زمان کنونی: ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۲۲۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

امیدوارم یک روز هر کس اینجوری رفته دانشگاه و حق بقیه رو خورده به سختی جواب بده ، من که از حتی یک دقیقه وقت و زحمتی که کشیدم نمی گذرم
ای عزیز تو این ایران ما اینقد حق و ناحق میشه الان زورت نیاد فردا بیاد که ارشدتو گرفتی جایی استخدام نمیشی اونوت بعضیا به دلایل شرایط خاصشون از دانشگاه های خیلی سطح پایین که فقط مدرک میدن میرن سر کار به منو تو میخندن Smile
هنوز زوده جا بزنی عزیز
۱۵
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , nassim92 , Andrew S.Tanenbaum , m_sardaari , vojoudi , svk7
ارسال: #۲۲۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۰ ب.ظ
خوشم میاد از خودم که اصلا استرس ندارم یعنی اصلا استرس برای نتایج در من کشته شده.
انشاالله هرکس به حقش برسه. البته امیدوارم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: atti joon
ارسال: #۲۲۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط mahshid1383.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  خب کم کم دارم استرسی میشم.

وقت حرم رفتنه. امام رضا دوباره کارم گیرته Heart

خوش بحالتون
امام رضا(ع) که ما رو نطلبیدن شما برایمون دعا کنید
۲
۰
ارسال: #۲۲۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

امیدوارم یک روز هر کس اینجوری رفته دانشگاه و حق بقیه رو خورده به سختی جواب بده ، من که از حتی یک دقیقه وقت و زحمتی که کشیدم نمی گذرم

سلام
راستش نمی خوام بحث هایی که بارها در این رابطه در تالار مطرح شده را باز کنم، ولی خواستم بگم از کلاس ما [ ورودی ۸۶ م-شیمی صنعتی اصفهان] ، کسانی که شریف و امیرکبیر بدون کنکور پذیرش شدند بهترین و درس خون ترین افراد کلاس بودند که وقتی اسامی اون ها را روی برد می دیدیم که پذیرش شدند از ته دل می گفتیم: "واقعا حقشون بود".
اگه ما برای کنکور زحمت کشیدیم اونها توی چهار سال خیلی بیشتر از ماها زحمت کشیدند، درست نیست اینطوری در موردشون صحبت بشه.

ان شاءالله چهارشنبه همه خوشحال باشیم و در رشته ای قبول بشیم که توش بتونیم مرزهای علم را جا به جا کنیم.Smile

صدای همهمه می آید.
و من مخاطب تنهای بادهای جهانم.
و رودهای جهان رمز پاک محو شدن را
به من می آموزند.
۱۳
۸
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۳۹ ب.ظ

یعنی چی؟
سال دیگه کنکور برداشته میشه؟
۱
۲
ارسال: #۲۳۱
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۵ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۹ ب.ظ)iman30v نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

یعنی چی؟
سال دیگه کنکور برداشته میشه؟
نه ... امیرکبیر میخواد بصورت استعداد درخشان خودش یه عده رو بدون آزمون جذب کنه ... تجربه نشون داده معمولا دانشجو های خودشون یا یکی د تا از دانشجو های شریف یا تهران بدون کنکور وارد دانشگاه میشن ... البته معمولا
اینم بگم که اینها مازاد بر ظرفیت هستن و چیزی از ظرفیت دفترچه رو نمیگیرن ... تنها سهمیه ای هایی که مازاد نیستن و از سهمیه دفترچه اختصاص داده میشه، سهمیه های شاهد و ایثارگر و رزمنده هستش... بقیه همگی مازاد هستن...
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۳۲
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۰۶ ب.ظ، توسط leila_h2009.)
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)فاطمه م-شیمی نوشته شده توسط:  
(03 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۴ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

سلام
راستش نمی خوام بحث هایی که بارها در این رابطه در تالار مطرح شده را باز کنم، ولی خواستم بگم از کلاس ما [ ورودی ۸۶ م-شیمی صنعتی اصفهان] ، کسانی که شریف و امیرکبیر بدون کنکور پذیرش شدند بهترین و درس خون ترین افراد کلاس بودند که وقتی اسامی اون ها را روی برد می دیدیم که پذیرش شدند از ته دل می گفتیم: "واقعا حقشون بود".
اگه ما برای کنکور زحمت کشیدیم اونها توی چهار سال خیلی بیشتر از ماها زحمت کشیدند، درست نیست اینطوری در موردشون صحبت بشه.

ان شاءالله چهارشنبه همه خوشحال باشیم و در رشته ای قبول بشیم که توش بتونیم مرزهای علم را جا به جا کنیم.Smile
[/quo

ا واقعا خوب شد گفتی اتفاقا ما هم یکی از اینا که ۴ سال مثل سگ پاچه استادا رو می خورد داشتیم رفت دانشگاه تهران البته اندازه الاغ حالیش نبود
البته ببخشیدا اگه شمام عضو این دسته افراد هستی توهین نباشه به شخص شما من کل افرادی رو که اینطور وارد دانشگاه می شن رو می گم

نقل قول:
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ)فاطمه م-شیمی نوشته شده توسط:  [quote='leila_h2009' pid='203020' dateline='1377445474']
پذیرش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون دانشگاه صنعتی امیرکبیر در سال ۹۴-۹۳

سلام

ا واقعا حق با شماست خدا منو ببخشه فقط، واقعا ۴ سال فکرشو کن ۴ سال مثل سگ پاچه خواری کردن خیلی سخته البته واسه من که سخته شاید واسه بعضیا راحته ما هم از اینا داشتیم بیچاره مثل احمقا بود اندازه ی دونه بچه الاغ حالیش نبود طفلی رفت دانشگاه تهران آخی
۲
۵
ارسال: #۲۳۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۹ ب.ظ
امیدوارم همه اونهایی که خوب خونده بودن و زحمت کشیدن قبول بشن.

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Mohammad-A , Amir V , good-wishes , mahshid1383
ارسال: #۲۳۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۳ ب.ظ
نقل قول:
نقل قول:

سلام

ا واقعا حق با شماست خدا منو ببخشه فقط، واقعا ۴ سال فکرشو کن ۴ سال مثل سگ پاچه خواری کردن خیلی سخته البته واسه من که سخته شاید واسه بعضیا راحته ما هم از اینا داشتیم بیچاره مثل احمقا بود اندازه ی دونه بچه الاغ حالیش نبود طفلی رفت دانشگاه تهران آخی ایشون ۲۰ درصد شرط معدل هم راضی شون نمی کنه ، خدایا بعضی بنده هات چقد حریص هستن
در ضمن شما نیاز نیست درباره درست صحبت کردن دیگران نظر بدین تشکر
Fardad-A، در تاریخ ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اگه دیگه همچین لحنی داشته باشید اخراج میشید. شما حق توهین بکسی را ندارید.

۶
۲۳
ارسال: #۲۳۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ب.ظ، توسط حمید ال وی ان.)
کم کم استرس داره بر من غلبه میکنه،یا امامزاده هاشم...:دی
جالبش اینه با اینکه هممون میدونیم تا سه شنبه نمی آد،بازم دست از ریفرش سنجش بر نمی داریم :دی

من دوست دارم دوباره بشینم واسه ارشد بخونم تا از این ۵۰% تخفیف مدرسان شریف استفاده کنم،حیفه :دی

به یاد آن لحظه باش که به خاطرت همه چیزم را به دست باد سپردم...
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321 , ana_12345
ارسال: #۲۳۶
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
از این سیاست کاری سازمان سنجش متنفرم، فقط دارن به جوونا عذاب میدن، چند ماه باید منتظر نتایج اولیه باشیم و چنیدین ماه منتظر نتایج نهایی، در حالی که اگر بخوان میتونن تو چند هفته و حتی شاید چند روز نتایج رو بدن. چطور نتایج انتخاب رشته دوره کارشناسی تو چند هفته آماده میشه ولی کارشناسی ارشد چندین ماه طول میکشه ؟ نامردا اصلا به فکر ما نیستن که همش داریم استرس میکشیم.

هر چی که خدا بخواد همون میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۷
۲
ارسال: #۲۳۷
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۳ ب.ظ
خوب ریفرش کردن سایت سنجش برا اطلاعیه ایه که خودشون زدن
تااااااااااااااا تاریخ....
ممکنه هر لحظه بیاد خوب
۳
۲
ارسال: #۲۳۸
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
کاش بیاد... کاش خوب بیاد....
۵
۱
ارسال: #۲۳۹
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط k_111.)
البته من خودم شاگرد آخر بودم (یاد جمله معروف من شاگرد اول نیستم ولی شاگرد اولا رو دوست دارم افتادم)
این کاری که دانشگاه امیرکبیر داره انجام میده به نفس(فی النفسه) کار خوبی هست چون باعث میشه آدم در دوره کارشناسی انگیزه داشته باشه و فکر میکنم که تمام کشورهای پیشرفته همچین کاری رو انجام بدن ولی

به درد کشور ما نمیخوره چون
۱-یک نظام استاندارد برای نمره دادن وجود نداره مثلا من از یکی از دانشجویان یکی از دانشگاهها درپیت (دانشگاه که چه عرض کنم) شنیدم که استادش بهشون گفت نفری ۵۰۰۰ به من بدید به شما ۱۸ میدم(در واقع وجدان کاری=۰)
۲-در زمان جذب ارشد هم که بند پ غوقا میکنه

چون این حرف باب میل هر دو طرف نیست منتظر منفی های زیادی هستمConfused
۱۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , ali123321 , sajjad988 , omidranjbar , iman30v , saho
ارسال: #۲۴۰
۰۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ب.ظ
(۰۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۳ ب.ظ)leila_h2009 نوشته شده توسط:  
نقل قول:
نقل قول:

سلام

ا واقعا حق با شماست خدا منو ببخشه فقط، واقعا ۴ سال فکرشو کن ۴ سال مثل سگ پاچه خواری کردن خیلی سخته البته واسه من که سخته شاید واسه بعضیا راحته ما هم از اینا داشتیم بیچاره مثل احمقا بود اندازه ی دونه بچه الاغ حالیش نبود طفلی رفت دانشگاه تهران آخی ایشون ۲۰ درصد شرط معدل هم راضی شون نمی کنه ، خدایا بعضی بنده هات چقد حریص هستن
در ضمن شما نیاز نیست درباره درست صحبت کردن دیگران نظر بدین تشکر
خدایا اگه تو این خانما این دوز حسادت رو میوردی پایینتر مگه چی میشد؟
این طرز صحبتتون شایسته ی اینجا نیست خانم!

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
۱۷
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: sajjad988 , x86 , jimjamal , samaneh@90

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۹۴ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۲,۰۵۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۷۳۶ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۴۴۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۲۰۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۵۲۲ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۶۳۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۶۹ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۱۶ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۲,۱۷۰ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close