زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۴۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبدیل هاف در پردازش تصویر

ارسال:

masoudbg پرسیده:

باسلام خدمت اساتید
در مورد تبدیل هاف در پردازش تصویر، خواستم بدونم کسی مطالبی رو داره که استفاده کنیم ؟
باتشکر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

در مورد هاف نه ولی در مورد ویولت یه توتوریال خیلی عالی تو اینترنت خوندم. اگه به دردتون می خوره لینک بدم.

ارسال:

masoudbg پاسخ داده:

RE: تبدیل هاف در پردازش تصویر

(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  در مورد هاف نه ولی در مورد ویولت یه توتوریال خیلی عالی تو اینترنت خوندم. اگه به دردتون می خوره لینک بدم.
خیلی ممنون می شم که لینک بزارین
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

ارسال:

Breeze پاسخ داده:

(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۹:۱۹ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  در مورد هاف نه ولی در مورد ویولت یه توتوریال خیلی عالی تو اینترنت خوندم. اگه به دردتون می خوره لینک بدم.

میشه لینک بدید .. خیلی به دردم می خوره شدید ... کاش زودتر این پستتون رو دیده بودم Sad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

۰
ارسال:

sina_bhh پاسخ داده:

-مقاله ای که پیوست کردم در مورد تبدیل هاف دایره ای توضیح داده
-توی کتابهای بینایی ماشین هم درموردش توضیح داده که من بخشی از کتاب Image Processing, Analysis, And Machine Vision رو پیوست کردم
-لینک زیر هم سورس کد تبدیل هاف خطی و دایره ای رو توضیح داده که اگه به سورس برنامه ها نگاه کنید به سادگی میتونیدجزئیاتش رو متوجه بشید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فایل‌(های) پیوست شده
Simon_Pedersen_CircularHoughTransform.pdf
اندازه فایل: ۵۴۰/۸۳ KB
[Milan Sonka_Vaclav Hlavac_Boyle Roger].pdf
اندازه فایل: ۴/۳۵ MB

۰
ارسال:

Bache Mosbat پاسخ داده:

این لینکش، امیدوارم با انگلیسی بودنش مشکل نداشته باشین، خیلی آموزش عالی ای هست، من تقریبا هیچی از ویولت نمیدونستم، ولی با چند ساعت خوندن قشنگ فهمیدم چی به چیه :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
ارسال:

mina malek پاسخ داده:

(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ)sina_bhh نوشته شده توسط:  -مقاله ای که پیوست کردم در مورد تبدیل هاف دایره ای توضیح داده
-توی کتابهای بینایی ماشین هم درموردش توضیح داده که من بخشی از کتاب Image Processing, Analysis, And Machine Vision رو پیوست کردم
-لینک زیر هم سورس کد تبدیل هاف خطی و دایره ای رو توضیح داده که اگه به سورس برنامه ها نگاه کنید به سادگی میتونیدجزئیاتش رو متوجه بشید

سلام و خسته نباشید
من نمیتونم هیچ کدوم از فایل ها را دانلود کنم

۰
ارسال:

golijan پاسخ داده:

سلام دوستان
کسی سورس کد موازی تبدیل هاف رو داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل تصویری پایگاه داده پیشرفته دکتر حق جو yaser.b ۱۹ ۱۶,۴۸۹ ۲۷ دى ۱۴۰۱ ۰۸:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: zahrazahra54
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۸۰ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  بین پردازش تصویر و داده کاوی موندم کدوم یکی رو برای پایان نامه انتخاب کنم؟ raheleh1393 ۵ ۷,۹۸۵ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۲:۴۸ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۶۰۴ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  آموزش های تصویری دروس ارشد نرم افزار mona64 ۱ ۳,۰۱۷ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۳:۰۵ ب.ظ
آخرین ارسال: yayarety
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۳۶ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  درخواست اموزش تصویری پایگاه داده پیشرفته و سیستم عامل پیشرفته Shahinbitko ۰ ۲,۳۰۴ ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Shahinbitko
  تبدیل به pdf homeless ۲ ۳,۰۵۹ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: homeless
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۲۳۶ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White
  کمک در تبدیل به فرم گریباخ hadizd ۳ ۳,۵۵۹ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadizd

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close