زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۵۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مجازی شهید بهشتی

ارسال:
۰۷ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ب.ظ
مجازی شهید بهشتی
سلام
من مجازی شهید بهشتی معماری کامپیوتر قبول شدم به نظر دوستان ثبت نام بکنم؟ کی به چه شکل ثبت نام باید بکنم؟ باید برم تهران؟ برای چه مواردی باید رفت دانشگاه کلاس ها که مطمئناً غیرحضوری هست؟
کلاً مجازی بهشتی به نظر دوستان ارزش داره؟
راستی من مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار خوندم برم معماری به انصراف ار تحصیل ختم نمیشه؟
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۹ ق.ظ
مجازی شهید بهشتی
کسی نیست جواب ما رو بده؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ق.ظ، توسط ف.ش.)
مجازی شهید بهشتی
سلام
شما برای ثبت نام ، برای کارگاه آموزش کار با نرم افزارهای مورد نیاز ، برای امتحانات و فکر کنم برای تایید ثبت نام باید به دانشگاه مراجعه کنید یعنی تقریبا در هر ترم یک بار اول ترم و یک بار آخر ترم برای امتحانات ، در فاصله بین امتحانات اگر بخواهید در خوابگاه بمونید در اتاق ۲۰ نفره مهمان اسکان داده میشید و هزینه اش برای هر شب ۱۰۰۰۰ تومان و شاید بیشتر بشه و قیمت غذا هم بیشتر از قیمت غذا برای دانشجویان روزانه هست.
هزینه هر ترم هم زیاده و هر سال هم داره بیشتر میشه . ترمی ۸ واحد بر میدارید و میتونید از روی شهریه ثابت و شهریه به ازای هر واحد هزینه اش رو حساب کنید.
دوره ها آموزش محور هست یعنی پایان نامه نداره ولی چند نفر که معدلشون از سایرین بیشتر هست انتخاب میشن و میتونن پایان نامه بردارن که تعدادشون زیاد نیست و نمیشه روی اون حساب کرد.
کسانی که دو ترم مشروط میشن هم برای ترم بعد نمیتونن ثبت نام کنند و اخراج میشن.
در مورد انتخاب دروس ترم تقریبا میشه گفت که حق انتخابی ندارید معمولا ۲-۳ درس ارائه میشه و باید ۲ تا رو انتخاب کنید.

سر فصل مطالب تقریبا مشابه دوره روزانه است . نظارت بر کلاسهای آنلاین توسط پشتیبان انجام میگیره و کیفیت کلاسها خوبه ولی به هر حال یادگرفتن از راه دور سخت تر از یاد گرفتن سر کلاسه.

اگر فکر می کنید اگر یک سال دیگه بخونید میتونید روزانه قبول بشید به نظر من ارزش داره که یک سال دیگه هم وقت بگذارید.
دوره مجازی برای افرادی که شاغل هستند و میخوان با گرفتن مدرک پایه حقوقشون افزایش پیدا کنه هم خوبه ،اما خوب اگر فشار کاری زیاد باشه و نتونن تمرین هایی که اساتید قرار میدن رو حل کنن و واسه امتحان آماده بشن ممکنه مشروط بشن.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ahangha88
ارسال:
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۷ ب.ظ
مجازی شهید بهشتی
ممنون از پاسختون داخل دفترچه انتخاب رشته ضمیمه هاش که امسال دادن شهریه ثابت مجازی رو ۳۵۰ هزار تومن زده بود اما از قرار معلوم خیلی بیشتر هست درسته؟!
از دوستان کسی خودش نخونده مجازی بهشتی که فقط آموزش محور هست؟ میخوام بدونم بعد از گرفتن مدرکش میشه دانشگاه های دیگه تدریس کرد؟ مدرکش ارزش داره کلاً؟ من از طریق کنکور سراسری قبول شدم
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانشجوی قرآن کاوی رایانشی دانشگاه شهید بهشتی vosough ۱ ۳,۶۲۹ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۵ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۶۲ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  [دانلود]کتاب مبانی ریاضی دکتر ابراهیمی و دکتر محمودی از دانشگاه شهید بهشتی انرژی مثبت ۶ ۱۷,۱۶۸ ۰۵ مهر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: sayeh.na
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۴۰۱ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۸۴ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۲۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۳۱ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۳۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۱۴ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close