زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۶:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

میخواهم دکتری شرکت کنم

ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ق.ظ
Big Grin میخواهم دکتری شرکت کنم
سلام دوستان
سوالاتی داشتم امیدوارم مهندسین با تجربه کمک کنن.
دانشجوی ارشد نرم افزار دانشگاه ازادم.
ارزو دارم دکتری دانشگاه سراسری قبول شوم.
۱/ ایا امکان دارد من در دانشگاه سراسری قبول شوم؟؟؟ اگر تلاشم را بکنم. چون ازادی هستم می پرسم.
۲/ برای کد رشته ۲۳۷۲ مهندسی فناوری اطلاعات از چه موسسه ای کتاب بگیرم؟؟ تا اونجایی که من می دونم سنجش تکمیلی بسته اموزشی این رشته را دارد. کدام بهتر جواب میده؟؟
۳/شرایط دریافت بورسیه برای دانشگاه ازاد چیه؟؟

خواهش مندم راهنمایی کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ق.ظ
میخواهم دکتری شرکت کنم
دوست عزیز شما چند سوال مطرح کردید که هر کدوم باید در بخش خودش مطرح بشه.

۱/https://manesht.ir/forum/thread-7935.html
۲/ بخش منابع کنکور دکتری رو ببینید یا سوالتون رو در اونجا مطرح کنید بر اساس گرایش موردنظر.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۹ ب.ظ
میخواهم دکتری شرکت کنم
انرژی مثبت ممنون بابت راهنمایت.
راستش لینکی که داده بودی خوندم و احساس می کنم تو سراسری قبول نمیشم چون روزمه ام زیاد تعریف نداره.

اما ایا می توانم در پیام نور قبول شم؟؟؟؟ اصلا پیام نور دکتری مهندسی فناوری اطلاعات داره؟؟؟؟؟
تو رو خدا راهنمایی کنید.
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۷ ب.ظ، توسط zahra13.66.)
میخواهم دکتری شرکت کنم
بچه ها اینجا هم سر بزنین

پیام نور دکتری داره؟/؟؟؟؟؟
از کجا بفهمم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟///////////
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
میخواهم دکتری شرکت کنم
فکر کنم اگر دکتری داشته باشه تو همون دفترچه سراسری میاد و پذیرشش با هم هست. مگر این که مثل فراگیر از این موارد داشته باشه. در جریان نیستم در کل.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra13.66
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
RE: میخواهم دکتری شرکت کنم
دانشگاههای دولتی از بچه های ارشد آزاد هم می گیرن. یه نمونه هم تو معماری پارسال شریف یکی از دانشگاه آزاد گرفته که دو تا مقاله داشته.

کلا استادها احساس کنن، طرف باسواده از خداشونه بگیرنش، چون به نفع خود استادها هست. ربطی به آزاد و دولتی نداره.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zahra13.66 , maryami

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۰۰ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۳۹۲ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۷,۹۵۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۳۰۲ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۱۵۱ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۲,۹۲۱ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۵۹۶ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  ایده تز دکتری در مصاحبه دکتری wskf ۱ ۳,۳۴۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۲۵۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۸۴۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close