زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کدوم کتاب رو برای مدار هوش پیشنهاد می دید؟

ارسال:
۲۴ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۳۸ ب.ظ
Question کدوم کتاب رو برای مدار هوش پیشنهاد می دید؟
برای مدار الکتریکی هوش چی باید خوند ؟مدار الکتریکی پاس کردم ولی مباحثش خیلی کمتر از کنکور بود.
توی فروم سرچ کردم از سالهای قبل امسال و ... هرکس یه چیزی می گفت .
راهیان-مخصوص کامپیوتر-تقوی
مدرسان-نامی
پوران- زرگر
پارسه- عبدالعالی

اینها کتابهایی بود که هرکسی یه نظری در موردش داشت البته مرجع رو با اینا نیاوردم.

۱- مدار پارسه کدوم کتابه . من مدار ۱ پارسه رو دارم .تو تستاش فقط برق حل کرده. اما دوستان میگن مدار واسه کامپیوتر هم داره ؟ من ندیدم همچین کتابی هست؟ یا جزوه است؟ جزوه مدار پارسه رو دیدم مطالبش دقیقا همین مدار ۱ بود.
این کتابو فصل اولشو خوندم خوب بود اما مثلا میگم اومده مشخصه v-i رو کلی صحبت کرده ولی مثلا کتاب پوران واسه کامپیوتر نه. یعنی می خوام بگم دیدش کلا برقی هست؟ اگه بخونیم مشکل خواهیم داشت؟
بعد یه عده میگن تو ادامش مشکل پیدا میشه.یعنی کارتون سخت میشه؟نظرتون چیه؟چیکار میشه کرد.

۲- مدرسان کاردانی به کارشناسیش رو میگن خوبه واسه شروع اما خوب اگه واسه شروع خوبه این ۵۰۰ صفحه رو شروع کنیم تا به تسلط برسیم ، شروع که چی بگم به کنکورم نمی رسیم.می خوام بپرسم اینکه میگید واسه شروع خوبه یعنی چجوری شروع کنیم بشینیم کل کتابو از اول تا اخر بخونیم؟یا نه انتخاب کنیم مثلا فصل ۱و... .
بعدش اونوقت ما از یه کتاب به کتاب دیگه پرش کنیم مشکلی نیست؟(بجای آنکه چندین کتاب ...)
یه تحلیلی از این کتاب می دید؟

۳- پوران کتابش ۸ فصله(مخصوص کامپیوتر) تو مقدمش گفته ۸۰ درصد تستها واسه ۱تا۴ هست. یعنی حدودا ۳۰۰ صفحه.
۲۰۰ صفحه دیگه کتاب برای اون ۲۰ درصده.
بنظرتون سرمایه گذاری روی این کتاب جواب میده کسایی هستن که خوندن و جواب گرفتن؟
اون ۲۰۰ صفحه آخرش ارزششو داره روش وقت بگذاریم؟
یعنی: تزویج - لاپلاس ،فرکانس طبیعی ، تابع شبکه - معادله حالت - مدارات غیرخطی،اپ امپ

۴-راهیان هم یه عده میگفتن واسه کامپیوترش خوبه جمع و جوره این کتابو ندیدم اینم آنالیزش می کنید؟چجوریه؟میشه روش وقت گذاشت؟
جواب گرفتید؟

آخر میخوام بگم اگه شما بخواید هوش امتحان بدید کدومو می خونید و چرا؟
یا اگه خوندید کدوم بوده جواب هم گرفتید و چقدر روش وقت گذاشتید؟

اگه شد ما رو هم از این سردرگمی نجات بدید.

اصلا حذفش کنیم وقت بذاریم رو ۲ تای دیگه تخصصی؟
فصلای اولشو بخونیم ؟
چقدر زمان بذاریم مسلط میشیم بنظرتون هزینه فایده اینکه مدار با یه پایه متوسط ولی باانگیزه بخونیم نسبت به اینکه همون وقت رو برای هوش و الگوریتم یا مشترکاو ریاضیا بذاریم چقدره؟

ممنون.

As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SEVES
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ق.ظ
کدوم کتاب رو برای مدار هوش پیشنهاد می دید؟
هیچ نظری نیست؟
جای تاپیکو اشتباه انتخاب کردم؟

As far as the laws of mathematics refer to reality, they are not certain; and as far as they are certain, they do not refer to reality
ارسال:
۲۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۵ ق.ظ
RE: کدوم کتاب رو برای مدار هوش پیشنهاد می دید؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۲۸۶ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۲۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۶۸۷ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۸۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۳۲۶ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  پیشنهاد نام برای سلسه گفتگوها با افراد مختلف Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۱۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۶,۸۷۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۱۸۴ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close