زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۲:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

نیومدن صدا در دیدن فیلم با دستگاه مبدل دیجیتال

ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط mammad_asir.)
نیومدن صدا در دیدن فیلم با دستگاه مبدل دیجیتال

یه دیویدی فیلم با پسوندvob وقتی تو لب تاب میبینم صدا داره ولی وقتی ریختم تو فلش و زدم به دستگاه مبدل دیجیتال دیگه صدا نمیاد. البته دستگاه سالمه و فیلم های دیگه صدا داره
داخل دی وی دی تو پوشه یکی به نام AUDIO_TS و دیگری VIDEO_TS است که داخل AUDIO_TS خالی است و داخل VIDEO_TS فایل های زیر است.

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: نیومدن صدا در دیدن فیلم با دستگاه مبدل دیجیتال
آیا صدای فرمتهای دیگه ویدئویی رو پخش میکنه؟ یا فقط همین مورد رو پخش نمیکنه؟

من نمی خوام اینجا اسم از مدلی ببرم شما هم اینکارو نکنید اما یکی از مدل های مبدل دیجیتال هست که قبلا هم دیدم که صدای فرمت Vob رو پشتیبانی نمی کنه شاید مدل مبدل شما هم از همون مدل باشه. در کاتالوگ های این دست لوازم صوتی تصویری ذکر میشه چه نوع فرمت های صوتی و تصویری رو پشتیبانی می کنند و من چند تا رو که دیدم به طور ویژه نوشته بود Vob. به کاتالوگش مراجعه کردید ببینید اصلا این امکان رو داره ؟

در هر حال بهترین کار ارتباط گرفتن با خدمات پس از فروشش یا عامل فروشش(معمولا مطلع هستند) هست.
و همچنین اینکه به سایتش مراجعه کنید چون اگر اون مدلی که من فکر می کنم باشه تالار گفتگو برای مشتریانش هم داره. بقیه سایتها رو بررسی نکردم
و یک مورد دیگه هم اینکه وبلاگ های تخصصی هم هستند که در این زمینه فعالیت دارند. من چون نمیدونستم مدل مبدل شما چیه سوالتون رو به صورت کلی برای یکیشون فرستادم انشاا... که زود جواب بدن
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فیلم کامل آفلاین پایگاه داده استاد خلیلی فر mona64 ۶ ۵,۵۰۲ ۱۱ آذر ۱۴۰۲ ۱۰:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: Noura9999
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۴۰ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  فیلم آموزش ساختمان داده negin_bt ۰ ۹۶۶ ۲۰ مهر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: negin_bt
  فیلم قفل شده Mohammad_TeZaR ۰ ۰ ۰۵ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Mohammad_TeZaR
  فروش انواع دستگیره دیجیتال و هوشمند آریالاک arialock ۰ ۸۲۶ ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ۰۳:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: arialock
  فیلم های مهندسی نرم افزار خلیلی فر osouly ۰ ۱,۹۰۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: osouly
  منبع خوب برای الکترونیک دیجیتال _student_98 ۱ ۲,۰۹۸ ۲۱ دى ۱۳۹۹ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Mehran jam
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۰۴ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۶۹۷ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  کسب درآمد از طریق ارزهای دیجیتال بدون سرمایه alem1 ۰ ۳,۰۴۲ ۱۰ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close