زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بهترین ترجمه کتاب معماری مانو؟

ارسال:

pooyaa پرسیده:

سلام
ببخشید میخواستم ببینم بهترین ترجمه کتاب معماری کامپیوتر مانو از کیه؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۱
ارسال:

homa پاسخ داده:

RE: بهترین ترجمه کتاب معماری مانو؟

من کتاب مدار های منطقی موریس مانو ترجمه دکتر حسن سید رضی رو داشتم و نسبت به بقیه ی ترجمه ها بهتر بود... کتاب معماری هم دیدم که توسط دکتر سید رضی ترجمه شده و فکر میکنم که ترجمه ی خوبی باشه ولی من خودم ترجمه ی ایشون رو نخوندم تو لینک زیر هم که در مورد دکتر سید ضی هست تو قسمت آثار نوشته که حل تشریحی مسائل معماری کامپیوتر هم جزء تالیفاتشون هست :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

موفق باشین

۰
ارسال:

pooyaa پاسخ داده:

و برای حل المسایلش کتاب چه نویسنده ای رو بخرم که سوالات رو خوب و کامل جواب داده؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۸۵ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۵۰۹ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۵ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  ترجمه نماز ترجمه نماز ۰ ۹۸۷ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۹:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ترجمه نماز
  نظر شما راجب بهترین موسسه برای کنکور ارشد کامپیوتر vahid_sh@hotmail.com ۶۵ ۴۰,۲۷۴ ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Hadi7590
  تولدت مبارک به انگلیسی + بهترین معادل انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۱,۵۴۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ ۰۳:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۰۲ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  بهترین گرایش برای موقعیت شغلی تحلیل سیستم shahabkarimi00 ۳ ۵,۶۱۴ ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۳:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  زمین شناسی از بهترین رشته ها: کشف پوکه fardinamiri ۰ ۱,۵۴۹ ۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fardinamiri
  بهترین گرایش ها برای اپلای در مقطع دکتری rezamim2020 ۰ ۲,۵۳۳ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close