زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۵۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کارشناس تحلیل گر سیستم یا کارشناس نظارت و بازرسی

ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ب.ظ
با سلام.
باتوجه به اینکه در استان ما (آذربایجان شرقی) آزمون استخدامی استانداری هست من گفتم از بچه ها یه نظری خواسته باشم؟:
مهندس نرم افزارم و نمیدونم در کدوم آزمونش شرکت کنم؟ کارشناس تحلیل گر سیستم یا کارشناس نظارت و بازرسی HuhHuhHuh

شرایط هم عبارت است از :
کارشناس تحلیل گر سیستم------->دارا بودن لیسانس؛ فوق لیسانس و دکتری در رشته های مهندسی کامپیوتر ؛ علوم کامپیوتر؛ مهندسی IT

کارشناس نظارت و بازرسی-------->دارا بودن مدرک لیسانس و فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر ( نرم افزار ) ، ریاضی کاربردی ، آمار کاربردی

شما به جای من بودید کدوم رو انتخاب می کردید؟ البته باید تعداد شرکت کننده در گرایش ها و سوالات آزمون رو هم باید در نظر گرفت.مثلا یکی فقط مهندس نرم افزار می خواد و سوالات غیر تخصصی هم داره؛ دیگری هم که فقط سوالات تخصصی رشته خودمونه و شرکت کننده مدارک تحصیلی تا دکتری هم داره.

لطفا بچه ها نظراتتون رو بفرمایید.HeartHeartHeartHeartHeart

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۶ ب.ظ
دوست عزیز منم برای کارشناسی تحلیل گر سیستم استانداری شهرمون ثبت نام کردن ولی ننوشته از چه دروسی می خوان تخصصی بگیرن لیست دروس تخصصی برای تحلیل گر سیستم امتحانتون رو لطف می کنی برام بنویسی؟
به نظرمن تحلیل گر سیستم شرکت کنید شما چونکه بیکاران رشته ریاضی کاربردی امار خیلی زیاد هست
موفق باشید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deledivouneh
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۳ ب.ظ
RE: کارشناس تحلیل گر سیستم یا کارشناس نظارت و بازرسی
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  دوست عزیز منم برای کارشناسی تحلیل گر سیستم استانداری شهرمون ثبت نام کردن ولی ننوشته از چه دروسی می خوان تخصصی بگیرن لیست دروس تخصصی برای تحلیل گر سیستم امتحانتون رو لطف می کنی برام بنویسی؟
به نظرمن تحلیل گر سیستم شرکت کنید شما چونکه بیکاران رشته ریاضی کاربردی امار خیلی زیاد هست
موفق باشید.

نامردا تو آگهیشون فقط می نویسن مرتبط با رشته درخواستی.معلوم نیس از چه منابعی؟؟HuhHuhHuhHuh
ولی یکی از بچه ها برا پارسال که ثبت نام کرده بود میگه ساختمان داده،پایگاه داده،شبکه و مهندسی نرم افزار(uml) قاطی پاتی داده بودن.AngryAngryAngry

در وصل هم ز عشق تو ای گل در آتشم
عاشق نمی‌شوی که ببینی چه می‌کشم

با عقل آب عشق به یک جو نمی‌رود
بیچاره من که ساخته از آب و آتشم
۰
۰
ارسال:
۰۱ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۰۱ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۳۳ ب.ظ)deledivouneh نوشته شده توسط:  
(01 خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۲۶ ب.ظ)Trex2008 نوشته شده توسط:  دوست عزیز منم برای کارشناسی تحلیل گر سیستم استانداری شهرمون ثبت نام کردن ولی ننوشته از چه دروسی می خوان تخصصی بگیرن لیست دروس تخصصی برای تحلیل گر سیستم امتحانتون رو لطف می کنی برام بنویسی؟
موفق باشید.

نامردا تو آگهیشون فقط می نویسن مرتبط با رشته درخواستی.معلوم نیس از چه منابعی؟؟HuhHuhHuhHuh
ولی یکی از بچه ها برا پارسال که ثبت نام کرده بود میگه ساختمان داده،پایگاه داده،شبکه و مهندسی نرم افزار(uml) قاطی پاتی داده بودن.AngryAngryAngry
.... ها تو هر شهری از هر رشته ایی فکر کنم ۱ نفر می خوان که اونم استخدام شده ...
الکی گذاشتنمون سرکار ... ترو رو خدا کی باید پاسخگو این وضع باشه؟ کی ما صاحب کار میشیم؟ کی میتونیم با این تورم زندگی تشکیل بدیم.. خیلی سخته تو این شرایط سلامت روانی و جسمیت رو حفظ کنی...
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۳۸ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۰۵ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ سیما ۱۹۵۶ ۲۸ ۴۳,۵۴۰ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: alma1988
  منبع سیستم عامل دکتری ٩٨ minafunda ۰ ۱,۸۲۴ ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: minafunda
  در مصاحبه کارشناس تحلیل گر سیستم چه می پرسند؟ manamsaeid ۱ ۳,۲۷۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  منابع استخدامی وزارت نیرو-کارشناس نرم افزار negarin_ ۲۵ ۱۴,۳۲۶ ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  کتاب سیستم عامل سیلبرشاتز shahryar711 ۱ ۲,۲۹۹ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: z1393
  اصول برنامه نویسی و شروع کار با تحلیل یک نمونه کار Msccom ۳۰ ۱۵,۷۵۹ ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: AliRezaJe
  درخواست منابع برای کارشناس شبکه آزمون استخدامی ها mariyG ۳ ۳,۷۵۶ ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mariyG
  استخدام در قوه قضاییه ! ( کارشناس شبکه و ماشین نویس ) khayyam ۱۷ ۱۸,۰۸۹ ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mrousta

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close