زمان کنونی: ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی مودم وایرلس برای BackTrack

ارسال:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۵ ق.ظ
سلام
دوستان از بین مودم هایی که مناسب برای BackTrack هستند و قابلیت Packet Injection دارند، فهمیدم که مدل های Alfa خیلی مناسب و پرکابرد هستند. با هزار مکافات تونستم جایی رو پیدا کنم که موجود داره و میفروشه.

اولا میخواستم ببینم که امکان تعویض آنتن این مودم ها وجود داره؟ مثلا آنتن استانداردی که روی این مودم ها هست ۲dbi یا ۵dbi هست ... مثلا امکانش هست این رو با یه آنتن ۹dbi یا ۱۴dbi عوض کرد و مشکلی پیش نیاد؟
ثانیا از بین Alfa AWUS 036H و Alfa AWUS 051NH کدوم رو پیشنهاد می کنید؟ میدونم که دومی در ۲ باند کار میکنه و از این نظر بهتره، اما از بابت penetration testing و کارای دیگه ای که با BT انجام میشه، کدوم یکی نسبت به اون یکی برتری داره؟

سپاس از توجه تون
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ
با سلام
مانور دادن رو بسته ها ربطی به قابلیت های مودم نداره اگه مودمی هم توی tools از این ابزارها داشته باشه یعنی یه برنامه اس نه ماژول سخت افزاری که بگیم رو این هست و رو اون یکی نیست
مهم ترین چیز انتخاب مودمی هست که چیپ اون توسط برنامه های معروف و همچنین بک ترک شناسایی بشه و برد خوبی داشته باشه مابقی کارا با مبحث raw socket programming حل میشه
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ب.ظ
(۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۰ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  مانور دادن رو بسته ها ربطی به قابلیت های مودم نداره
هرچند که من پاسخ سوالاتم رو نگرفتم ولی تشکر می کنم از توجه تون و پاسختون
البته من اولین بار هست که همچین چیزی میشنوم. چون شنیدم که قابلیت packet injection رو هر مودمی نداره (و نمیتونه داشته باشه) مگر اینکه از قبل این قابلیت براش وجود داشته باشه
البته از اونجایی که اطلاعات من خیلی ناقص هست، اصلا قصد بحث ندارم و صرفا هدفم پیدا کردن جواب سوالاتی هست که تو پست اول ذکر کردم

تشکر می کنم از توجه تون
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ق.ظ
خواهش میکنم من خودم اول شک کردم بعد از سرچ دیدم مطالبی در مورد کارت شبکه هایی که این رو پشتیبانی میکنن گفته شده
اما باز مطالبی هم تضاد دیدم
مثلا ویکی یه سری برنامه معرفی کرده که معروف ترینش ایرکرک هست اگه باهاش کار کرده باشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یا اینجا که ابزار براش معرفی کرده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

برا همین گفتم شاید جز ابزارهای کارت شبکه باشه مثلا برخی مودم ها تو خودشون برنامه های پایه ای شبکه مانند پینگ تلنت تریس دیواره اتش رو مبتنی بر وب دارن از این رو گفتم یه ابزاره که میتونه به صورت embed درون قطعات هم پیاده سازی بشه
ارسال:
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۰۱ ب.ظ
دوستان شما تو شهرتون جایی رو میشناسین که بتونم ازش مودم اصل Alfa بخرم؟ هر شهری باشین، مشکلی نیست...

متاسفانه اکثر جاهایی که این مودم رو میفروشن چیپش رو عوض می کنن! دلیلی هم که میارن اینه که "نمیخواییم از این مودم ها استفاده غیر قانونی بشه!"

واقعا شور کلاهبرداری رو آوردن .... تو روز روشن!

اگر اطلاعاتی دارین خواشا کمک کنین به، چون نیاز دارم به این مودم...
سپاس
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۲ ق.ظ
خود فروشنده ها چیپش رو تغییر میدن؟ فکر نکنم تعویض چیپ روی برد کار راحتی باشه
حالا شما از کجا میدونید چیپش رو عوض کردن
ارسال:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۳ ق.ظ، توسط MSZ.)
درواقع کل برد رو عوض میکنن! فقط اون پوسته میمونه!!!

خودش بهم گفت... ظاهرا بهشون گیر دادن!
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۰۹ ب.ظ
سلام من حدود ۱/۵ پیش فکر کنم بود از یه سایتی که یکی معرفی کرده بود ۲ تا ۰۵۱NH سفارش دادم، فقط جهت اینکه دو بانده باشه، بعش برایم دو تا ۰۳۶H اومد، گفتم چرا اینو فرستادی،گفت بچه گفتن این قوی تره(هر چند بهونه بود) خلاصه بجای ۱۰۰۰ میلی وات ۵۰۰ میلی وات بود که قدرت اینجکشنش میاد پایین ,ولی با کسایی که داشتن چه تو فروم چه تو IRC بحث میکردم/ن می گفتن که ۳۶ خیلی خوبه، من خودم به یکی گفته بودم زنگ بزنه به چند تا ISP ببینه رو چه فرکانسی خدمات میدن، همه رو ۲/۴GHz می دادن بعضی ها هم رو ۵GHz، آنتنش هم عوض میشه، الان من ۹dbi رو دارم، از من میشنوی مثل من از سایت و این چیزا نخر ممکنه بنجل در بیاد، persiantools.com هم یه سر بزن دسته دو میفروشن ، شاید بتونی یکی پیدا کنی
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۷۳۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۷۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۳۱۷ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۹۰ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۵۲۴ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۵,۰۴۸ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۴,۶۱۵ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  معرفی استاد در دیتاماینینگ و بیگ دیتا heelii ۱ ۲,۲۰۳ ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۳۸۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  معرفی کتاب برای ساختمان داده siamakaf ۲ ۴,۳۱۳ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۲۱ ق.ظ
آخرین ارسال: siamakaf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close