زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۶۸ شبکه و امنیت

ارسال: #۳۱
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۷ ب.ظ
۱۶۸ شبکه و امنیت
تبریک میگم به این موفقیت تون.واینکه دوباره از نو شروع کردید.سرگذشت آموزنده و امید بخشی بود
لینک نوشته تون(اگر حق مولف نداره) رو اگر بذارید که راهگشایی بشه برای همه ، ممنون میشیم.
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , 8Operation
ارسال: #۳۲
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۴ ب.ظ
RE: 168 شبکه و امنیت
با سلام و تبریک بابت رتبه کسب شده
متنی که نوشتید نشان دهنده این حرف ادیسون که میگه چیزی به اسم شکست وجود نداره بلکه انسان یا پیروز میشه یا تجربه کسب میکنه
و این تجربه های گذشته شما بوده که شما رو به این مقام رسونده.
بگذریم
آقا میشه از قضیه مالک الشتر وامام حسین اگه چیزی میدونید واسه ما هم توضیح بدید
چون تردید دارم برای انتخاب کردن این دو دانشگاه
رتبه امسال من ۳۰۳ شبکه شده
اگه تاپیکی که هست و توضیح داده لینک بدین ممنون میشم
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , 8Operation
ارسال: #۳۳
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
۱۶۸ شبکه و امنیت
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۱۹ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  خیلی ممنون آرمین جان...خراب کردم! ایشالله....
شماهم که ترکوندی!البته پیشبینی میشد!دمت گرمت!شما و امیر و سایر دوستان افتخار مانشتید....
ما کوچیک شماییم رفیق. ایشالا هر چی که پیش میاد به صلاحت باشه و امیدوارم بعد از این عملیات هشت ساله به اون چیزی که لیاقتشو داری برسی Smile

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۱۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  آرمین جان شما با اجازه کی بهش میگی عملیات؟ فقط من باید بگم Big Grin
آقا به خدا نمی دونستم صاحب داره. غلط کردم Big Grin
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , mohammadali1990 , 8Operation
ارسال: #۳۴
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۰۴ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
۱۶۸ شبکه و امنیت
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ق.ظ)deh-ab نوشته شده توسط:  تبریک میگم انشاا... همیشه موفق باشید.
مرسی دوست عزیز لطف داری....شما هم موفق باشید
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۳۹ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  اوه مای گاد فور دیز معدل
تبریییییییییییییییییییییییییییییییییییییک
امیدوارم جایی که میخای قبول بشی
هرکس مرکز جهان خویشتن است..

مرسی svk7 جان....لطف داری....واقعا! "هرکس مرکز جهان خویشتن است.." یه شما همم تبریک مگم.... به همچنین...

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۴ ب.ظ)sir_ams نوشته شده توسط:  لینک بده یخونیم!
شاید به منم کمک کنه!
ممنونم
علی اکبر جان حقیقتا چون این کتاب طی قرداد همکاری با انتشارات فریور چاپ شده نشر اینترنتی ممکن نیست،اما در چاپ دوم کتاب قرار هست در تهران پخش بشه،البته امسال در نمایشگاه کتاب تهران هم قابل دسترس بود،و مطمئنا از طریق مراکز فروش اینترنتی هم در ماه های اخیر بفروش خواهد رسید.
اما بخش هایی از کتاب در پیج کتاب با تایید ناشر محترم وجود داره.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  تبریک میگم به این موفقیت تون.واینکه دوباره از نو شروع کردید.سرگذشت آموزنده و امید بخشی بود
لینک نوشته تون(اگر حق مولف نداره) رو اگر بذارید که راهگشایی بشه برای همه ، ممنون میشیم.
خیلی ممنون خانم فاطیما...نظر لطفتونه....
اگر ناشر محترم امکان نشر حداقل بخش هایی از کتاب رو بدن به روی چشم....(اما باید بگم که دست نوشته ای بیش نیست و اصلا در این حد و حدود نبود که چاپ بشه،و اگه چاپ شد فقط از رحمت باور نکردنی الهی بود و اینکه نظر دکتر فریور رو جلب کرد...وگرنه ما کجا و رسم انسان ها کجا!... وچون فشار کنکور واقعا زیاد بود بازبینی های نهایی چاپ رو بسیار باعجله انجام دادم که انشالله در چاپ بعدی باید اصلاحاتی صورت بگیره)
[تصویر:  180116_1_1379083501.jpg]
البته باید بگم که من اصلا هدفم تبلیغ کتاب در مانشت نبود، و فقط چون دوستان عزیز سوال کردند تصویرشو قرار دادم و اندک توضیحی و اگه فردادجان این کار رو جایز نمی دونند بگن تا مطلب و تصویر جلد کتاب رو پاک کنم.
با تشکر

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۵۴ ب.ظ)pasbag نوشته شده توسط:  و این تجربه های گذشته شما بوده که شما رو به این مقام رسونده.
بگذریم
آقا میشه از قضیه مالک الشتر وامام حسین اگه چیزی میدونید واسه ما هم توضیح بدید
چون تردید دارم برای انتخاب کردن این دو دانشگاه
رتبه امسال من ۳۰۳ شبکه شده
اگه تاپیکی که هست و توضیح داده لینک بدین ممنون میشم
خیلی ممنونم دوست عزیز،نظر لطف شماست،من مقامی ندارم دوست گلم.... اما اون حرفارو گفتم تا شاید عزیزانی که این روزها اندکی ناامید اند بدوند که منم این درد ها رو کشیدم و قدری درکشون میکنم...
در مورد امام حسین اطلاعاتی ندارم،اما در مورد مالک باید بگم که سال قبل چند باری اونحا به خاطر مصاحبه ... رفتم وباید بگم که از نکات مثبت این دانشگاه در تهران برخورد بسیار عالی گروه امنیت دانشگاه زیر نظر جناب دکتر نوروزی هستش و برعکس واحد اصفهان اصلا درلچسبم نبود!اما خب این دانشگاه به لحاظ وزارت دفاع محدودیت هایی داره که باید ببینید روحیات شما با اونها سازگاری داره یا نه!در ضمن یه سرچ کنید توی مانشت زیاد در مورد مالک و ... توضیح داده!

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۸ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  ما کوچیک شماییم رفیق. ایشالا هر چی که پیش میاد به صلاحت باشه و امیدوارم بعد از این عملیات هشت ساله به اون چیزی که لیاقتشو داری برسی
انشالله...نظر لطفته آرمین جان...من خاک پای شما و همه بزرگان و دوستان عزیز مانشتی هستم...دوستی با شما عزیزان افتخار ماست....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , svk7 , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۴۲۳ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Smile مصاحبه با رتبه ۱۹ امنیت و شبکه pouya47 ۲۴ ۲۲,۷۵۷ ۰۷ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  مصاحبه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی Happiness.72 ۹۸ ۱۱۰,۳۲۴ ۰۵ آذر ۱۳۹۹ ۰۵:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali001100
  در جستجوی اساتید امنیت wskf ۰ ۱,۹۵۰ ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: wskf
  امنیت در تلگرام marvelous ۰ ۲,۰۱۱ ۲۷ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۷ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کمک برای حل تمرین امنیت شبکه پیشرفته behnazk ۰ ۱,۹۷۸ ۱۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: behnazk
  معرفی سایت های آموزشی برای علاقمندان به مباحث عملی امنیت Lonely Palm ۶ ۸,۲۷۶ ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: research.moghimi
  مجموعه آموزش تصویری ابزار شبیه سازی و بررسی پروتکل امنیتی اسکایتر net work ۰ ۲,۴۰۱ ۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: net work
Question دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی ؟؟؟!!!! Blue Boy ۳۷ ۵۳,۰۲۷ ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: abolfazl1993
  ابزار شبیه سازی پروتکل های امنیت شبکه - ابزار اسکایتر mavin1200 ۰ ۲,۱۸۲ ۰۱ آذر ۱۳۹۷ ۰۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mavin1200

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close