زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۹۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ
دوستان میدونند چه مدارکی برای ثبت نام لازمه آخه الان اومدم شهر دانشجوییم وسایلامو ببرم دیگه منتظر جوابا نباشم زودتر از اینجا برم!!یا اینکه باشم تا جوابا بیاد بعد برم دنبال مدارک؟؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط sahar121.)
خوب گواهی موقت باید بگیری.. سعی کن تسویه حساب کنی کامل.. کتابخونه..سلف.. نمیدونم همه جا و گواهیتو بگیری..ریز نمراتم که باید ثبت بشه تا بعدا باید بفرستن .نه؟؟؟

اگرم که وام گرفتی باید دفترچه قسطتو بگیری

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۲
۰
ارسال: #۹۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ب.ظ
با رتبه ۱۴ یعنی شریف اوردن اقا نیما شک و شبهه داره؟؟؟؟؟حتی اگر تمام کسانی که جلوی ایشونن شریف و بزنن بازم ایشون قبوله اقا نیما شک نکن شما شریف قبولی یعنی حتی اندازه یه اپسیلونم احتمال نداره که شما شریف در نیای مگر اینکه جزو دانشجوهای ستاره دار باشی و اصلا اسمتو جزو قبولی ها اعلام نکنن مثل رتبه اول رتبه علوم اجتماعی که چند سال پیش تو نتایج نهایی هیچ جا قبولش نکردن
Fardad-A، در تاریخ ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۴۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

من علیرغم شما ، معمولا" بدترین حالت را با مقایسه با سالهای قبل ذکر میکنم. پارسال ۲۱ نفر روزانه شریف در دفترچه ظرفیت اعلام شد. طبق آماری که دادن ۲۷ نفر روزانه پذیرش شد. که ۲نفر هم گفتن از این تعداد از طریق سهمیه قبول شدن.۵-۶ نفر هم از سهمیه شاگرد اولی و استعداد و اینا رفتن نرم شریف. آخرین رتبه سهمیه ازاد ۴۱ بوده. معنی اش اینه که ۱۶ نفر جلوی رتبه ۴۱ ،نرم نزدن. که نمونه هاش در خود همین مانشت هست مثلا" ۲۳ نرم ، هوش شریف را انتخاب کرده. رتبه های پایین یعنی زیر ده نرم معمولا" رتبه ای در همین حدود هم در هوش میتونن داشته باشند.
حالا اگه همه ۱۳ نفر نرم بزنن . ظرفیت هم زیاد نشه(یعنی بدترین حالت) ،یه نفر هم سهمیه باشه(با وجودیکه بیست درصد سهمیه تو ۱۴ نفر میشه ۲-۳ نفر). چطور ممکنه که بگیم شک و شبهه نیست؟؟
من هم گفتم بالای ۹۰ درصد. حالا شما بگو صد در صد. فرقش اینه که من پارسال را آمارش را دارم ، افزایش ظرفیت را هم حدس میزنم و در بدترین حالت میگم هیچکدام اون سیزده نفر هوش نزنن که مطمئنا" دو نفر معمولا" میزنن.سهمیه را هم بیست درصد میگیرم که میشه حدود دو نفر. ولی در هر صورت صد در صد نمیگم.ok??
نظر شما هم محترم.

۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi
ارسال: #۹۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۲۴ ق.ظ
به خدا دق شدم، مردم از استرس، شما رو به قرآن با روح و روان ما بازی نکنین، من کجا قبول میشم آیا.... ؟ :'(
۱
۱
ارسال: #۹۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۳۷ ق.ظ
ای کاش سازمان سنجش میومد و ۴ یا ۵ تا دانشگاه اول کشور رو از هر سهمیه ای پاک می کرد ... یعنی کسی رو به خاطر سهمیه اش معرفی نمیکرد به جایی مثل دانشگاه تهران یا دانشگاه های مطرح دیگه...
سال ۸۸ که برای بچه های کارشناسی انتخاب رشته میکردم با دخترخانومی روبرو شدم که رتبه کشوری به شدت افتضاحی داشت ولی رتبه سهمیه شهیدش زیر ۲۰ بود... ایشون پزشکی قبول شدن و در یکی از دانشگاه های تهران هم قبول شدن (متاسفانه اسم دانشگاه خاطرم نیست) ... اونوقت کس دیگه ای با رتبه ۱۵۰۰ کشوری (حدود ۵۰۰ منطقه) نتونست تو هیچ کدوم از دانشگاه های تهران پزشکی قبول شه...
این واقعا نمیتونه معنی عدالت باشه ...

ای کاش ۴-۵ تا دانشگاه اول کشور رو از هرگونه سهمیه ای پاک میکردن و اینطوری خیلی از نارضایتی ها میخوابید ...
البته از اون طرف هم ممکن بود یه عده ناراضی بشن ولی به نظرم اگر این کار انجام میشد، عدالت بیشتر برقرار میشد...
۱۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۹۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۵۰ ق.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۳۷ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  ای کاش سازمان سنجش میومد و ۴ یا ۵ تا دانشگاه اول کشور رو از هر سهمیه ای پاک می کرد ... یعنی کسی رو به خاطر سهمیه اش معرفی نمیکرد به جایی مثل دانشگاه تهران یا دانشگاه های مطرح دیگه...
سال ۸۸ که برای بچه های کارشناسی انتخاب رشته میکردم با دخترخانومی روبرو شدم که رتبه کشوری به شدت افتضاحی داشت ولی رتبه سهمیه شهیدش زیر ۲۰ بود... ایشون پزشکی قبول شدن و در یکی از دانشگاه های تهران هم قبول شدن (متاسفانه اسم دانشگاه خاطرم نیست) ... اونوقت کس دیگه ای با رتبه ۱۵۰۰ کشوری (حدود ۵۰۰ منطقه) نتونست تو هیچ کدوم از دانشگاه های تهران پزشکی قبول شه...
این واقعا نمیتونه معنی عدالت باشه ...

ای کاش ۴-۵ تا دانشگاه اول کشور رو از هرگونه سهمیه ای پاک میکردن و اینطوری خیلی از نارضایتی ها میخوابید ...
البته از اون طرف هم ممکن بود یه عده ناراضی بشن ولی به نظرم اگر این کار انجام میشد، عدالت بیشتر برقرار میشد...
حالا شما زیاد نگران نباشید دو سه نفر ظرفیت بره بالا شما دیگه مشکلی ندارید. یا شاید سهمیه ای در جلوی شما نبود.یا دو نفر آی تی را بجای شبکه زده باشند.
در اینصورت دیگه فرقی بین رتبه شما و یک نیست.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , Amir V
ارسال: #۹۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ
به به جمعتون که جمعه
یادش بخیر ما هم پارسال تو همین حال و هوا بودیم

برای مردی که اراده دارد، هیچ چیز غیر ممکن نیست.((میرابو))
۳
۰
ارسال: #۹۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ق.ظ، توسط Amir V.)
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
(۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ)shahram_sharifnia نوشته شده توسط:  به به جمعتون که جمعه
یادش بخیر ما هم پارسال تو همین حال و هوا بودیم
نه بابا حال و هوای ما تک رقمیا با دو رقمیا خیلی فرق داره Big Grin Big Grin Tongue

( شوخی بودا Smile )

There is no there there.
۹
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۹۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۵ ق.ظ، توسط Breeze.)
سهمیه بسیج که برای دانشگاه سراسری اعمال نمیشه .. فقط میمونه سهمیه ایثارگران که اونم الانا یعنی امروزه دیگه هر چند تا که بودن سالهای قبل قبول شدن رفتن و تموم شده رفته ! اصلا نگرانی نداره ...
بعد اینکه معمولا دوستانی که دست به دامن سهمیه میشن ، نمی تونن رتبه های خوبی بیارن که این کار رو میکنن .. پس رنک اونا رو جزء رنک خودتون قرار ندید ..
شما ها زحمتتون رو کشیدید . پس بیمه اید .. توکلتون به خدا
یا حق

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sima67 , Amir V
ارسال: #۱۰۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۵۴ ق.ظ
خداکنه زودی نتایج رو بدن خیالمون راحت شه.راستش استرس گرفتمBig Grin
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۳ ق.ظ
من نیخام اینجا همه رتبه هاشون خوبه جز من.........
خدایا یه فرجی کن من با ۱۸۱ علوم کامپیوتر زنجان قبول شم

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: x86
ارسال: #۱۰۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ق.ظ
(۳۱ مرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  این روز های پر از دلهره و نگرانی رو با هم بگذرونیم
شما که رتبه ات خوبه و مشکلی نداری!

اگر عقیده مخالف شما را عصبانی میکند،
نشانه آن است که شما ناخودآگاه میدانید که دلیل مناسبی برای آنچه فکر میکنید ندارید، اگر کسی مدعی باشد ۲+۲ میشود ۵، یا اینکه آلمان روی خط استوا قرار دارد، شما بجای عصبانی شدن، احساس دلسوزی میکنید!
Rolleyes
۱
۱
ارسال: #۱۰۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
هفته اول شهریور فک کنم یعنی ۷ شهریور

روحم دوست دارد به کنجی برود ، زانوهای خود را بغل کند و بگوید:دیگر بازی نمیکنم
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ
من هر شب خواب میبینم که قبول نشدم.تو خود خواب قشنـــــــــــــــگ استرسو احساس میکنم.چه برسه به روز!!!انشالا زحمت هیشکی بی جواب نمیمونه.توکل بر خدا
۱
۱
ارسال: #۱۰۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۲ ق.ظ، توسط alexa.)
خدایا منم با ۲۶۴ نرم روزانه یا شبانه اصفهانا بیارم یعنی میشه؟!!!!!!؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۰۷ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۴۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۰ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۳۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۱ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۳ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۰,۹۳۹ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close