زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بیان احساس قبل آزمون

ارسال: #۳۱
۲۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۳ ب.ظ
RE: بیان احساس قبل آزمون
امیدی به قبول شدن در دولتی ندارم فقط دعا می کنم مجازی قبول شم چون حوصله یه سال دیگه ندارم.........
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۲
۲۶ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۳۶ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
کاش فقط ۲،۳ روز بیشتر وقت داشتم ............

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۳
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۰۸:۵۷ ق.ظ، توسط grayman.)
بیان احساس قبل آزمون
من اصلا وقت بیشتر نمی خوام.
من درسام رو تقریبا خوندم. نگاه که می کنم می بینم نسبت به پارسال ۱۰۰ برابر بیشتر خوندم. از خودم آزمون گرفتم و هر بار یک مسئله ای باعث شد عجیب گند بزنم.
من امسال خوندم و اگر رتبه نیارم ثابت می شه بهم که اهل تست و کنکور نیستم و از این نظام گند کنکور بیزار میشم.
چون اگر سوالای علوم کامپیوتر رو تو دو روز برگزار کنن نمی میرن!!! ولی ۴/۵ ساعت یه نفس هی باید تحلیل کنی از و خدا بخوای که به مغزت این انرژی رو بده که هم سرعت عمل بالایی داشته باشه و هم کم نیاره.
چون اگر به من تو دو روز وقت بدن به راحتی سوالای دروس پایه و عددی و گسسته رو درصد خوب میزنم... میزنم! چون چندین بار خودم رو امتحان کردم. چون همون سوالات رو وقتی فرصت آزاده تقریبا همش رو جواب می دم با کمترین غلط.
سوال میدن در حد حساب اعشاری تا ۵ رقم و توقع دارن تو ۳۰ دقیقه بتونی هم تحلیل کنی هم محاسبه کنی هم دقتت تو محاسبه بالا باشه و اگر یک منفی مثبت اشتباه کنی به گزینه غلط می رسی. من از این نظام گزینش دانشجو بیزارم....

موجیم و وصل خویش از ما بریدن است / ساحل بهانه ای است رفتن رسیدن است

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: admin , amin_tak , mehrdad123
ارسال: #۳۴
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۷:۲۳ ق.ظ
پس کی میاد این روز کنکور؟
هر روز به امیدش از خواب بلند می شیم
میگه پسرم یه روز دیگه صبر کن Tongue
در ضمن با دیدگاه grayman کاملا موافقم
۰
۰
ارسال: #۳۵
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۲ ق.ظ
بیان احساس قبل آزمون
منم خوندم فقط مشکلم همون فراموشی هست وقتی آدم اگه توی یه فرمول یه + ،- یا توان اشتباه کنه جواب غلط میشه!
منم مطمئنم اگه وقت بیشتری هم داشتم باز هم فایده نداشت من از حفظ کردن فرمول بدم میاد میتونم سوالها رو تحلیل کنم اما وقتی پای فرمول میاد وسط یه جای کار می لنگه!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۶
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۰:۴۸ ق.ظ
بیان احساس قبل آزمون
فاز منفی ندین بابا
یه آهنگ همچی آرومه بزارید و اروم باشید..
۰
۰
ارسال: #۳۷
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط ف.ش.)
بیان احساس قبل آزمون
اگه فاز منفی میگیرید خوب نخونید: دی

من فقط امیدم به اینه که هیچ کس نمیتونه ۱۰۰ بزنه پس من هم نباید انتظار داشته باشم که همه چیزهایی که خوندم سر جبسه یادم بیاد فقط امیدوارم در اون حدی که لازمه یادم باشه!!

اینم فاز مثبت!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۳۸
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ، توسط homa.)
بیان احساس قبل آزمون
بچه‌ها احساس می کنم همه چی یادم رفته و هیچی بلد نیستم !!!!!!!
انگار نه انگار که ۵ ماه داشتم می خوندم

گر مرد رهی میان خون باید رفت *** از پای فتاده سر نگون باید رفت
تو پای در ره نه و هیچ مپرس*** خود راه بگویدت که چون باید رفت
۰
۰
ارسال: #۳۹
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۱۲:۳۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
بیان احساس قبل آزمون
هما جان من هم همین احساس رو دارم ولی فکر میکنم این یه حس زودگذر باشه.
مثلا یه نفر رو در نظر بگیر که حافظه اش رو از دست داده حتی اسمشم یادش نمیاد اما با دیدن یه صحنه ای که واسش آشناس همه چیز رو به خاطر میاره.
منم امیدوارم با دیدن سوالای کنکور هر چی که تو این مدت خوندم یادم بیاد Smile

بچه‌ها واسم دعا کنیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی​ییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید​

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۰
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۴۰ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
امیدوارم آفاق جان و دعا می کنم انشالله اونایی که خوندن نتیجه ش رو بگیرن
...ولی امروز که سوالای پارسال رو نگاه می کردم می بینم چقدر سخته و خیلی‌ها رو نمی دونم!!!!!!!!

۰
۰
ارسال: #۴۱
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۴۳ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
منم دقیقا دیشب سوالای علوم کامپیوتر ۸۹ رو نگاه کردم و دیدم که خیلی سخته مخصوصا ساختمانش!!
اما قرار نیست که همه رو بزنیم من میگم مثلا از ۱۵ تا ۷-۸ تا هم که درست بزنیم یعنی غلط نداشته باشیم میشه ۵۰% که واسه بعضی درسها ۵۰% خیلی هم زیاده!
فقط خدا کنه غلط نزنیم چون غلطها اون درستها رو هم تباه میکنه!!!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۲
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۴۶ ب.ظ
آره دقیقا ولی شیطونه هی بهت میگه ضریب ۴ بزن ...بزن و یهو می زنی Big Grin
و بعد می بینی که.....Undecided

۰
۰
ارسال: #۴۳
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۴۸ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
البته میگن شک ۵۰-۵۰ رو بزنید اما بستگی به سوال داره !

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۴۴
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۱۲:۵۲ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
الان دیگه نمی خوام به کتا با نزدیک شم و فقط می خوام تموم شه !!!!!!!!

۰
۰
ارسال: #۴۵
۲۷ بهمن ۱۳۸۹, ۰۱:۳۸ ب.ظ
بیان احساس قبل آزمون
ایشالا فردا عصر که بر می گردیم هممون خوشحالیم.من واسه همتون دعا می کنم.شما هم ما رو دعا کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۹۱۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  سربازها بیان تو !!! yasemi ۲۴ ۳۱,۵۷۷ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: عباس ...
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مدار منطقی اجلالی چاپ جدید و چاپ قبل radi_s ۵ ۵,۷۳۹ ۰۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: radi_s
  آیا کسایی که رشته شرایط خاص قبول شدن شانس قبولی برا رشته های انتخابی قبل اونو ندارن؟؟ mahyar12 ۱۹ ۱۲,۴۳۸ ۱۷ تیر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Mokhtar021
  نمونه قبولی های سالهای قبل ya3ya6 ۱۳ ۹,۸۳۲ ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  مواردی که قبل از کاشت مو باید بدانید hamid.radami ۱ ۱۴ ۰۸ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: cavalier
  تغییر در موضوع پایان نامه قبل از دفاع fati.31 ۲ ۴,۳۶۱ ۰۷ تیر ۱۳۹۶ ۰۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: fati.31
  امکان قبولی دانشجویictمخابرات در ارشد نرم افزار با فقط مطالعه ۱ساله قبل کنکور مهدی۱۳ ۳ ۳,۰۳۴ ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۵:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  ۱ دی شروع ثبت نام آزمون ۹۶ - تاریخ آزمون ۷-۸ اردیبهشت Moh3nRezaei ۰ ۲,۶۷۷ ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Moh3nRezaei

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close