زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقدمه ای بر الگوریتم ها ، ترجمه دهقان طرزه، آیا کتاب خوبیه؟ چه فصولی باید خوانده بشه؟

ارسال:

mohandess پرسیده:

مقدمه ای بر الگوریتم ها ، ترجمه دهقان طرزه، آیا کتاب خوبیه؟ چه فصولی باید خوانده بشه؟

سلام

ببخشید اگر سوالم تکراریه ، خسته شدم از بس از صبح پای نت دنبال جواب سوالاتم سرچ کردم

من ۲ سال پیش جلد یک کتاب " مقدمه ای بر الگوریتم ها " انتشارات نص رو گرفتم (پاییز ۸۹ - ویراست سوم) . اونموقع جلد ۲ هنوز نیومده بود فکر کنم ، که نگرفتم!

امروز فصل یک رو از روی کتاب پوران (ساختمان داده ها و الگوریتم ها - یوسفی - تابستان ۸۸) میخوندم ، به نظرم اصلا خوب توضیح نداده و فقط کلی جزییات و استثنائات آورده و بعدشم گذشته و رفته ! خلاصه از این کتابش اصلا خوشم نیومد

تصمیم گرفتم بیخیال پوران بشم و از رو همین CLRS که جلد ۱ رو دارم شروع کنم . اما نمیدونم چه فصل هایی رو باید برای ارشد بخونم؟ همچنین آیا نیازه کتاب دیگه ای برای ساختمان بخونم یا همین کافیه؟

الان ویراست چندم اومده و آیا لازمه جلد دوم همین ویراست رو بگردم پیدا کنم یا ویراست جدید رو هر دو جلد رو بخرم ؟ اصلا این کتابی که من دارم کتاب خوبیه و اگر اینو کامل بخونم همه نیاز من به این ۲ درس رو برطرف میکنه؟

ممنون میشم راهنماییم کنید (مخصوصا که چه فصولی باید خونده شه؟ )
الان کتابی که من دارم ۴ بخش (۱۷ فصل ) هست و آخرین فصلش "تحلیل سرشکن" هست .

اصلا لازمه جلد ۲ رو بخرم؟

۰
ارسال:

logic01 پاسخ داده:

RE: مقدمه ای بر الگوریتم ها ، ترجمه دهقان طرزه، آیا کتاب خوبیه؟ چه فصولی باید خوانده بشه؟

سلام
کتاب CLRS انقدری می ارزه که هر دوجلدش رو تهیه کنید، ویراست سومش الان تو بازار موجوده، سه تا ترجمه مختلف هم داره که ظاهرا ترجمه قلزم بهترینه، از کتاب دکتر یوسفی هم میتونید بعنوان حل تمرین و تست استفاده کنید، کتاب پوران پژوهش خیلی هم بد نیست، بنده خدا مولف مجبور بوده با توجه به ساختار کتب کنکوری مطالب رو موجز و مختصر بیان کنه، من برای درس ساختمان داده و الگوریتم سه تا کتاب CLRS - Nipoleitan - Horowitz روپیشنهاد میدم که هر سه ترجمه شده و در بازار هست.

۰
ارسال:

Fardad-A پاسخ داده:

محل طرح سوالتون نامناسبه.
در مانشت می گشتید لازم نبود اینترنت را زیر و رو کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ترجمه قلزم ایرادات فراوان از نظر غلط تایپی داره. من از دوستان خواهش میکنم توصیه اینجوری شبیه بالا نکنند. اینجا یه سایت تخصصی است.
در مورد بقیه سوالاتتون هم میتونید مانشت در بخش الگوریتم را ببینید. مثلا"

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موضوع بسته میشود.

۰
ارسال:

Sunshine Off پاسخ داده:

RE: مقدمه ای بر الگوریتم ها ، ترجمه دهقان طرزه، آیا کتاب خوبیه؟ چه فصولی باید خوانده بشه؟

این تاپیک را به جای مناسبش آورده وبعد بسته شده.
در همین بخش تاپیکهای مشابهی وجود دارد که جواب سوالتون درش هست.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ترجمه نماز ترجمه نماز ۰ ۱,۰۰۱ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ترجمه نماز
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۷۲ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۳۷۱ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۹۰ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۱۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  ترجمه لهمشد ۱,۰۰۱ ۲۱۹,۰۷۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۵:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: RASPINA
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۴,۴۵۴ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  آیا تبلیغات در اینستاگرام براتون کارآمد بوده؟ کیمیا شیرازی ۰ ۱,۹۳۱ ۰۴ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: کیمیا شیرازی
  بهترین کتاب یا پکیج آموزشی برای یادگیری فن ترجمه انگلیسی چیه؟ saeid4x ۷ ۷,۵۵۱ ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۰۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  ترجمه تخصصی چه معیار هایی دارد hightrans ۲ ۳,۲۷۲ ۰۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close