زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۱۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ایجاد منو داینامیک

ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۲۸ ب.ظ
ایجاد منو داینامیک
با سلام
ممنون میشم کسی در مورد طریقه ایجاد منو ی تو در تو داینامیک با php راهنماییم کنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
RE: ایجاد منو داینامیک
(۱۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ)esmaeli.sh نوشته شده توسط:  با سلام
ممنون میشم کسی در مورد طریقه ایجاد منو ی تو در تو داینامیک با php راهنماییم کنه

سلام . فکر میکنم منظورتون رو درست بیان نکردید یا آشنایی ندارید با وب .
php یک اسکریپت سرور ساید هست که برای تعامل شما با سرور استفاده میشه . مثلا خوندن یه سری اطلاعات از دیتابیس یا ذخیره تو دیتابیس و ....
و هیچ چیزی برای طراحی ظاهر یک وب سایت در php دیده نمیشه . مثلا حتی شما نمیتونید با php یک جدول ساده بسازید . شما جدول رو در html میسازید و بعد محتوا رو میتونید یا استاتیک (ایستا) و یا بصورت داینامیک از سرور بار کنید .
برای منوی تو در تو که فکر میکنم منظورتون منوهای آبشاری یا شایدم چیز دیگه ای باشه بهترین راه استفاده از کامپوننت های آماده جاوا اسکریپت و یا جی کوئری هست که شما میتونید گزینه های منو رو با استفاده از پی اچ پی از سرور بخونید .
بازم شاید منظور شما رو من بد برداشت کردم . اگه توضیح بدید میتونم بیشتر راهنمایی کنم
۰
۰
ارسال:
۱۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۰۳ ب.ظ
RE: ایجاد منو داینامیک
خب منم همینو میگم دیگه با php بشه از بانک خوند و html و css هم کنارش استفاده کرد منتها کلی سئوالمو پرسیدم .من دو جدول دارم که یکی برا منو و دیگری زیر منو حالا برای خوندن این جداول و نمایششون به صورت درست چطوری از php استفاده کنم و هم اینکه مسخص باشه که هر زیرمنو مربوط به کدوم منو است

اللهم صل علی محمد و آل محمد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مرتبه ایجاد درخت rad.bahar ۱ ۳,۰۸۲ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rad.bahar
  ایجاد شغل در زمینه خدمات hiradupvc ۱ ۲,۶۶۶ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۴۸ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  ایجاد نقاط تصادفی - متلب αɾια ۵ ۶,۱۷۳ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۵ ب.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  مشکل در ایجاد پروژه در اندروید استودیو safoora s ۱ ۲,۵۱۹ ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: AreF95
  پیشنهاد ایجاد مانشت انگلیسی برای بحث و گفتگو به زبان انگلیسی Msccom ۱۲ ۱۰,۰۵۹ ۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: NP-Cσмρℓєтє
Sad سوال درباره نرمال سازی و ایجاد بانک اطلاعاتی f.kh70 ۰ ۱,۴۰۶ ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: f.kh70
  حداکثر تعداد ناحیه های ایجاد شده توسط n خط شکسته به صورت بازگشتی shamim1395 ۲ ۶,۶۰۸ ۲۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: djshalam
  ایجاد گروه soosan ۰ ۱,۱۵۱ ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: soosan
  ایجاد رفرنس به فرمت IEEE به صورت خودکار gogooli ۶ ۱۱,۶۸۳ ۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Amir V

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close