زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۰۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به درصدها در کارنامه

ارسال: #۶۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۲۱ ق.ظ
هنوز کسی از بچه ها از اعتراض نتیجه نگرفته؟

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۶۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ق.ظ، توسط MSZ.)
چند روز پیش من تو سازمان سنجش بودم و این قضیه اشتباه بودن درصد های کارنامه ها رو هم به یکی از مسئولینی که تونستم باهاش حرف بزنم گفتم
درصد دروس تخصصی من ۵۷/۴ هست که تو کارنامه ۵۰ درصد نوشته شده
درسته که هفت و خورده ای درصد خیلی زیاد نیست... اما تو یه درس با ضریب ۲ برای منی که رتبم ۱۱ شده، میتونه خیلی تاثیر بزاره و رتبه من رو شاید به زیر ۷ هم برسونه...

اما اون شخص یه حرف منطقی زد... گفت که متاسفانه تو این سازمان (سنجش) کم اتفاق میوفته که به اعتراض بچه ها رسیدگی بشه... تا حالا هم مواردی که کارنامه ای اصلاح بشه و درصد هاش بالا بره خیلی زیاد نبوده (نگفت اصلا نبوده ولی گفت خیلی زیاد هم نبوده)

گفت کسایی بودن که اونقدر پیگیر اعتراض شون شدن که کارشون تا حدی طول کشیده که حتی کارنامه جدیدشون تا شهریور هم نیومده و حتی با همون رتبه قبلی شون هم نتونستن دانشگاه ثبت نام کنن

گفت ضمنا اصلا بعید نیست که درصدهات نه تنها بالاتر نرن، بلکه پایین تر از همینی که تو کارنامه ات هستن هم بیان... حالا به بعضی دلایل (این قسمت رو با یه لحن خاصی گفت!)

نه به خاطر ترس از پایین اومدن درصد ها... فقط به این خاطر که سازمان سنجش قبلا ثابت کرده که کاراش خیلی حساب و کتاب مشخصی نداره، تصمیم گرفتم بیخیال اعتراض بشم

ولی امیدوارم که اعتراض شماها به نتیجه خوبی برسه
۱
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ق.ظ
RE: اعتراض به درصدها در کارنامه
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ق.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  گفت ضمنا اصلا بعید نیست که درصدهات نه تنها بالاتر نرن، بلکه پایین تر از همینی که تو کارنامه ات هستن هم بیان... حالا به بعضی دلایل (این قسمت رو با یه لحن خاصی گفت!)

ولی امیدوارم که اعتراض شماها به نتیجه خوبی برسه

تو سیستم پاسخگویی زده که اعتراض شما در حال برسی می باشد
باهات موافقم که کارشون حساب و کتاب نداره ولی خب من از طریق سیستم پاسخگویی که اعتراض کردم دیروز سوال پرسیدم که کی جواب اعتراض ها رو میدید
پاسخ دادند که به زودی پس از برسی جواب اعتراض ها داده خواهد شد

۰
۰
ارسال: #۶۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۶ ب.ظ
من پارسال اعتراض کردم به کارنامه ام. دقیقاً یه روز قبل از اومدن نتایج نهایی تو شهریور رفتم دیدم نوشتن که پس از بررسی مجدد و ... نمره شما همونی هست که بوده!
خودتون رو زیاد درگیر نکنید بعید میدونم واسه اونایی که اعتراض دادن چیزی تغییر کنه!
امیدوارم ناراحت نشده باشید خواستم واقع بینانه به این مسئله نگاه کنید.

برنامه ریزی نکردن یعنی برنامه ریزی برای شکست
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdad372
ارسال: #۶۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۳۶ ب.ظ)annmary نوشته شده توسط:  من پارسال اعتراض کردم به کارنامه ام. دقیقاً یه روز قبل از اومدن نتایج نهایی تو شهریور رفتم دیدم نوشتن که پس از بررسی مجدد و ... نمره شما همونی هست که بوده!
خودتون رو زیاد درگیر نکنید بعید میدونم واسه اونایی که اعتراض دادن چیزی تغییر کنه!
امیدوارم ناراحت نشده باشید خواستم واقع بینانه به این مسئله نگاه کنید.

مرسی که گفتی
نمیدونستم که سر کار هستیم Sad

۰
۰
ارسال: #۶۶
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ
پس چرا جواب اعتراضا نمیاد؟؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۰
۰
ارسال: #۶۷
۱۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۴۱ ب.ظ
(۱۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ق.ظ)shima_24 نوشته شده توسط:  پس چرا جواب اعتراضا نمیاد؟؟
پارسال جواب اعتراض من دقیقاً یه روز قبل از اعلام نتایج اصلی تو شهریور اومد، دوست عزیز فک نمیکنم چیزی تغییر کنه روش حساب نکنید.
موفق باشید!

برنامه ریزی نکردن یعنی برنامه ریزی برای شکست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: shima_24

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۷۰ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۵ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۸ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۵ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۹ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۴ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۵۱۷ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close