زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۴۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش

ارسال: #۷۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۸ ب.ظ)kevin نوشته شده توسط:  من پست قبلیمو حذف کردم ولی این بحث در مورد سهمیه ها چیزی جز خود ازاری نیست وقتی ما دستمون به جایی بند نیست من خودم از قبولیم تو روزانه دانشگاه های تهران مطمینم درسته همه دوست دارن شریف و تهران قبول شن ولی اگر مدرس هم قبول بشم خوشحال میشم دانشگاه های دولتی تهران همشون خوبن و مثلا اختلاف تهران و شریف و امیر کبیر این قدر زیاد نیست که ادم بخواد یک هفته اعصابشو خورد کنه برای سهمیه ها که مثلا ممکنه قبولی شریفش بشه دانشگاه تهران
دوست عزیز این تاپیک برای بحث آزاد تا زمان اعلام نتایج هست و طبیعتا هم در مورد اعلام نتایج نهایی و مباحث مربوط به اون صحبت می کنیم
حالا واسه یکی مهم تهران بودنه، برای یکی اسم دانشگاه مهمه ... برای یکی هم فقط قبولی مهمه... این باعث نمیشه که به دغدغه های همدیگه توهین و اعتراض کنیم...
سوال شما در واقع اصلا مربوط به این تاپیک نیست ... یکی از دلایلی که به سوال شما کم لطفی شده، همینه ... چون جاش اینجا نیست و ثانیا همونطور که دوستمون هم فرمودن اگر جواب سوال شما رو کسی بدونه میگه حتما
حالا دلیل نمیشه که به همه ور دارین نمره منفی بدین!
۵
۳
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۷۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ
RE: شمارش معکوس تا اعلام نتایج نهایی سازمان سنجش
خوش به حالتون!! کاش منم الان منتظر بودم!!

آرامشه ماقبل طوفانم...
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۷۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۴۹ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  ایشالا عملیات جان. من شریف بیارم همه ی کمپ رو شیرینی میدم
زیز قولت نزنی بعد امیرا!!!!!!!!!!!!

دوستانی که با قوانین نظام وظیفه اندکی آشنایی دارند ممنون میشم راهنماییم کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۷۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۱ ب.ظ
توی دفترچه راهنمای انتخاب رشته ازمون تحصیلات تکمیلی سال ۹۲ صفحه ی ۲ :
و ) رتبه اول دوره کارشناسی دانشگاه و موسسات:
علاوه بر ظرفیت مندرج در این دفترچه برای ظرفیت ۱ تا ۴ نفر یک ظرفیت،برای ظرفیت ۵ تا ۹ نفر دو ظرفیت و برای ظرفیت بیش از ۹ نفر سه ظرفیت در هر کد رشته محل(به جز کد رشته محل های بورسیه و شرایط خاص)به فارغ التحصیلان رتبه ی اول دوره کارشناسی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی.... که در این آزمون ثبت نام و شرکت نموده اند،‌در صورت احراز حد نصاب نمره علمی لازم
(۹۰٪) و سایر شرایط گزینش....

بعضی از دوستان که فرمودن سهمیه شاگرد اولی از همین ظرفیت های اعلام شده در دفترچه حساب میشه این بند رو خوندن آیا؟!
من خودم رتبه ۱۴ شدم، سهمیه شاگرد اولی هم داشتم اما استفاده نکردم! چون دیدم شریف ۱۴ تا ظرفیت داره و در بدترین حالت من اخرین نفری هستم که قبول میشم. چون بقیه سهمیه ها جدای از ظرفیت دفترچه حساب میشه بر اساس این بند در دفترچه ی راهنما!

انقدر شکست میخورم تا راه پیروزی را یاد بگیرم
۱
۰
ارسال: #۸۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۱۲ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  حالا دلیل نمیشه که به همه ور دارین نمره منفی بدین!

از کجا می فهمین کی به کی نمره منفی میده ؟؟
این جمله رو خیلی تو این سایت دیدم .

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۱
۰
ارسال: #۸۱
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۱۷ ب.ظ
واقعا این بلاتکلیفی داره دیووونم میکنه
من موندم چرا بروبچه های ارشدی جمع نمیشن بریم اعتراض این چه وضشه اخه
بچه های سراسری ماه پیش کنکور دادن این ماه جوابشو میگیرن ولی ارشدیا ۸ ما الاف برا نتایج حالا وای بحال کسی که لب مرزه و درنیاد که فرصت زیادی برای دوباره خونی نداره
۹
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , Engineer , prosperous , سجاد۶۷
ارسال: #۸۲
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۲۳ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ)negin_oscar نوشته شده توسط:  واقعا این بلاتکلیفی داره دیووونم میکنه
نگین جان تنها چیزی که تو این مملکت اهمیت نداره وقت و فکر و عمر مردمه.
اگه نه خیلی کارا باید انجام میشد...

There is no there there.
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mahshid1383 , سجاد۶۷
ارسال: #۸۳
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۳۲ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۱۷ ب.ظ)negin_oscar نوشته شده توسط:  واقعا این بلاتکلیفی داره دیووونم میکنه
من موندم چرا بروبچه های ارشدی جمع نمیشن بریم اعتراض این چه وضشه اخه
بچه های سراسری ماه پیش کنکور دادن این ماه جوابشو میگیرن ولی ارشدیا ۸ ما الاف برا نتایج حالا وای بحال کسی که لب مرزه و درنیاد که فرصت زیادی برای دوباره خونی نداره
میخان نشون بدن فقط کنکور ارشد نیست که سخت تر از کنکور سراسریه بلکه باید تحمل زیادی هم داشته باشی تا اعلام نتایجUndecided
الان ۵ شبه که از استرس نمیتونم بخوابم
کاش صلاحمون همون جایی باشه که میخایم...توکل به خداAngel
۰
۰
ارسال: #۸۴
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ

آره دقیقا موافقم، چیزی که تو ایران اهمیت نداره، وقت و فکر هست.کل مشکل هم از این مورد نتیجه میشه.
من امروز شنیدم که گفتن هفته آینده اعلام میشه ، امیدوارم این انتظار بهترین پایان را داشته باشه.

توکل به خدا
من که چند تا اشتباه هم داخل انتخاب رشتم کردم،اوضاعم از هر کسی بدتره، اما فقط توکلم به خداست.
خدا کنه به صلاح ترین و البته بهترین گزینه را قبول بشیم، و با رضایت و خوشحالی لبخند بزنیم.
به امید آن روز و آن دقایق

خدایا به صلاحترین را برای ما انتخاب کن.
مانشتی ها بیایید واسه همدیگه دعا کنیم.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , Engineer
ارسال: #۸۵
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۴۰ ب.ظ
کاش شنبه ، یکشنبه بزننش دیگه هی کشش ندن تا روزهای آخر هفته
از این بلاتکلیفی هم دربیایم

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maneshty
ارسال: #۸۶
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ
سال قبل با ۱۰۱ معماری تهران قبول شدن. یجورایی من با ۸۰ مطمئنم دانشگاه تهران قبولم ولی باز یه ترسی دارم وقتی که چشام اون لحظه نتیجه رو میبینه :/
۰
۰
ارسال: #۸۷
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ب.ظ
یه نفر بمن گفت حضوری پرسیده از سازمان سنجش گفتن ششم میزنن. معمولا" وقتی میگن ششم یعنی پنجم میزنن.

ولی ازمن نشنیده بگیرید. چون شنیده ها بدون منبع موثق اسمش شایعه است.Smile

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۷
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , samaneh_aftab , didar
ارسال: #۸۸
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۲ ب.ظ
۱اونایی که رتبه هاشون تو حیطه دولتیه و بعد دولتی بودن اونایی که غیر دولتی بودن، کدوم دانشگاه قبول شدن براشونه که مهمه،تبو تابو اینو دارن که آیا همون دانشگاهی که مدنظرشونه رو میارن یا نه.. اینا انتظارشون یکم شدیدتره..
حالا یکی مثل من که رتبم نه به دولتی میخوره نه به دانشگاه دولتی مخصوصی که انتظهرشو دارم.. این هفته انتظار دارم که خدایا ،منی که غیرانتفاعی هارو انتخاب کردم..لااقل این غیرانتفاعی نزدیکو بیارم...
همین!!! من تو چه فکرمو اون رتبه های برتر تو چه فکری!!!! برای خودم خیلی تاسف دارم میخورم... میشد بهتر ازین بود.. اما کاهلی کردم.
(خدایا همه ماها رو شاد کن،به دنبال اون تلاشی که کردیم)

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jimjamal , samaneh_aftab
ارسال: #۸۹
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۴ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۱۱ ب.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  توی دفترچه راهنمای انتخاب رشته ازمون تحصیلات تکمیلی سال ۹۲ صفحه ی ۲ :
و ) رتبه اول دوره کارشناسی دانشگاه و موسسات:
علاوه بر ظرفیت مندرج در این دفترچه برای ظرفیت ۱ تا ۴ نفر یک ظرفیت،برای ظرفیت ۵ تا ۹ نفر دو ظرفیت و برای ظرفیت بیش از ۹ نفر سه ظرفیت در هر کد رشته محل(به جز کد رشته محل های بورسیه و شرایط خاص)به فارغ التحصیلان رتبه ی اول دوره کارشناسی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی.... که در این آزمون ثبت نام و شرکت نموده اند،‌در صورت احراز حد نصاب نمره علمی لازم
(۹۰٪) و سایر شرایط گزینش....

بعضی از دوستان که فرمودن سهمیه شاگرد اولی از همین ظرفیت های اعلام شده در دفترچه حساب میشه این بند رو خوندن آیا؟!
من خودم رتبه ۱۴ شدم، سهمیه شاگرد اولی هم داشتم اما استفاده نکردم! چون دیدم شریف ۱۴ تا ظرفیت داره و در بدترین حالت من اخرین نفری هستم که قبول میشم. چون بقیه سهمیه ها جدای از ظرفیت دفترچه حساب میشه بر اساس این بند در دفترچه ی راهنما!
خب این شاگرد اولی همان مازاد بر ظرفیت هست که پارسال شریف بسختی زیر بارش رفت امسال را نمیدونم.
شما این مازاد را بذارید کنار ، برای ۱۴ نفر ظرفیت اعلامی فکر کنید -۱۷-۱۶ نفر بگیرند. حالا در این تعداد فکر کنید دو سه نفر سهمیه باشند بقیه هم بترتیب رتبه.
ضمنا" بعضی از افراد جلوی شما ممکنه رتبه هوششون هم پایین باشه و هوش برن. بنابراین شما باحتمال بالای ۹۰ درصد میرید نرم شریف ولی خب در کل اگه اصرار به شریف داشتید یه کم بی احتیاطی کردین.
بنظرم میاد که شریف سالهای قبل تعداد بیشتری از ۱۴ نفر نرم روزانه میگرفت.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: Nima Masghadi
ارسال: #۹۰
۰۱ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۳۰ ب.ظ
(۰۱ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یه نفر بمن گفت حضوری پرسیده از سازمان سنجش گفتن ششم میزنن. معمولا" وقتی میگن ششم یعنی پنجم میزنن.

ولی ازمن نشنیده بگیرید. چون شنیده ها بدون منبع موثق اسمش شایعه است
اقا فرداد خدا کنه همین باشه که شما میگی
حالا ۶ نکنن ۷

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۱
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۱ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  نتایج نهایی ارشد کامپیوتر ۹۱ mj_shbn ۲۷۲ ۱۶۰,۵۴۸ ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ۰۴:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: mahziar0
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۵۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۶ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۸۱ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  بحث در مورد نتایج اولیه ازمون دکتری ۹۲ mkiani ۳۷ ۳۰,۳۴۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۱۹ ق.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۴ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۰۷۵ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Information اعلام نتایج انتخاب رشته آزمون دکتری ۹۸ aliali256 ۱۵۳ ۷۱,۰۲۶ ۲۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close