنم. سئوال ۱: تکمیل ظرفیت بهمن وجود دارد؟ و میتوان در تکمیل ظرفیت بهمن با شرایطی که بالا ذکر شد ثبت نام کنم؟ سئوال ۲: در صورتی که تکمیل طرفیت بهمن وجود داشت ، آیا تمامی شهرها موجود در دفترچه اعلام نیاز میشوند یا مثل تکمیل ظرفیت مهرماه شهرها محدود هستند؟ با تشکر و خسته نباشید به تمامی مسئولین عزیز

سیستم پرسش و پاسخ

پیام روابط عمومی : ۱۳۹۲/۰۷/۱۴

تکمیل ظرفیت دوم ارشد بهمن ماه براساس اعلام نیاز واحدها اطلاع رسانی میشود اخبار این سایت را پیگیری کنید همان زمان اطلاع رسانی خواهد شد /

می کشن آدمو تا جواب بدن آخرشم اینجوری جواب مبدن..
۱
۰
ارسال: #۱۳
۱۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۰۵ ب.ظ)gzara64@gmail.com نوشته شده توسط:  دوستان قبول شده تو تکمیل ظرفیت مهلت ثبت نام تا کی هست؟
والا تو خبرها که من خوندم ننوشته بود تا کی اما نوشته بود فردای روز اعلام نتایج به واحد دانشگاهی مراجعه کنند
اما نرمش اینه که به از واحد دانشگاهیتون جویا بشید چون حتی ممکنه زمان شروع ثبت نامشون هم مثل هم نباشه
باز خبری دیدم اطلاع می دم Smile
۱
۰
ارسال: #۱۴
۱۸ مهر ۱۳۹۲, ۰۳:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ مهر ۱۳۹۲ ۰۳:۰۹ ق.ظ، توسط vaka.)
پارسال زمان اعلام نتایج تکمیل ظرفیت بهمن،در کارنامه بعضی از افراد جلوی نتیجه نوشته بود: (ذخیره).
خیلی از افرادی که جلوی نتیجشون ذخیره نوشته بود با مرکز آزمون تماس گرفتند که ذخیره چه مفهومی داره و مرکز هم گفت ذخیره ها هم قبول محسوب می شن و می تونند برن واحدی که براشون نوشته ذخیره ثبت نام کنند.

حالا سوال من اینجاست که مثلا اگر در کارنامه یک نفر تراز آخرین فرد قبول واحد مثلا اراک نوشته باشه ۵۸۰۰ و جلوی نتیجه هم نوشته باشه قبول و تراز فرد قبول شده هم مثلا ۵۸۲۰ باشه،آیا یک فرد دیگری هم که جلوی نتیجش در انتخاب واحد اراک نوشته ذخیره،هم تراز آخرین فرد قبول همون ۵۸۰۰ بوده یا اصلا اینکه جلوی اسم کسانی که ذخیره اعلام شدن تراز آخرین فرد قبول درج نشده؟
یعنی ممکنه کسانی که ذخیره اعلام شدن ترازشون از تراز آخرین فرد قبول کمتر بوده باشه؟
۲
۰
ارسال: #۱۵
۲۱ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , سجاد۶۷

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۴۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  چند راه برای این که پرواز طولانی راحت تری را تجربه کنید - خبرگزاری فارس abolfazlda ۰ ۹ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazlda
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۱۸۲ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  چند درصد ظرفیت های نوشته شده در دفترچه برای سهمیه ای ها و اینا در نظر گرفته میشه؟ ynsdamob ۷ ۵,۹۸۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۴:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: anyone
  اطلاعات آماری از ظرفیت دانشگاه ها و اساتید ahoo_vahshi93 ۲۴ ۱۲,۱۲۹ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sanaz777
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۸۷ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
Star قبولیهای تکمیل ظرفیت ۹۵ saberz ۱۶ ۱۰,۲۵۱ ۲۷ بهمن ۱۳۹۶ ۰۶:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: gubriyas
  راه حلی برای یافتن تداخل در روشهای تقدم Sepideh96 ۱ ۱,۹۶۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: alilash
Lightbulb درخواست تکمیل پرسشنامه uniquegirl ۰ ۱,۷۲۳ ۲۸ دى ۱۳۹۶ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close