زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعتراض به درصدها در کارنامه

ارسال: #۴۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۴ ق.ظ
من نمیدونم چرا یکی میاد به همه منفی میده؟؟؟

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mehrdad372
ارسال: #۴۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۱۹ ق.ظ
آقا من کنکور کارشناسی یه مجموعه تستو مطمئن بودم زدم گفتن سفیده رفتم سازمان گفتن رسیدگی شده کارنامه نهایی تون ارسال میشه کارنامه ارشدم راسال شد ولی اون قبلیه نرسیده این سیستم همون سیستم کارشناسیه بعله که دستگاها خطا دارن

خودشون گفتن ۳ بار تصحیح میشه اگه ۲ تاش یکی شد اعلام میشه ---------اگه نه دستی صحیح میشه
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۴۸
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۰ ق.ظ
RE: اعتراض به درصدها در کارنامه
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۲ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  این موضوع رو ایجاد کردم تا دوستان اگه مثل من فکر می کنند درصدشون اشتباه بیان و ببینیم چه طور باید اعتراض کنیم.

و اینکه آیا کسی در سالهای قبل اعتراض کرده که درصدش عوض شده باشه؟ یا نه

خودم اولین نفر:

درصد تخصصی نرم افزار:

محاسبه خودم: ۳۱/۲۶
کارنامه : ۱۴/۵۸

منم این مشکلو دارم خواهشا بگید چطور اعتراض بزنم
با دیدن کارنامه ام شوکه شدم این همه واسه آی تی خوندم الان رتبه نرم افزارم که نخونده رفتم سر جلسه بهتر شده!!!!!!!!!!!۱ Huh
۱
۰
ارسال: #۴۹
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۱۷ ق.ظ
خیلی دیر جواب اعتراضا رو میگن
۱۰ روز دیگه...
اما توی همین ۴ و ۵ روز باید انتخاب رشته رو انجام بدیم آخه...
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۵۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۵۰ ق.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برای دوستانی که لینک خواسته بودن. برین اونجا و وارد سیستم بشید. اگه یوزر پس ندارید ثبت نام کنید و درخواست حدید و بزنید و بقیشم معلومه.

موفق باشید.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , mehrdad372 , mortez28 , arshadhoush
ارسال: #۵۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۵ ق.ظ، توسط mehrdad372.)
تو سایت نوشته درخواست شما در حل پیگیری هستش
یعنی واقعا در حال پیگیری هستن؟

این دقیقا پیغامیه که تو سایت داره نشون میده
(داوطلب گرامی درخواست شما در حال پیگیری می باشد. لطفا بعدا مراجعه نمایید)

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۰
۰
ارسال: #۵۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۳۴ ب.ظ
RE: اعتراض به کارنامه
درصد تخصصی من هم با اونیکه حساب کردم ۱۴ درصد اختلاف داره.آیا اعتراض نتیجه ای داره؟کاش برگه پاسخنامه هر داوطلبی را سنجش اسکن کنه بده به داوطلب .
۰
۱
ارسال: #۵۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۲ ب.ظ
برای منم همینو نوشته ، حالا نمیشه خیلی امید داشت بالاخره فکر نشدنش هم بکنید و برای از این به بعد تصمیم بگیرید

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
ارسال: #۵۴
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۲ ب.ظ
اعتراض به کارنامه
بیاین به این تاپیک
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ما هم اعتراض کردیم

من می خواهم و می توانم ...
۱
۰
ارسال: #۵۵
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۰۹ ب.ظ، توسط somaye_tex.)
تو سایت نوشته بعد از اینکه فرصت اعتراض تموم بشه شروع به تصحیح مجدد می کنند.
۰
۰
ارسال: #۵۶
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ب.ظ
اعتراض به کارنامه
تو مشترک ۲ تا سوال قطعی حذف شده و ۳ تا سوال هم تاثیر مثبت یعنی برای اونایی که سوال رو غلط زدن یا نزدن حذف می شه
برای من که درصدم درست حساب شده
دوستانی که اعتراض داردن کلیدای خودشون رو اینجا بذارین شاید اشتباه تو حساب کردن باشه
۰
۲
ارسال: #۵۷
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۱ ب.ظ
بهتره یکی کلیدای خودشو بذاره ببینیم واقعا اشتباه شده یا نه آخه مال منو دقیق حساب کردن
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: somaye_tex
ارسال: #۵۸
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۳ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  بهتره یکی کلیدای خودشو بذاره ببینیم واقعا اشتباه شده یا نه آخه مال منو دقیق حساب کردن

پسرم (Tongue) همیشه احتمال اشتباه هست. من که نمیگم کلید اشتباه بوده یا برای همه اشتباه حساب کرده ولی با توجه به گزینه هایی که زده بودم و کلید نهایی درصدم میومد ۳۱/۲۶ ولی حالا اومد ۱۴/۵۸ !
ممکنه برای ۹۹% مثل شما دقیقاً همون چیزی باشه که خودشون حساب کردن. منم زبان و ریاضی و مشترکهام با دقت صدم همونی شد که خودم حساب کرده بودم . ولی متأسفانه راجع به تخصصی ها نه. بالاخره آدم اعتراض میده شاید یه گشایشی شد.
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , mehrdad372
ارسال: #۵۹
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۳۳ ب.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۴۳ ق.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۱ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  بهتره یکی کلیدای خودشو بذاره ببینیم واقعا اشتباه شده یا نه آخه مال منو دقیق حساب کردن

پسرم (Tongue) همیشه احتمال اشتباه هست. من که نمیگم کلید اشتباه بوده یا برای همه اشتباه حساب کرده ولی با توجه به گزینه هایی که زده بودم و کلید نهایی درصدم میومد ۳۱/۲۶ ولی حالا اومد ۱۴/۵۸ !
ممکنه برای ۹۹% مثل شما دقیقاً همون چیزی باشه که خودشون حساب کردن. منم زبان و ریاضی و مشترکهام با دقت صدم همونی شد که خودم حساب کرده بودم . ولی متأسفانه راجع به تخصصی ها نه. بالاخره آدم اعتراض میده شاید یه گشایشی شد.
دخترم(Tongue)،،،،نه ببخشید خواهرم، منظورم این بود که شاید شما اشتباه حساب کرده باشین، می گم کلیداتونو بذارین که بقیه هم حساب کنن
۰
۰
ارسال: #۶۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۲۹ ب.ظ، توسط somaye_tex.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۳۳ ب.ظ)freidoony نوشته شده توسط:  دخترم(Tongue)،،،،نه ببخشید خواهرم، منظورم این بود که شاید شما اشتباه حساب کرده باشین، می گم کلیداتونو بذارین که بقیه هم حساب کنن

گفتم که احتمال فراموشی میدم. ولی منظورتون اگه اینه که حساب کتاب بلد نیستم که دیگه واقعاً نمیدونم چی بگم!

بفرمایید شما هم حساب کنید : ۶ درست و ۳ تا غلط! مگر اینکه دو تا سؤال رو به جای درست غلط زده باشم که البته بعید نیست! بالاخره آدمه دیگه! واسه همین به نظرم اعتراض دادن ضرری نداره!
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۶۹ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کارنامه ارشد ۱۴۰۰ فاطمه دیبا ۰ ۱,۶۴۲ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  کارنامه های آزمون دکتری هوش مصنوعی ۹۶ robotic1981 ۵ ۷,۸۳۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567
  کارنامه اولیه و نهایی دکتری رشته آیتی lotuss ۱۲ ۶,۳۸۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۳۳ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۷۹ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش نرم افزار انرژی مثبت ۶ ۹,۴۶۷ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۷ ق.ظ
  درخواست کارنامه معماری کامپیوتر آزمون آزاد ۹۲ sanazp1388 ۱ ۳,۶۲۴ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۰۰ ق.ظ
  کارنامه های دکتری ۹۹ کامپیوتر maryam368 ۱۰ ۵,۴۶۶ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۵:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: pedramamini
  اعتراض به حدنصاب دعوت به مصاحبه دکتری q88lp ۱ ۲,۳۳۰ ۰۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaja
  کارنامه و رتبه کنکور دکتری ۹۶ taha_h ۱۶۱ ۹۴,۴۶۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۸ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharfarhang

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close