زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزاد ۸۵ سوال ۵۱

ارسال:

سارا جواهری پرسیده:

آزاد ۸۵ سوال ۵۱

سلام دوستان خسته نباشید در این سوالی که ضمیمه کردم اینکه چرا گزینه اول غلطه و گزینه سوم درسته رو می دونم سوال من اینجاست که آیا گزینه دوم هم درسته که مقسمی زده گزینه چهارم درست می باشد؟ اگه این تحلیلی که من از این سوال دارم و در زیرش هم نوشتم اشتباهه لطفا من رو راهنمایی کنید چون من در مورد همه عبارتهای منظمی که علامت + دارند همین طوری فکر می کنم Huh

فایل‌(های) پیوست شده

۰
ارسال:

javadjj پاسخ داده:

سوال ۵۱ ارشد آزاد ۸۵ مهندسی کامپیوتر

ببینید سوال گفته همه رشته‌ها به جز رشته هایی که دارای دو صفر متوالی نباشه پس رشته های دیگه رو می پذیره اما زبان گزینه ۱ رشته‌ی مثل یک صفر رو نمیپذیره

ارسال:

سارا جواهری پاسخ داده:

RE: سوال ۵۱ ارشد آزاد ۸۵ مهندسی کامپیوتر

(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۳:۴۱ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  ببینید سوال گفته همه رشته‌ها به جز رشته هایی که دارای دو صفر متوالی نباشه پس رشته های دیگه رو می پذیره اما زبان گزینه ۱ رشته‌ی مثل یک صفر رو نمیپذیره

ممنونم ولی مشکلی با گزینه یک ندارم بحثم روی گزینه دوم هست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

**sara** پاسخ داده:

RE: سوال ۵۱ ارشد آزاد ۸۵ مهندسی کامپیوتر

سارا جان
مثلاً عبارت x+y رو در نظر بگیر. این عبارت یعنی یا x رو می تونی انتخاب کنی و یا y
حالا اگر به این صورت تغییرش بدیم: [tex](x y)^{*}[/tex]
می تونیم بگیم که رشته xx و یا yy رو شامل می شه به خاطر *.
برای گزینه ۲‌: [tex]r=(1^{*}011^{*})*(0 \lambda ) 1^{*}(0 \lambda )[/tex]
هم به همین صورت چون این عبارت فقط + رو داره دوتا صفر پشت سر هم رو هیچوقت تولید نمی کنه. یعنی یا [tex]r=(1^{*}011^{*})*(0 \lambda )[/tex]
و یا [tex]r=1^{*}(0 \lambda )[/tex]

اگر کل عبارت رو داخل [tex]()^{*}[/tex] بگذاریم اون چیزی که شما می گین می شه و ۰۰ رو می تونه تولید کنه.

۱
ارسال:

mehrdel2002 پاسخ داده:

سوال ۵۱ ارشد آزاد ۸۵ مهندسی کامپیوتر

خب ۰+۰ که ۰۰ نمیشه...میشه ۰/
کلا وقتی پلاس میاد یعنی یکی از دو طرف پلاس و هر دوتا باهم رو نمیتونی انتخاب کنی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با ۵۱۰ آیتی کجا میشه قبول شد؟! samaneh ordoni ۳ ۴,۰۷۱ ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۴۷۱ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد دانشگاه آزاد قزوین, ارشد شبکه های کامپیوتری networki ۰ ۲,۶۵۲ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: networki
  سوال در مورد زمان ثبت نام مرحله دوم دکتری دانشگاه آزاد پری ۱ ۱,۹۸۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shailin
  سوال مهندسی کامپیوتر - آزاد ۸۵ ali.majed.ha ۴ ۲,۲۶۴ ۲۹ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال درباره دانشگاه آزاد قزوین ،ارشد نرم افزار Alic ۰ ۲,۲۰۳ ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Alic
  چند سوال در مورد دکترای دانشگاه آزاد؟ codin ۰ ۱,۷۰۷ ۲۶ فروردین ۱۳۹۵ ۰۳:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: codin
  سوال خیلی مهم ، مجازی امیرکبیر یا آزاد علوم تحقیقات تهران ؟ hasanppp ۱۹ ۱۱,۱۷۴ ۲۵ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: plusdeck
  سوال در مورد دانشکاه آزاد به خصوص تهران جنوب! fshb ۰ ۲,۳۹۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۰۹:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: fshb
  سوال آزاد سال ۹۲ mslinkin001 ۳ ۱,۷۹۶ ۰۸ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mslinkin001

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close