زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۳۴نرم افزار - شبستر - تراز۵۹۲۶

ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
یک کلمه هم نخونده بودم!
صرفاً نون زبان رو دارم می خورم فکر می کنم Smile
راستی نظرتون راجع به ارشد مهندسی نرم افزار شبستر (آزاد) چیه؟ من پردیس دانشگاه تبریز (دولتی) هم قبول شدم. سر دو راهی گیر کردم Undecided
همگی پاینده و پیروز باشید Angel

[تصویر:  209018_1_1379080081.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , سجاد۶۷ , jalal-rasooly
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ب.ظ
از دانشجوهای شبستر اگه کسی اینجا هست، لطفاً بگه سطح علمی شبستر هنوز هم مثل سابق بالا هست یا افت کرده؟
۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق بین مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار با مهندسی کامپیوتر نرم افزار Rafaat ۰ ۳,۹۰۵ ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rafaat
  رتبه ۹۵۵نرم افزار امنیت و شبکه و رتبه۹۹۵سخت افزار sepideh1373 ۷ ۵,۳۳۵ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: nazila73
  رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی نرم افزار [۶۸ نرم افزار] dozham ۴ ۶,۸۵۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  مقایسه نرم‌افزار شهید رجایی با نرم‌افزار اصفهان و شیراز و مشهد soheil08 ۷ ۸,۲۲۷ ۲۲ آذر ۱۳۹۴ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: atish404
  روش های اندازه گیری قابلیت اطمینان نرم افزار - طراحی نرم افزار های مطمئن pink Floyed ۰ ۲,۰۳۰ ۲۰ آذر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pink Floyed
  ۸ الگوریتم ۱۲ نرم افزار ۱۵ علوم -- نرم افزار شریف گرایش الگوریتم ahrmb ۲ ۱,۸۴۱ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  ۱۴۸ نرم افزار، نرم افزار تربیت مدرس fatimak ۳ ۳,۴۳۱ ۱۷ شهریور ۱۳۹۴ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  ۲۷۸ نرم افزار و ۲۹۰ طراحی الگوریتم - روزانه دانشگاه صنعتی شیراز نرم افزار salehforum ۶ ۳,۸۰۸ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parizadgh
  ۹۹ نرم افزار و ۸۱ الگوریتم - مهندسی نرم افزار - علم و صنعت mohsen-z ۱۳ ۷,۵۷۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsen-z
Sad تفاوت مهندسی تکنولوژی نرم افزار با مهندسی نرم افزار Mehran ۸ ۳۶,۲۸۴ ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: khayyam

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close