زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کمک برای اتنخاب موضوع پایان نامه

ارسال:
۲۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ب.ظ، توسط najmeh20.)
Lightbulb کمک برای اتنخاب موضوع پایان نامه
دوستان سلام
من میخام موضوع پایان نامه انتخاب کنم
اساتیدم این حیطه کاریشون هست
۱-شبکه اجتماعی(فناوری اطلاعات)
۲-ERP
۳-شبکه و معماری کامپیوتر
۴-فناوری اطلاعات
۵-پردازش سینگال و صدا و تصویر

حالا موندم چی انتخاب کنم
وقت م پره و نمیتونم زیاد براش وقت بزارم
از طرفی میخام ۱ چیزی باشه که از توش مقاله در بیارم
چون مقاله ها برای فاند میخام

رشته ام نرم افزار
علاقه هم بچیز خاصی ندارم
و تسلط هم ندارم به موضوعی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۳۴ ب.ظ
سلام
منم نمیدونم باید چه موضوعی انتخاب کنم و از کجا شروع کنم
لطفا راهنمایی کنید
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۴ ب.ظ
RE: کمک برای اتنخاب موضوع پایان نامه
(۲۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ب.ظ)najmeh20 نوشته شده توسط:  دوستان سلام
من میخام موضوع پایان نامه انتخاب کنم
اساتیدم این حیطه کاریشون هست
۱-شبکه اجتماعی(فناوری اطلاعات)
۲-ERP
۳-شبکه و معماری کامپیوتر
۴-فناوری اطلاعات
۵-پردازش سینگال و صدا و تصویر

حالا موندم چی انتخاب کنم
وقت م پره و نمیتونم زیاد براش وقت بزارم
از طرفی میخام ۱ چیزی باشه که از توش مقاله در بیارم
چون مقاله ها برای فاند میخام
رشته ام نرم افزار
علاقه هم بچیز خاصی ندارم
و تسلط هم ندارم به موضوعی
دوست عزیز خودتون این پست خودتون رو خوندین؟ نه وقت دارین، نه می تونین وقت بزارین روش، علاقه هم به چیز خاصی ندارین... با همه ی این شرایط می خواین از توش مقاله هم دربیارین؟؟؟ و مقاله ها رو واسه فاند می خواین؟؟؟ !! Huh

The best defense against logic is ignorance
 سپاس‌گزاری شده توسط: nana2010 , najmeh20 , پروفسور
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۰ ب.ظ
سلام
میخوام برای پایان نامه ارشدم موضوع انتخاب کنم. به زمینه داده کاوی علاقه دارمBlush ولی نمی دونم کدوم فیلدش رو انتخاب کنم که خیلیییییی سخت نباشه و بتوتنم از پسش بر بیام Tongue
اگه راهنماییم کنید خیلییی ممنون میشمAngel
ارسال:
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۱ ق.ظ
از بس استرس پایان نامه رو دارم تصحیح میکنم
میشه وقت گذاشت براش اما نمیخوام چیز سختی باشه میخام نرمال باشه

اگه کسی درمورد امنیت کلود مقاله فارسی داره ممنون میشم اینجا قرار بده بخونم
سپاسگزارم
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۲۸ ب.ظ
سلام
من الان ترم ۲ را در ارشد مهندسی نرم افزار تموم کردم و برای ترم ۳ میخام سمینار بردارم که ترم ۴ در ادامه پایانامه بردارم ، از الان می خوام دنباله یه موضوع خوب باشم و تا بدونم چه می خام بکنم و یه کار خوب انجام بدم ، اما نمی دونم چه موضوعی انتخاب کنم ، خودم موضوعات درباره شبکه رو می پسندم ، لطفا کمک کنید بگید چه مباحثی خوبه ؟ چیزی که آینده هم داشته باشه
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۱ ب.ظ
دوستانی که در انتخاب موضوع پایان نامه اشون مشکل دارن میتونن کتاب الکترونیکی راهنمای پروژه پایانی رو از وب سایت زیر خریداری کنند. در وب سایت این کتاب، در مورد مشخصات آن می خوانیم:

مثل یک نقشه راه، دیدی سراسری از کل مسیر به دانشجو می‌دهد؛
به بسیاری از سؤالات دانشجو پاسخ می دهد؛
برای رفع بسیاری از سردرگمی های دانشجو روش و معیار می دهد (مثل انتخاب موضوع و استاد راهنما، دسترسی به منابع و مطالعه، اثبات حرف اصلی، تدارک پایان نامه و جلسه‌ دفاع)؛
به جنبه هایی توجه می دهد که بسیاری از دانشجویان به فکر آنها نیستند (مثل کارکرد فرم‌های پیشنهاد پروژه، مدیریت پروژه، مدیریت خود، فرضیه، استفاده از ابزار، حفظ یافته ها و روش های اثبات فرضیه)؛
با کاهش سردرگمی موجب می شود دانشجو مؤثرتر و آسوده تر عمل کند؛
در نتیجه کاهش زمان پروژه و حتی کاهش طول دوره و کاهش هزینه را موجب می شود؛
برای اساتید راهنما هم کار و دردسر کمتر و نتایج بیشر را موجب می شود؛
لینک های کتاب، دسترسی مستقیم به منابع مطرح شده در کتاب را میسر می کند.

آدرس وب سایت:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

آقای مهندس سید ابراهیم ابطحی، عضو هیئت علمی دانشکده مهندسی کامپیوتر، دانشگاه صنعتی شریف:

ممکن است برخی زبان کتاب را نپسندند اما دانشجویان این زبان محاوره ای را دوست دارند (یا غیر از آن بلد نیستند)، برگه های امتحانی آن ها را مدرسان دیده اند. این ویژگی که پاشنه آشیل کتاب است نقطه قوتی است که از منظری دیگر می تواند نقطه ضعف باشد. اما امروزه گروه زیادی از جوانان این گونه می نویسند و به احتمال زیاد دوست دارند این گونه بخوانند. انتخاب زبان حتما امری عامدانه و هدفمند از سوی مؤلف بوده است و عدم یکدستی آن در مواردی نشان از این خرق عادت عامدانه دارد. کشف ارزش ارتباطی این زبان که نگاه به تغییر مدل ارتباطی در نسل های نو دارد می تواند نتایج پژوهشی مهم به بار آورد و دکتر صدیقی چنانچه عکس العمل خوانندگان این کتاب را در پایگاه اینترنتی جذاب خود درج کند، بسیار آموزنده خواهد بود. مگر آسیموف (مؤلف کتاب هایی نظیر: کامپیوتر با ترجمه جناب آقای جمشید خوش آموز از پیشکسوتان گرانقدر بخش رایانه ایران، نشر واژه، ۱۳۷۱) و پکلیس (مؤلف کتاب هایی نظیر: الفبای سیبرنتیک با ترجمه آقای افشین آزادمنش، نشر سپیده، ۱۳۶۳)، نیل آردلی (در کتاب هایی نظیر: «کامپیوتر چگونه کار می کند؟» با ترجمه سرکار خانم فرزاه فرود، ۱۳۷۱)، دارما راجارامان (در کتاب هایی نظیر: «کامپیوتر برای بچه ها» با ترجمه عضو گرانقدر انجمن جناب آقای سعید وحید، ۱۳۷۲)، جان مالون (درکتاب هایی نظیر: کامپیوتر با ترجمه شهریار فصیح، کتاب های شکوفه، ۱۳۶۳)، کولین دی و دونالد آلکاک (در کتاب هایی نظیر: شناخت کامپیوتر با اصطلاحات فنی کم با ترجمه دکتر شایا ضیغمی و بهرام خطیر، مؤسسه علمی اندیشه جوان، ۱۳۶۴)، برنیس کوهن (در کتاب هایی نظیر: کامپیوتر در خدمت شما با ترجمه جواد حدیدچی، کتاب های طلایی، ۱۳۵۳) که در بیان ساده مفاهیم پیچیده از این گونه نوآوری ها دارند و در دنیا به همین اعتبار شهره هستند چنین خطرهایی نکرده و موفق نشده اند؟ از این جهت این کتاب در کنار اقدامات پیشگامانی چون آقای اکبر قراخانی بهار در کتاب های «کامپیوتر و طرز کار آن» (نشر جانزاده سال ۱۳۶۳) و « کامپیوتر برای همه» (۱۳۶۳) و دکتر بهروز پرهامی در کتاب «آشنایی با کامپیوتر» (انتشارات علم و صنعت، ۱۳۶۳) به لحاظ ساده نویسی قرار می گیرد که استفاده از زبان ساده و همه فهم را نوآورانه به عنوان ویژگی همه فهم دارند.
از سویی دیگر قالب الکترونیکی کتاب که شکل قالب عرضه آنست ماهیت ابرمتنی با ارجاعات متعدد دارد که برای کتاب در شمارگان زیاد امری نوآورانه در کشور است. مضمون کتاب نیز جالب توجه است و دانشجویان تحصیلات تکمیلی را برای پایان نانمه نویسی هدف گرفته است. نگارنده وقتی این کتاب را با کتابی نظیر «چگونه می توان یک پایان نامه تحصیلی نوشت» نوشته امبرتو اکو (ترجمه و تدوین غلامحسین معماریان، انتشارات دانشگاه علم و صنعت، ۱۳۷۱) نشانه شناس برجسته و مدرس دانشگاه ناپل، به عنوان مرجعی برای برخی جلسات درس شیوه های ارائه مطالب علمی و فنی در رشته های مهندسی به ویژه مهندسی رایانه و فا مقایسه می کند آن را به عنوان منبع برای دانشجو مؤثر تر و کاربردی تر می بیند. نکته پایانی نوشتن کتاب از موضع چند رشته ای است که به ارزش های پیشگامانه آن به تدریج و در آینده بیشتر توجه خواهد شدکه خود بحث مفصل و جداگانه ای است.

(نقل از: نشریه گزارش کامپیوتر، شماره ۲۰۵، مهر و آبان ۹۱)

"هوایت" دستان سنگینی داشت..
وقتی به سرم زد فهمیدم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: sattar7 , Aurora , najmeh20 , amku
ارسال:
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ، توسط najmeh20.)
ممنون اقای
Manix سفارش دادم همین کتاب رو
ایشاله بدردم بخوره

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۹۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۴۹ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Rainbow درخواست موضوع پروژه برای درس شیوه ارائه Eternal ۳۲ ۵۰,۰۶۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ۰۹:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Haniyeh2022
Information فصل یک تا پنج پایان نامه αɾια ۵ ۴,۹۴۰ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HoseinMos
  انتخاب موضوع پروژه درباره سیستم عامل آیلا ۱۸ ۱۸,۶۸۱ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Cimia
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۸,۰۲۸ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۷۷ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  چارچوب فصول پایان نامه H.Mohammadi ۰ ۱,۸۰۵ ۲۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: H.Mohammadi
  کمک برای حل تمرین پایگاه داده zhila1994 ۰ ۱,۹۹۰ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close