زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال درمورد تمرینهای کتاب لینز؟

ارسال:
۲۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ
سوال درمورد تمرینهای کتاب لینز؟
سلام

آیا نیاز هست تمامی تمرینهای کتاب لینز خوانده شوند یا فقط تمرینهایی مه دکتر کارگهی از این کتاب مشخص میکنه کافیست؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۰۳ ق.ظ
RE: سوال درمورد تمرینهای کتاب لینز؟
نشان دهید ها رو به عنوان نکته زیرشون خط بکش (در مورد تمام منابع همین کار رو بکن )
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
من کتاب لینز ویرایش سوم صادق زاده رو دارم . برای حل المسائلش چه کتابی رو باید بخرم ؟
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ)mohandess نوشته شده توسط:  من کتاب لینز ویرایش سوم صادق زاده رو دارم . برای حل المسائلش چه کتابی رو باید بخرم ؟
کتاب و حل تمرینش اینجا هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

، ولی من فارسی: عبدالله ناصری و فرشته مریوانی رو دارم تا فصل ۹ خوب گفتن.
ارسال:
۲۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ب.ظ
آقا دستت درد نکنه واقعا . مارو از خرید یه کتاب بی نیاز کردیHeart

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۵۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۴۲ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۹۴ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۳۶ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۷۴ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۹۱ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
Brick همه چیز درمورد ابر αɾια ۵ ۳,۸۷۹ ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  تمرین کتاب پیتر لینز farid999 ۲ ۳,۱۰۷ ۰۷ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: farid999
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ کامپیوتر erfan.kh67 ۴ ۵,۴۲۳ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zakaria200
  اعتراض به سازمان سنجش درمورد کنکور ارشد ۹۶ Sepideh96 ۸۸ ۴۳,۴۹۷ ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marjan.lll

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close