زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درس مدار الکتریکی(هوش)

ارسال:

۱-۱ پرسیده:

درس مدار الکتریکی(هوش)

سلام
من درس مدار الکتریکی رو اصلن نخوندم و میخوام برای کنکور بخونمش چه کتابی رو برام پیشنهاد میکنید؟ که این درس رو خوب بفهمم؟
و اینکه چه قدر زمان میبره تا این درس رو یاد بگیرم؟(آیا کل ۳ماه تابستان رو باید وقت بزارم)
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

۵۹soldier پاسخ داده:

درس مدار الکتریکی(هوش)

من کتاب پوران رو خوندم و خیلی خیلی مفید بود برام ...

۰
ارسال:

۱-۱ پاسخ داده:

درس مدار الکتریکی(هوش)

آقا کسی نیس کمک کنه!؟

۰
ارسال:

mhm-pc پاسخ داده:

RE: درس مدار الکتریکی(هوش)

کتاب مدرسان و پارسه و راهیان بهترینها هستند

خودتون یکیشو انتخاب کنید. کتاب پارسه و راهیان مخصوص کامپیوتره و کتاب مدرسان توی مقدمه اش نوشته مخصوص برق و کامپیوتر. منظورم اینه که با توجه به آسون بودن سوالات مدارالکتریکی گرایش هوش مصنوعی نیاز نیست زیاد حرفه ایی خونده بشه این درس. کتاب پارسه سبک تر از مدرسانه چون مخصوص کامپیوتره. کتاب راهیان ارشد(نویسنده: تقوی ) هم خیلی خوب و روونه و حجمش هم از این دو کتاب کمتره( تازه چاپ شده ).

ولی مساله اینه که اگه این درس را اصلا پاس نکردید و پایه برقیتون هم ضعیفه به احتمال زیاد با هر سه این کتابها به مشکل برمیخورید. این درس را باید کلاس برید یا یکی براتون توضیح بده. ممکنه خودتون هم یاد بگیرید ولی وقت زیادی از شما میگیره.

۰
ارسال:

csun پاسخ داده:

درس مدار الکتریکی(هوش)

من کتاب پارسه رو دارم. یک سوال دارم آیا همه فصلاش باید برای هوش خونده بشه؟ آخه نوشته مدار الکتریکی ۱ و ۲ ؟؟؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۴۹ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  رسم مدار انکدر ۴ به ۲ moslemrahmati ۰ ۱,۷۱۰ ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: moslemrahmati
  جزوه ی خلاصه ی درس مدار منطقی HamidReza1 ۱ ۲,۸۴۵ ۲۳ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  منبع خوب برای تست مدار منطقی marvelous ۴ ۴,۴۴۸ ۱۵ دى ۱۳۹۸ ۰۷:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  مدار منطقی دکتر اجلالی بهتره یا موریس مانو _student_98 ۹ ۸,۶۰۷ ۰۶ دى ۱۳۹۸ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  هوش رباتیک دانشگاه تهران و هوش امیرکبیر s.izadi ۲۹ ۲۸,۹۱۰ ۲۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: asmagh
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۷۵۱ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
Question اساتید دروس سیگنال و مدار الکتریکی amir.nj96 ۰ ۱,۹۲۳ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: amir.nj96
  مدار منطقی طراحی شمارنده bcd ,با فلیپ فلاپ d Yousefi.parisa70@gmail.com ۰ ۲,۶۲۳ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Yousefi.parisa70@gmail.com

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close