زمان کنونی: ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تاثیر معدل بالا در قبولی کنکور در دانشگاه معتبر؟

ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
تاثیر معدل بالا در قبولی کنکور در دانشگاه معتبر؟
سلام دوستان
من دانشگاه سراسری ای تی میخونم و سال بعد میرم ترم ۳ .Smile
تا حالا معدلم نسبتا معمولی بوده (۱۵/....Sad) .... میخواستم از شما دوستان بپرسم که واسه ی موفق شدن توی ازمون ارشد ، و قبول شدن توی یه دانشگاه معتبر، حتما لازمه که معدلمون بالا باشه؟Huh
اخه من از اول عمرم نمیتونستم معدل خوبی بیارم ! ولی واسه ازمون و ... خیلی خوب نتیجه میاوردم.....Angel
در ضمن اگه هم بخوام معدل الف و اینا بیارم باید کلی وقت بزارم و از کارای دیگه ام میمونم!(من الان برنامه نویسی و شبکه کار میکنم)
................................................................................​.............................................
منتظر راهنمایی شما عزیزان هستم /...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۰۹:۳۷ ب.ظ
کمک برای تعیین راه
سلام.
معدل خوب مسیر رو راحت تر میکنه و پشیمانی در آینده رو بهمراه نداره.
زیاد بودند کسانی که با معدل کم تونستند رتبه های بسیار خوبی رو تو ارشد کسب کنند.
توصیه میکنم نزارید معدلتون پایین بیاد، برای ادامه تحصیل و مشغول بکار شدن، معدل بسیار حائز توجه هست.
موفق باشید.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A.iman
ارسال:
۱۰ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۲۵ ب.ظ
کمک برای تعیین راه
سعی کن تا جایی که میتونی معدلت را ببری بالا
من ۲ ترم اول درس نخوندم و معدلم را همین دو ترم کشید پایین و الان دارم افسوس میخورم که کاش اون ۲ ترم درس خونده بودم و معدلم بهتر از این بود
اگر بتونی به عنوان شاگرد اول رشته وردی خودت فارق التحصیل بشی امتیازاتی برات داره
مثل بدون کنکور ارشد تو دانشگاه خودت میتونی درس بخونی و چند تا امتیاز دیگه

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A.iman
ارسال:
۱۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۵۸ ب.ظ
کمک برای تعیین راه
با سلام. دوست عزیزم من الان ترم ۶ رو تمام کردم و معدل کلم نزدیکه ۱۶ و واقعاً حسرت میخورم که چرا بیشتر تلاش نکردم چون معدل ۲۰% تاثیر داره. اگه واقعاً امکانش هست بشین خوب بخون ، با یه برنامه ریزی بلند مدت میتونی معدلت رو به ۱۷ یا بالاتر برسونی که کارتو توی ارشد راحت تر میکنه.کافیه درسات رو طول ترم بخونی مرتب در کنارش به بقیه کاراتم میرسی.تا فرصت هست استفاده کن.۱ ترم تلاش کم ، ببین نتیجه اش چقدر لذت بخشه و انگیزه میده بهت.
این نکته رو فراموش نکن که برای ثبت نام ارشدت برای سال اول معدلت تا پایان ترم ۶+تابستان همون سال حساب میشه نه معدل کل کارشناسی ، البته بعد اتمام کارشناسی بدیهی که معدل کل موقع ثبت نام ثبت میشه.

بخوان....هیچ کاری آسونتر و مفید تر از درس خوندن نیست رفیق...
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: A.iman , nilo.areta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  قبولی دکتری با ارشد آزاد؟ injaneb ۵۶ ۸۰,۴۸۹ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۳۸ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۷,۱۳۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  قبولی های علوم و تحقیقات تهران Hosein_2003 ۴۲ ۶۰,۱۶۸ ۱۱ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Alireza.Moftakharzadeh
  تاثیر بودجه در انتخاب شرکت طراحی سایت wone ۱ ۲۰ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
  محاسبه تراز معدل موثر از رشته آی تی یا علوم کامپیوتر به مهندسی کامپیوتر یا بالعکس gnulinux ۰ ۲,۳۳۸ ۲۱ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۳۷ ق.ظ
آخرین ارسال: gnulinux
  قبولی الگوریتم محاسبات mrazizi ۵ ۴,۷۷۹ ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۰:۱۱ ق.ظ
آخرین ارسال: alem1
  چه گزینه هایی (رشته و گرایش) برای قبولی در ارشد وجود داره ؟ MohsenRezaei ۲ ۲,۹۰۳ ۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ۱۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تحصیل در دوره شبانه و تاثیر بر جذب هیات علمی siiib70 ۴ ۳,۵۴۰ ۲۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mashhad65
  احتمال قبولی با رتبه ۳۴۷ هوش مصنوعی PeymaniMO ۶ ۵,۹۳۶ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: tenmiles89

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close