زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲ نرم افزار - آزاد مشهد - تراز ۷۹۲۰

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
من دانشگاه امام رضا به صورت آموزش محور هم قبول شدم. آزاد برم یا امام رضا؟ برای دکترا رفتن کدوم معتبر تر هست؟
لطفا کمکم کنید. خیلی دودل هستم. خودم از امام رضا خیلی بیشتر خوشم میاد ولی فکر میکنم شاید چون آموزش محور هستم برای دکترا هیچ جا قبولم نکننSad

فایل‌(های) پیوست شده

۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , انرژی مثبت
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴ ب.ظ، توسط farshadx.)
با سلام
شک نکنید که مدرک آزاد شما معتبر تر خواهد بود، ضمناً در آزاد می توانید براحتی (درصورت شاگرد اول تا سوم بودن) و بدون پارتی بازی، تو خود آزاد دکتری رو بورس بشید، ولی دولتی از این خبرا نیست.

آموزش محور به هیچ وجه به درد اینکه بخواهید تو محیط دانشگاه بمونید (دکتری و مدرس دانشگاه شدن) نمی خوره.

البته شما بدون شک در مشهد ساکن هستید و مشکل رفت و آمد دارید، وگرنه با این تراز خوبتون (نزدیک ۸۰۰۰) اگه انتخاب اولتون "واحد علوم و تحقیقات تهران" می بود، براحتی قبول می شدید و اونوقت مدرکتون از هر مدرک دانشگاه دولتی معتبر تر می بود ( از دید دیگران!!) . گرچه اینها فقط در کلام هستند و بر روی کاغذ، آزاد مشهد نیز کاملاً معتبر می باشد.

موفق و پیروز باشید
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jalal-rasooly
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
یعنی اگه بخوام بعدا دکترا برم اگه ارشدم آموزش محور باشه تو مصاحبه ردم می کنند؟
این بورسی که میگید دقیقا چی هست؟ یعنی هزینه تحصیل نمیخواد بدم؟
لطفا بقیه هم نظر بدن. ثبت نام امام رضا ۴ روز دیگه هست. کلا گیج شدم چی کار کنم
۰
۰
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
ببینید دوست من
کسانی "آموزش محور" رو انتخاب می کنن، که کار پژوهشی بلد نباشن، ندونن چه جوری research کنن و مقاله بنویسن.

خب؟
پس ... حتی اگه قانوناً بشه ادامه تحصیل داد، شخص شما یا اینجانب هم اگر یک استاد کامپیوتر باشیم و مصاحبه کننده ی دکتری باشیم ، فردی که "آموزش محور" خونده ارشد رو، بعلت اینکه اهل پژوهش نیست، بدون شک ردش می کنیم تا بتونیم فردی رو جذب کنیم که اهل تحقیقات باشه و حتی بتونه تولید علم بکنه!

اگه بتونید از دانشگاه آزاد بورس بشید، هزینه ی دکتری شما رو خود دانشگاه پرداخت خواهد کرد و سپس شما رو جذب خواهد کرد. احتمال اینکه از آزاد بورس بشید (درصورت شاگرد اول تا سوم بودن) خیلی بالاست ولی در دولتی فقط یک نفر بورس می شه ، اون هم با پارتی بازی و غیره....

به نظر من به یک دانشگاه معتبر مراجعه کنید و از اساتید در مورد فرق آموزش محور و پژوهش محور بپرسید تا کاملاً مطمئن بشید (من این حرفها رو پس از تحقیقات فراوان خدمتتون عرض کردم)

خدا یارتون
۱
۰
ارسال:
۱۶ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۲ ق.ظ
RE: ۲ نرم افزار - آزاد مشهد - تراز ۷۹۲۰
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ب.ظ)jalal-rasooly نوشته شده توسط:  من دانشگاه امام رضا به صورت آموزش محور هم قبول شدم. آزاد برم یا امام رضا؟ برای دکترا رفتن کدوم معتبر تر هست؟
لطفا کمکم کنید. خیلی دودل هستم. خودم از امام رضا خیلی بیشتر خوشم میاد ولی فکر میکنم شاید چون آموزش محور هستم برای دکترا هیچ جا قبولم نکننSad

تبریک میگم و به نظر من هم آزاد بروید بهتره
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۳۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۵۶ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۳۶۷ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  مهندسی نرم افزار rh1995 ۰ ۱,۱۷۳ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: rh1995
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۸,۷۱۴ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۵۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
Heart نرم افزار رها بختیاری ۰ ۳,۰۳۷ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: رها بختیاری
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۳۱۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۱۱ ۵,۸۹۵ ۰۲ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close