زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مرخصی بگیرم یا نه ؟

ارسال:
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط Aseman7.)
مرخصی بگیرم یا نه ؟
ترم ۷ هستم و می خوام برا ارشد بخونم ؛ ۲۰ واحد بیشتر برام نمونده و این یعنی ترم ۸ فقط باید ۸ واحد پاس کنم.ممکنه تو یکی دو درس با مشکل مواجه شم و مجبور بشم معرفی به استاد بگیرم.

[تصویر:  edaddb24b9920a1662c3ed509047a19a6f182e01.jpg]
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط Aseman7.)
مرخصی بگیرم یا نه ؟
کسی نظری نداره؟؟؟

از درد گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی که چه درد است
۲
۱
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۷ ق.ظ
RE: مرخصی بگیرم یا نه ؟
اگه مرخصی بگیری دوبار میتونی کنکور بدی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aseman7
ارسال:
۱۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ
مرخصی بگیرم یا نه ؟
بچه ها منم همینجوریم!!!

مرخصی بگیرم یانه؟!میدونین چی شده ، الان روزای انتخاب واحده و دانشگاه درسا رو ارائه داده با خودم گفتم برم ببینم میتونم ۲۰ واحدمو بردارم، انگار که ترم بهمنه و میخوام واحد بردارم ، وقتی وارد سایت شدم و درسا رو دیدم، چشمتون روز بد نبینه فقط ۱۱ واحد میتونم بردارم، تازه اگه یه سه واحدیم خودخوان بردارم بازم شیش واحد کم دارم!!!
آخه دروس عمومیم با دروس اصلیم تداخل پیدا کرده!!! به استادمون زنگیدم گفت نگران نباش آذرماه واسه ترم بهمن برنامه ریزی میکنن، اون موقع به رئیس گروه بگو تا برات درست کنه.
نمیدونم چیکار کنم؟ریسک کنم؟میگین مرخصی بگیرم، هنوز که انتخاب واحد نکردم احتمال زیاد مرخصی می گیرم.

Aseman7 عزیز شما هم یه هماهنگی با گروه تون بکنین و مرخصی بگیرین، مرخصی بگیرین خیلی بهتره خیلی، از زمین تا آسمون فرق داره!!! حتما حضوری برین دانشگاه و تکلیف خودتونو روشن کنین البته اینم بگم که تا قبل از حذف واضافه باید برین.

دوستان نظراتتونو بگیییییییییییییییییییییییییییییییییین !!!!!!!!!!!

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۳ ق.ظ
به نظرمنم شما خیلی فرصت بهتری برای گرفتن مرخصی داری چون استادتون گفته : ((نگران نباش آذرماه واسه ترم بهمن برنامه ریزی میکنن، اون موقع به رئیس گروه بگو تا برات درست کنه.)) خوشا به حالت !

من بدبخت بیچاره که تا الان ده تا امضا دادم ، که اگه درسی ارائه نشد و... خودم بالاخره یه جوری ان درس را بگذرانم!(مهمان در دانشگاه دیگه و معرفی به استاد )
اما یه بحث دیگه هم هست این که اگه موندی خونه از صبح تا شب می شینی درس بخونی ؟ راستش خودمن که مطمئن نیستم هم چین قولی بتونم به خودم بدم!
۰
۰
ارسال:
۱۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۱۹ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ق.ظ)Aseman7 نوشته شده توسط:  به نظرمنم شما خیلی فرصت بهتری برای گرفتن مرخصی داری چون استادتون گفته : ((نگران نباش آذرماه واسه ترم بهمن برنامه ریزی میکنن، اون موقع به رئیس گروه بگو تا برات درست کنه.)) خوشا به حالت !

من بدبخت بیچاره که تا الان ده تا امضا دادم ، که اگه درسی ارائه نشد و... خودم بالاخره یه جوری ان درس را بگذرانم!(مهمان در دانشگاه دیگه و معرفی به استاد )
اما یه بحث دیگه هم هست این که اگه موندی خونه از صبح تا شب می شینی درس بخونی ؟ راستش خودمن که مطمئن نیستم هم چین قولی بتونم به خودم بدم!

ببینین من به دلایلی نمیتونم تابستان آینده مهمان بشم، یعنی باید کل واحدامو ترم بعد بردارم.مرخصی بگیرین ،خیالتون راحت باشه که اتفاقی نمیفته.البته به درسایی که دارین هم بستگی داره، چه درسایی رو هنوز پاس نکردینو دارین؟؟؟بگین بهتر میتونم راهنماییتون کنم چون قشنگ پرسیدم اینا رو!!!

درمورد اینکه مرخصی بگیرین معلوم نیس بخونین یا نه ، به خودتونو دانشگاتون بستگی داره، دانشگاه ما که اصلا به هیچ وجه نمیتونی بخونی، اگه خوابگاهی باشی که اصلا بیخیال شو وبرو حالتو بکن!ولی برا ما پسرا اگه خونه بگیریم بازم بد نیس ولی هیچی مث مرخصی نمیشه!چرا؟ نگا کنین شما اگه حداقل واحدم بردارینو با استادا صحبت کنین که کلاس نرین بازم واسه میانترم ها حداقل سه هفته باید وقت بذارین(خوندن و امتحان دادن)واسه پایان ترم هم باید حداقل سه هفته وقت بذارین،چون امتحاناتون که پشت سرهم نیستن، یهو یکیش اول هفته اس ویکی آخراش، بازم حداقلشو بگیریم شما یک ماه از کنکور عقب میفتین، اونم کی؟ماه های حساس که شما باید با انرژی و محکم بخونین.پس همه زورتونو بزنین که مرخصی بگیرین.

میدونین خونه ما خلوته ولی نمیشه درس خوند،کتابخونه یه چیز دیگه اس، میزای کتابخونه انرژی زاس!!!من حتی شبا میرم کتابخونه مسجد و بابچه ها میخونم درحالی که خونه کاملا ساکت وآرومه، من تو خونه خیلی هواسم پرت میشه، یا مثلا میام ده دیقه استراحت کنم یهو میبینم شد ۲ ساعت!!!من مرخصی که میگیرم خونه نمیمونم و مرتب میرم کتابخونه، البته برا شما که دخترین یکم سخت تره!

بازم واحداتونو بگین بهتر میتونم راهنماییتون کنم اگه خواستینTongue

سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ق.ظ
با مرخصی ام موافقت کردن! البته خودم هنوز می ترسم نکنه دارم کار اشتباهی انجام می دم.
البته من که فقط تو واحد ها ی تخصصی ام مشکل پیدا می کنم و ان هم به این دلیل که این ترم ۲ تا تخصصی ارائه می شه و من با وجود مرخصی نمی تونم بگیرمشان و البته یه درس اصلی هم دارم که هنوز پاس نکردم . مسلما" یه تخصصی و یه اصلی را که معرفی می گیرم این هیچی
می مونه ۲تا درس تخصصی دیگه که حتما" باید بگذرانم تا فارغ التحصیل بشم .که یکی اش رو احتمالا" شبیه سازی کامپیوتری با سال پایینی ها می گیرم (البته اگه انا مجاب شند و درخواست بدن )و یکی اش رو هم احتمال زیاد کامپایلر برمی دارم(که احتمالا" ترم زوج هم ارائه می شه و اگه نشد مهمان می شم).

۰
۰
ارسال:
۲۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ
مرخصی بگیرم یا نه ؟
خب به سلامتی.
مرخصی خیلی بهتره خیالتون راحت،ولی باید حساب واحدای ترم بعدتونو بکینین.نکنه تداخل پیدا کنه هاااا،شما یه درسو میتونین معرفی به استادبگیریناااا،مراقب باشین.
موفق باشید.

سوره المائدة آیه۳۲

۰
۰
ارسال:
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ق.ظ
(۲۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)M.Amin.M نوشته شده توسط:  مرخصی خیلی بهتره خیالتون راحت،ولی باید حساب واحدای ترم بعدتونو بکینین.نکنه تداخل پیدا کنه هاااا،شما یه درسو میتونین معرفی به استادبگیریناااا،مراقب باشین.

هنوز هم وقت برای بازگشت از مرخصی ام دارم .
دو تا درس می تونم معرفی بگیرم؛آموزش ما این رو گفته . اما در مورد تداخل هم از بچه ها شنیدم تو ترم ۸ تا یه ساعت تداخل مشکلی ایجاد نمی کنه اما شک دارم درست باشه .
این که تو کتابخونه درس بخونیم ؛بهتره .به نظرمن کتابخونه دانشگاه با این که نسبتا" فاصله دورتری به خونه مون داره اما هم محیط سالم تری رو داره هم این که برا ناهار می تونم برم سلف.بااین اوصاف من چرا مرخصی می گیرم ؟! اگه نگیرم باید تقریبا کل روزهای هفته رو برا ۱۲ یا ۱۵ واحد برم دانشگاه سر کلاس.تازه امتحاناشون هم تو یه بازه حدودا ۱۰ روزه چیده شده.حالا نظرتون چیه ؟ بعدا پشیمون نشم؟

۰
۰
ارسال: #۱۰
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۲ ب.ظ
RE: مرخصی بگیرم یا نه ؟ لطفا" نظر بدید. ممنون (نیاز فوری)
سلام دوست عزیز
شما باید خودتون تصمیم درستی بگیرین
نظر من اینه
شما میتونین همین تر با برداشتن تعداد واحد کمتر و سبک تر برا ارشد بخونی
در این صورت دغدغه برا ترم هشت ندارین
حتی میتونی تا شش واحد معرفی بردارین که حتی کلاسم ندارین اما با گرفتن مرخصی شاید ترم بعد واحدی ارئه نشه یابا معرفی ترم تابستون نتونین جبران کنین
ولی با داشتن حداقل شش واحد این مشکلات نخواهین داشت
موفق باشید

خداوندا
هدایتم کن
تا به این باور برسم
که جواب برخی از دعاهایم
«صبر» و «انتظار» است
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۰۲ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۴ ب.ظ
RE: مرخصی بگیرم یا نه ؟ لطفا" نظر بدید. ممنون (نیاز فوری)
(۰۲ مهر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۲ ب.ظ)rahayi نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
شما باید خودتون تصمیم درستی بگیرین
نظر من اینه
شما میتونین همین تر با برداشتن تعداد واحد کمتر و سبک تر برا ارشد بخونی
در این صورت دغدغه برا ترم هشت ندارین
حتی میتونی تا شش واحد معرفی بردارین که حتی کلاسم ندارین اما با گرفتن مرخصی شاید ترم بعد واحدی ارئه نشه یابا معرفی ترم تابستون نتونین جبران کنین
ولی با داشتن حداقل شش واحد این مشکلات نخواهین داشت
موفق باشید
سلام ممنون از این که نظرتون رو گفتین.
من خودم حاضر بودم حتی تا ۹ واحد را هم بردارم این ترم (با وجود این که برنامه ی ما این قدر جالب ریخته شده که ۶ واحد در۳-۴ روز گنجونده شده ) اما قانون لااقل در دانشگاه ما مثل این که اجازه گرفتن زیر ۱۲ واحد را تا ترم ۸ به ما نمی ده .و معرفی هم فقط ترم آخر(۸ به بعد).
حالا که فعلا" هر چه باداباد . فک نمی کنم که مشکلی پیش بیاد و ۹ ترمه شمSmile

۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۶ مهر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ق.ظ
مرخصی بگیرم یا نه ؟
سلام

من که مرخصی گرفتم، رفتم دانشگاه هیچ کدوم از مسئولای گروه نبودن منم توکل کردم به خدا و مرخصی گرفتم، واسه حذف واضافه دیدم یه سری درس دیگه ارائه دادن که مشکل منم (اگه قراربودواحد بردارم) حل می شد.خیالتون راحت باشه ترم آخرتون همه واحداتونو بهتون میدن.
البته یکم سختی میکشین ولی خدا کمک میکنه درست میشه ایشالا.
فعلا به اینا فک نکنین و محکم بشینین بچسبین به درسا که وقت داره مث برق وباد میره!!!!
موفق باشید.

سوره المائدة آیه۳۲

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرخصی در ترم اول و سپس انصراف MSZ ۱۷ ۳۹,۷۱۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۵۷ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  از کجا هیتلر شکن بگیرم؟ moslem73421 ۸ ۶۰ ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: unipaper
  رد نشدن مرخصی توسط دانشگاه sajjad7 ۱ ۲,۵۳۰ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مرخصی آموزشی - کمک... iman_amani ۳ ۳,۶۰۱ ۲۷ مرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Milad_Hosseini
  انتقال و مرخصی در دوره ارشد hamid2009 ۱۱ ۹,۲۰۷ ۱۷ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فرهمند گلیان
  از کجا انگلیسی یاد بگیرم sisili ۱ ۲,۸۳۷ ۰۳ خرداد ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fo-eng
  میخوام یه مدرک دیگه بگیرم مشاوره میخوام zahra13.66 ۲ ۱,۶۱۱ ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: zahra13.66
  اگر یک ترم درسی رو (بدون گرفتن مرخصی)، انتخاب واحد نکنیم ازنظر قوانین آموزشی چی میشه؟ درفا ۰ ۱۰,۳۷۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: درفا
  کتاب مجموعه سوالات ارشد کامپیوتر کدام انتشارات را بگیرم saeedssn ۱۰ ۵,۴۹۵ ۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: R4MT1N
  چطور آنالیز الگوریتمها و روابط بازگشتی در ساختمان داده ها رو یاد بگیرم ؟ meba ۴ ۲,۶۹۳ ۲۹ خرداد ۱۳۹۴ ۱۰:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: flowerirani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close