زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال ایرانسلی

ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۷ ق.ظ
سوال ایرانسلی
کسی میدونه چه جوری میشه سرویس آموزش زبان قاصدک "ozv tofl" ایرانسل رو لغو کرد؟
به کی بگم دیگه نمیخوام. دیوونه‌ام کرده اینقد اس‌ام اس بده. هر روز چند تا میفرسته.

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۹ ق.ظ
سوال ایرانسلی
در مورد این ایرانسل نامرد و دزد یه چیز بگم.

۲/۳ ماه پیش سرویس اهنگ پیشواز ایرانسلم رو به صورت رایگان فعال کردم. بعد چند روز مونده به انتهای ماه یه پیام اومد که اهنگ پیشوازتون داره تموم میشه. ما انتهای ما تمدیدش میکنیم و ۵۰۰ تومان از حسابتون کم میکنیم. اگه نمیخواین یه پیام بدون متن به ۷۵۷۵ ارسال کنید. هر چی من این پیام کوتاه بدون متن به ۷۵۷۵ فرستادم. این گفت سرویسی که میخواین تو لیستتون نیست.
و بالاخره انتهای ماه فرا رسید و این ایرانسل دزد ۵۰۰ تومان از حسابم کم کرد و سرویس رو دوباره تمدید کرد.

مثل اینکه برای حذفش باید یه کد دیگه ای رو به ۷۵۷۵ میفرستادیم که من با هزار زحمت اون کد رو پیدا کردم و فرستادم که اهنگ پیشوازم حذف شد تا ماه های بعدی هم نخواد به زور ۵۰۰ تومان پول بگیره.

۵۰۰ تومان پولی نیست ولی ادم از این حرصش میگیره که تو روز روشن دزدی میکنن. دست کسی هم جایی بند نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: موج
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۲ ب.ظ، توسط arshad91.)
سوال ایرانسلی
منم این کد روزنامه اطلاعات زدم پاک نمیشه
چند روز موبایل خاموش کردم که بعد پین و pukاشتباه زدم..رفتتتتتتتتتتتت

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال:
۲۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۵۷ ب.ظ
RE: سوال ایرانسلی
(۲۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۹ ق.ظ)danialfx نوشته شده توسط:  در مورد این ایرانسل نامرد و دزد یه چیز بگم.

۲/۳ ماه پیش سرویس اهنگ پیشواز ایرانسلم رو به صورت رایگان فعال کردم. بعد چند روز مونده به انتهای ماه یه پیام اومد که اهنگ پیشوازتون داره تموم میشه. ما انتهای ما تمدیدش میکنیم و ۵۰۰ تومان از حسابتون کم میکنیم. اگه ....

قبول دارم دزدترین شرکت موجوده
و بدیش اینه که با این پول خوردای مردم ثروت هنگفتی به جیب میزنه و هیچ کس هم نیست که حوصله کنه به خاطر صد تومان یا ۵۰۰ تو من از حسابش کم شده پیگیر شه و از اونها شکایت کنه

موارد مشابه برا منم زیاد بوده: یکیش اینکه یه طرح جی پی ار اس داشت هر ماه برای خودم و خواهرم فعال میکردم و آخر ماه پیام میداد که تموم شده مهلت استفاده
بعد از دو سه بار استفاده یه بار نه برای من و نه خواهرم اس پایان مهلت نداد حدود ۸۰۰۰ تومن از شارژمون رو مجموعا کم کرد و ما نمیدونستیم که تموم شده
و موارد بسیار دیگر که میدونید...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۷ ق.ظ
سوال ایرانسلی
LAGHV ...
به جای نقطه‌ها خلاصه ای از GHASEDAKرا امتحان کنید .ببخشید اصلا یادم نیست خودم چی زدم!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۰۳ ب.ظ
سوال ایرانسلی
یه مسابقه پیامکی گذاشته بود که به ازای هر جواب میفرستادی ۵۰ تومان کم میکرد من وسط مسابقه فهمیدم ولی دیگه گفتم بذار تا آخرش برم برای ۲۰ تا سوال ۱۲۰۰ تومان از شارژ من کم کرد!!!
این همه مسابقه رایگان توی تلویزیون هست شرکت نمیکنیم حالا باید ۱۲۰۰ بدیم واسه مسابقه مسخره ایرانسل!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۲۹ ب.ظ
RE: سوال ایرانسلی
(۰۲ فروردین ۱۳۹۰ ۰۹:۰۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  یه مسابقه پیامکی گذاشته بود که به ازای هر جواب میفرستادی ۵۰ تومان کم میکرد من وسط مسابقه فهمیدم ولی دیگه گفتم بذار تا آخرش برم برای ۲۰ تا سوال ۱۲۰۰ تومان از شارژ من کم کرد!!!
این همه مسابقه رایگان توی تلویزیون هست شرکت نمیکنیم حالا باید ۱۲۰۰ بدیم واسه مسابقه مسخره ایرانسل!!
دقیقا یه همچین اتفاقی هم یه بار برای من افتاد من هم موقعی فهمیدم که ۱۸۰۰ کم کرده بود ،البته مسابقش ۴۰ تا سوال داشت Big Grin و دیگه آخراش من متوجه شدم!

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۰۹:۵۵ ب.ظ
سوال ایرانسلی
فکر کنم باید کد LAGHV ZABAN رو به ۸۲۸۲ بفرستید

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: polarisia
ارسال:
۰۲ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۱۱ ب.ظ
سوال ایرانسلی
خیلی ممنون از همگی، بعد از کلی امتحان کردن این همه جایگشت، پیداش کردم: باید laghv tofl رو به ۸۲۸۲ اس‌ام اس کرد. آخی، راحت شدم از دست قاصدک! (ولی خداییش کلمات سخت و خوبی میفرستاد)

To live is to suffer, to survive is to find some meaning in the suffering.
Friedrich Nietzsche
۰
۰

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close