زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

خواهش کوچولو از یه دانشجوی گرایش الگوریتم و محاسبات دانشگاه تهران

ارسال:
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ب.ظ
خواهشا" یه دوست عزیزی که دانشگاه تهران الگوریتم و محاسبات میخونه بگه وضعیت این گرایش چطوریه- ما رو هم در جریان اساتید و دروسش قرار بده و بگه آیا دکتری این گرایش(روزانه) صحبتی ازش هست که سالهای آینده دانشگاه تهران بیاره یا نه؟ و اطلاعات دیگه ای که دارین
ممنون میشم ازتون (چون من به این گرایش خ علاقه دارم)

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ق.ظ
دوست عزیز، فرض کنید که همچین رشته ای در دکترا وجود نداره!
من خودم ارشد نرم افزار قبول شدم اما زیرگرایش الگوریتم و محاسبات دارم میخونم و امسال هم در امتحان دکترا این گرایش رو شرکت کردم. اما در کمال ناباوری وقتی دفترچه انتخاب رشته اومد دیدم ظرفیت این رشته دو نفر هست اون هم کجا؟ دانشگاه پردیس تو کیش ( با هزینه ای بالغ بر ۵۰ میلیون تا اخذ دکترا )

در مورد اینکه این رشته در آینده به دانشگاه تهران در مقطع دکتری اضافه خواهد شد یا نه اطلاع ندارم، اما اگر شما علاقه مند به ادامه این رشته در مقطع دکترا هستید، باید در گرایش نرم افزار امتحان بدید و رتبه مناسب رو کسب کنید، در ادامه وقتی در مصاحبه پذیرفته شدید با استادی ادامه بدید که تخصصش در زمینه الگوریتم و محاسبات باشه، در دانشگاه های معتبر تهران و در گروه نرم افزار این دانشگاه ها معمولا چند استاد پیدا میشه که به اصطلاح الگوریتم کار باشه.

موقق باشید
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۱۷ ب.ظ، توسط MajidManesht2012.)
RE: خواهش کوچولو از یه دانشجوی گرایش الگوریتم و محاسبات دانشگاه تهران
خدا خیرت بده!
حالا کاری به دکتراش و بازار کارش ندارم، فقط به من بگو در حال حاضر که این گرایش میخونی چطوره؟ اساتیدی ک میبینی قوین؟ راضی هستی؟ بهترین استادی که میشناسی که تخصصی تو زمینه الگوریتم کار کرده کیه؟ ممنون

لحظه ای طول می کشد تا مجذوب کسی شوی
ساعتی طول می کشد تا به او علاقه مند شوی
و یک روز طول می کشد تا عاشقش شوی
اما یک عمر طول می کشد تا فراموشش کنی
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۴:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ۰۴:۳۰ ب.ظ، توسط M.J.R.S.)
در حال حاضر که این گرایش رو میخونم خوبه!
دانشگاه شریف در زمینه الگوریتم و محاسبات بیشترین تعداد استاد متخصص رو داره، خود الگوریتم و محاسبات به چند زیرشاخه تقسیم میشه و در هر زمینه استادهای نسبتا خوبی داره. دکتر قدسی بیشتر تخصصش در زمینه هندسه محاسباتی هست، دکتر آبام هم هندسه محاسباتی و الگوریتم های تصادفی کار می کنه، دکتر ضرابی زاده و ایزدی هم هستند، در کل هیچ دانشگاهی اندازه دانشگاه شریف استاد متخصص تو زمینه الگوریتم و محاسبات نداره اما همچنان تو بعضی زمینه مثل نظریه بازی ها استاد متخصص وجود نداره
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidManesht2012 , takexpert

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۹۳ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۳۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۳۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۰۸ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۰۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۱۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  دکتری بیوانفورماتیک دانشگاه تهران omid93 ۸ ۱۲,۲۸۸ ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ۱۰:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: razieh.msh91
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۸۰۵ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۷۸ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close