زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مالک اشتر و امام حسین - آری / نه (چرا؟)

ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۳۴ ب.ظ
سلام
من از قبل درباره این دانشگاه ها چیز زیادی نشنیدم. گفتم اگه دوستان اطلاعاتی درباره اعتبار علمی ، سطح علمی ،وضعیت فرهنگی ونوع لباس و ظاهر و گیرها و ...این دانشگاه ها دارن ، لطف کنن و مطرح کنن.
ممنون
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۴۹ ب.ظ
من کارشناسی ۱ ترم دانشگاه امام حسین علیه السلام بودم و میدونم جو زیاد خوبی نداره برای همین انتقالی گرفتم. یه ترم آموزش نظامی اجباری برای همه داره و مدرکش هم اعتبار چندانی نداره تازه امسال هم که برای اولین بار ارشد گذاشته زیاد جالب نیست فکر کنم تا رتبه ۱۰۰۰ هم بتونن بیارن. اگه عاشق نظامی شدن و سپاهی شدن و میخواین بورس شین همه چیزش خوبه . انصافا خوابگاهاش بهترین خوابگاهای تهرانه . البته گوشی دوربین دار و ... هم یه کم اذیت میکنن ولی فقط به درد بورس شدن میخوره نه کار دیگه ای.
مالک اشتر کاملا متفاوت اصلا جو نظامی نداره یه کم شنیدم فقط جو امنیتی داره مثلا آهنگ گوش کردن تو خوابگاه فقط با هندزفری.... اما خیلی معتبره و در حد دانشگاهای خیلی خوب تهرانه . بورسش هم فوق العاده عالیه . در کل نظرم اینه که اگه گزینه های بهتری دارین سعی کنین اینا را آخر کار بزنین و دانشگاه امام حسین علیه السلام را هم حتما آخر اون هم با تحقیق بزنین که کلی دردسر داره و چون روزانست نمیتونین بیاین بیرون...

عاقلان نقطه پرگار وجودند ولی
عشق داند که در این دایره سرگردانند
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: saho , 8Operation , saeid1389 , Lonely Palm , majid67110
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ب.ظ
RE: مالک اشتر و امام حسین - آری / نه (چرا؟)
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۴۹ ب.ظ)irisadaf نوشته شده توسط:  من کارشناسی ۱ ترم دانشگاه امام حسین علیه السلام بودم و میدونم جو زیاد خوبی نداره برای همین انتقالی گرفتم. یه ترم آموزش نظامی اجباری برای همه داره و مدرکش هم اعتبار چندانی نداره تازه امسال هم که برای اولین بار ارشد گذاشته زیاد جالب نیست فکر کنم تا رتبه ۱۰۰۰ هم بتونن بیارن. اگه عاشق نظامی شدن و سپاهی شدن و میخواین بورس شین همه چیزش خوبه . انصافا خوابگاهاش بهترین خوابگاهای تهرانه . البته گوشی دوربین دار و ... هم یه کم اذیت میکنن ولی فقط به درد بورس شدن میخوره نه کار دیگه ای.
مالک اشتر کاملا متفاوت اصلا جو نظامی نداره یه کم شنیدم فقط جو امنیتی داره مثلا آهنگ گوش کردن تو خوابگاه فقط با هندزفری.... اما خیلی معتبره و در حد دانشگاهای خیلی خوب تهرانه . بورسش هم فوق العاده عالیه . در کل نظرم اینه که اگه گزینه های بهتری دارین سعی کنین اینا را آخر کار بزنین و دانشگاه امام حسین علیه السلام را هم حتما آخر اون هم با تحقیق بزنین که کلی دردسر داره و چون روزانست نمیتونین بیاین بیرون...

خیلی ممنون - رانمایی جامع و کاملی بود.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۵۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  هوش مصنوعی مالک اشتر m.abbaszadeh1995 ۰ ۳,۹۴۲ ۱۱ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: m.abbaszadeh1995
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۰ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  چرا اعتقادات مذهبی کمرنگ شده؟ m_sardaari ۱۶ ۱۴,۸۷۵ ۰۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: saad
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۶,۲۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  چرا سایت آمازون موفق است؟ mefarhad ۱ ۲۳ ۲۳ آبان ۱۳۹۸ ۰۱:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: xiaomi
Question سوالات مصاحبه ارشد ۹۷ مالک اشتر arthasthe ۵ ۱۳,۵۳۹ ۳۱ تیر ۱۳۹۸ ۰۷:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: azadehf20
  راهنمایی در خصوص دانشگاه جامع امام حسین (ع) HamidReza1 ۰ ۲,۴۶۶ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  وضعیت شبانه ها دانشگاه مالک اشتر چطوره ؟ matinpf ۰ ۲,۴۵۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: matinpf
  مصاحبه دانشگاه امام حسین(ع) majid10 ۲۲ ۱۸,۰۹۷ ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ۰۷:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: hosseini91

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close