زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آیا علوم تحقیقات خوزستان تکمیل ظرفیت می زند؟ !!!!! (لطفا مشاوره بدید)

ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط genius.)
من منتظر تکمیل ظرفیت ع ت خوزستانم اما اگه همه رو ثبت نام کنه چی؟؟؟؟؟ تو تکمیل ظرفیت اعلام نیاز نمیکنه اونوقت منی که قبول شدم اراک و ثبت نام نکردم رکب میخورم هم ع ت میپره هم اراک پریده اونوقت تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه امروز شنیدم خیلیا تجمع کردن جلوی ع ت خوزستان و میگفتن که انتقالیشون بدن اینجا و یا تکمیل ظرفیت بگیره بعد معاون ع ت خوزستان داد زد که اینجا کامل پر شده و ظرفیت تکمیل و دانشجو نمیگیره

Huh لطفا مشاوره بدید فکرش منو دیونه کرده ConfusedConfusedConfused
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
ببینید من خودم پارسال اونجا قبول شدم.دانشگاه ما بالاجباردستور از تهران دو بار تکمیل گرفت..یبار مهر گرفت که بهمن اومدن سرکلاس.یبار بهمن گرفت که مهر ۹۲ میان سرکلاس!!!!واقعا اهواز مکان نداره و کلاساش شلوغ بودن از بهمن...واسه همین از مهر امسال اصلا هیچگونه انتقالی نداره و احتمالا تکمیل ظرفیت هم نمیگیره.معاونت دانشگاه هم خیلی پارسال شاکی بود.کلا اینکه در یک سال اهواز ۲ بار تکمیل بگیره دور از انتظار بود و نهایتا هرج و مرج ببار آورد.

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *Najmeh*
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ
منم شنیدم که تکمیل ظرفیت امسال نمیگیره
امسالم که ۱۰۶ نفر قبول شدن
از پارسالم که ۷۰ نفر مهر اومدن ثبت نام کردن

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۱
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۲۰ ب.ظ، توسط genius.)
RE: آیا علوم تحقیقات خوزستان تکمیل ظرفیت می زند؟ !!!!! (لطفا مشاوره بدید)
(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ب.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  منم شنیدم که تکمیل ظرفیت امسال نمیگیره
امسالم که ۱۰۶ نفر قبول شدن
از پارسالم که ۷۰ نفر مهر اومدن ثبت نام کردن

ممنونم از راهنماییت نجمه خانم

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  ببینید من خودم پارسال اونجا قبول شدم.دانشگاه ما بالاجباردستور از تهران دو بار تکمیل گرفت..یبار مهر گرفت که بهمن اومدن سرکلاس.یبار بهمن گرفت که مهر ۹۲ میان سرکلاس!!!!واقعا اهواز مکان نداره و کلاساش شلوغ بودن از بهمن...واسه همین از مهر امسال اصلا هیچگونه انتقالی نداره و احتمالا تکمیل ظرفیت هم نمیگیره.معاونت دانشگاه هم خیلی پارسال شاکی بود.کلا اینکه در یک سال اهواز ۲ بار تکمیل بگیره دور از انتظار بود و نهایتا هرج و مرج ببار آورد.

ممنونم از لطفی که کردی سحر جان اگه خبر جدیدی داشتی بهم بگو
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ ب.ظ
شما رتبتون چند شده؟؟؟ترازتون؟؟

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۰
۰
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۷:۱۹ ب.ظ
امسال ۱۰۶ نفر قبول نشدند!اون رتبه کل مفهومش یک چیز دیگه اس در هر رشته محل و در تمامی واحد ها ۱۵ نفر پذیرفته میشن
۱
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۳ ق.ظ، توسط polii.)
منم دقیقا همین وضعیت رو دارم.اراک قبول شدم اما میخوام اگه خوزستان تکمیل ظرفیت زد شرکت کنم. اما نمی دونم چه کار باید کرد Confused

(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ)genius نوشته شده توسط:  من منتظر تکمیل ظرفیت ع ت خوزستانم اما اگه همه رو ثبت نام کنه چی؟؟؟؟؟ تو تکمیل ظرفیت اعلام نیاز نمیکنه اونوقت منی که قبول شدم اراک و ثبت نام نکردم رکب میخورم هم ع ت میپره هم اراک پریده اونوقت تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اخه امروز شنیدم خیلیا تجمع کردن جلوی ع ت خوزستان و میگفتن که انتقالیشون بدن اینجا و یا تکمیل ظرفیت بگیره بعد معاون ع ت خوزستان داد زد که اینجا کامل پر شده و ظرفیت تکمیل و دانشجو نمیگیره

Huh لطفا مشاوره بدید فکرش منو دیونه کرده ConfusedConfusedConfused

لطفا اگر خبری به دستت رسید ماروهم بی اطلاع نزار
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۴ ق.ظ، توسط mahi_24.)
(۱۶ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ)genius نوشته شده توسط:  اخه امروز شنیدم خیلیا تجمع کردن جلوی ع ت خوزستان و میگفتن که انتقالیشون بدن اینجا و یا تکمیل ظرفیت بگیره بعد معاون ع ت خوزستان داد زد که اینجا کامل پر شده و ظرفیت تکمیل و دانشجو نمیگیره
کجا جمع شدن؟؟!!!جلوی علوم تحقیقات خوزستان؟؟ خونه ی ما که ۱ قدمی دانشکاست من که هیچی ندیدم تازه خلوت خلوتم بود
من سه شنبه میرم ثبت نام اگر اطلاعاتی گرفتم بهتون خبر میدم
۰
۰
ارسال:
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۵۸ ق.ظ
(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  شما رتبتون چند شده؟؟؟ترازتون؟؟

ترازم شده ۶۷۸۰ انتخاب اولم ع ت مرکزی بود و قبول شدم اما دیدم تراز ع ت خوزستان امسال ۶۱۸۹ هستش پشیمونم چرا ع ت خوزستان نزدم واسه همینه موندم برم اراک یا بمونم واسه انتخاب واحد تکمیل ظرفیت که چند روز دیگس
۰
۰
ارسال: #۱۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ق.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ)genius نوشته شده توسط:  
(17 شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)sahar_2000 نوشته شده توسط:  شما رتبتون چند شده؟؟؟ترازتون؟؟

ترازم شده ۶۷۸۰ انتخاب اولم ع ت مرکزی بود و قبول شدم اما دیدم تراز ع ت خوزستان امسال ۶۱۸۹ هستش پشیمونم چرا ع ت خوزستان نزدم واسه همینه موندم برم اراک یا بمونم واسه انتخاب واحد تکمیل ظرفیت که چند روز دیگس
تراز شما که خیلی بالاست
تهرانم میزدی قبول میشدی
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ق.ظ، توسط *Najmeh*.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۸ ق.ظ)genius نوشته شده توسط:  ترازم شده ۶۷۸۰ انتخاب اولم ع ت مرکزی بود و قبول شدم اما دیدم تراز ع ت خوزستان امسال ۶۱۸۹ هستش پشیمونم چرا ع ت خوزستان نزدم واسه همینه موندم برم اراک یا بمونم واسه انتخاب واحد تکمیل ظرفیت که چند روز دیگس

شما با این تراز می تونید ع ل خوزستان قبول بشید اما این بستگی به تکمیل ظرفیت داره که اهواز می گیره یا نه
که اینو هم می تونید از دانشگاه پیگیری کنید
بعدشم اگه این ترم اراک ثبت نام نکردید اگه تکمیل اهواز نشد برای ترم بهمن می تونید برید ثبت نام کنید

(۱۷ شهریور ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)سجاد۶۷ نوشته شده توسط:  امسال ۱۰۶ نفر قبول نشدند!اون رتبه کل مفهومش یک چیز دیگه اس در هر رشته محل و در تمامی واحد ها ۱۵ نفر پذیرفته میشن

دوست عزیز یکی از دوستان توی همین سایت با رتبه ۸۸ قبول شده همیشه اون عددی که می نویسن رتبه اخرین فرد قبولی
حداقل تا سالهای گذشته اهواز ۲۳ نفر میگرفت نه اون ۱۵ نفری که شما می گید

خـــــــــــدایا شکر‌ به خاطره همهٔ داده‌ها و نداده هایت
داده‌هات نعمتــــــــــ ، نداده‌ها هم حکـــــــــــمت ...
۰
۱
ارسال: #۱۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ق.ظ
بچه ها کسی تونسته با علوم تحقیقات اهواز تماس بگیره که تکمیل میزنن یا نه؟
۰
۰
ارسال: #۱۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
صد درصد تکمیل میزنن
مگه میشه دانشجو رو با ترمی دو میلیون رد کرد Big Grin

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۱
ارسال: #۱۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ب.ظ
من از متن دفترچه آوردم که هر واحد ۱۵ نفر میگیره،اگر دانشگاهی سر خود افراد بیشتری رو جذب کرده،اون مربوط به بی قانونی خودشه(البته ممکنه اون نفرات اضافی افرادی بوده باشند که در نیمسال های قبل پذیرفته شدند و رزرو شدند و همچنین ممکنه سال های قبل در دفترچه ۱۵ نفر ذکر نشده باشه ولی امسال ذکر شده و یا در تکمیل قبول شده باشند)یه خورده فکر کنید متوجه میشید هر واحد ۱۰۰ نفر نمیگیره،این همه داوطلب رو نمیبینید که قبول نشدند.با این حرف هاتون فقط کمک می کنید به اون هایی که ارزش مدرک دانشگاه آزاد رو زیر سوال میبرند.تک تک دانشگاه ها بررسی شده.مثلا علوم خوزستان توسط ۱۰۰۰ نفر انتخاب بشه،دانشگاه آزاد این ۱۰۰۰ نفر رو براساس تراز رتبه بندی می کنه،حالا ممکنه یک نفر رتبش در خوزستان بشه ۲۴ ولی چون واحد دیگه ای مثل قزوین رو زودتر از خوزستان زده و در اون جا قبول شده،قبولی قزوین حساب میشه،ولی رتبش در خوزستان حساب میشه،بنابراین وقتی مینویسه آخرین رتبه قبولی ۱۰۶،یعنی ۱۰۵ نفر بهتر از اون نفر بودند که واحد خوزستان در انتخاب هاشون بوده ولی ممکنه این ۱۰۵ نفر در انتخاب های دیگه ای قبول شده باشند.بنابراین رنج رتبه ها تغییر می کنه و نفر ۱۰۶،پانزدهمین نفریست که واحد خوزستان رو انتخاب کرده و در انتخاب های قبل از خوزستان در جای دیگه قبول نشده و بالاترین تراز رو داشته(البته ممکنه خوزستان انتخاب اولش بوده باشه)
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_m , mahi_24 , sahar_2000 , avril22
ارسال: #۱۵
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۱ ق.ظ
آقا تکمیل ظرفیت چطوری پروسه اش میشه خلاصه توضیح بدن و اینکه اگه من ثبت نام نکنم و بزارم واسه تکمیل ظرفیت دوباره ثبت نام کنم اون رشته ای که تو انتخاب دوم قبول شدم که از کفم نمیره ؟
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۴۳ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  درخواست ارائه تکمیل ظرفیت دکتری نیمسال دوم دانشگاه ازاد alireza6660 ۱ ۳,۹۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  تکمیل قطعه کد مجموع آرایه Xzrix ۰ ۱,۳۱۳ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Xzrix
  کمکم لطفا پایان نامه ارشد mahtab1928 ۰ ۱,۸۷۶ ۰۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۶:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: mahtab1928
  مشاوره برای ارشد آزاده صادقی ۰ ۱,۵۲۰ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: آزاده صادقی
  بازارکار مشاوره فناوری اطلاعات saeedtech ۰ ۱,۸۹۳ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۵:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: saeedtech
  درخواست مشاوره برای خرید لپتاپ cmptr20 ۰ ۱,۸۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: cmptr20
Question یک اشکال ریز، کمک لطفا! marvelous ۶ ۵,۳۴۱ ۳۰ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۰۶۴ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  مشاوره روش تحقیق و تحلیل آماری sirvan.t ۰ ۱,۹۵۰ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: sirvan.t

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close