زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کسی اطلاعاتی از این گرایش عجیب دارهIT؟

ارسال: #۱۶
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۰۵:۴۹ ب.ظ
RE: کسی اطلاعاتی از این گرایش عجیب دارهIT؟
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  من مطمئن هستم ضریب زیر یک وجود نداره. شما هم مطمئن باشید Wink
ضزیب زیر یک هم هست
۱
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۳ ب.ظ
ظاهرا ضریب دانشگاه من ۱ هست. چون همون معدلی که موقع ثبت نام زدم، همون رو توی کارنام به عنوان معدل موثر زده بود برام.

There is no there there.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۲ ب.ظ
امروز یکنفر رو دیدم که برق دانشگاه اصفهان لیسانس بود،این طرف فوق قبول میشه رشته برق گرایش مخابرات
علم و صنعت مدرک آی تی گرایش مخابرات امن بهش داده.

بنده خدا داشت تو سر خودش می زد واسه استخدام فولاد مبارکه که پایگاه داده نخونده و نمی دونه چی هست.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۲ ب.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  با یاد خدا
با سلام
دوستان میخواستم بدونم خوندن برای گرایش امنیت جواب میده چون من نگاه کردم سال فکر کنم ۸۷ بود ۵ نفر ظرفیت داشت امسال چقدر ظرفیت داشت؟
چقدر امکان داره ظرفیت در سال اینده بیشتر بشه؟
من از دروس ریاضی و زبان پایه ام خیلی ضعیفه آیا ارزش داره وقت بزارم روش و بخونم یا زمان رو روی دروس دیگه تنظیم کنم
کتاب هایی مانند ساختمان داده که برای امنیت و رشته نرم افزار میاد آیا مباحثش یکیه؟ یا باید حتما کتاب رشته IT رو خرید
............................

اقا تو قبول شو من خودم برات یه گوسفند قربانی میکنمSmile

حالا وقتی قبول شدی خودم میگم که چطور استادا رو تور کنی که معدل الف بشی بجای مشروطیTongueTongue
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۰:۵۷ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ب.ظ)amir_varasteh نوشته شده توسط:  ظاهرا ضریب دانشگاه من ۱ هست. چون همون معدلی که موقع ثبت نام زدم، همون رو توی کارنام به عنوان معدل موثر زده بود برام.

البته من علاقه ندارم این موضوع را در این تاپیک ادامه بدم (چون موضوع تاپیک چیز دیگری است) اما به هر حال به دانشگاه شما بستگی داره. مطمئنم که ضریب زیر یک وجود نداره. برای دانشگاه‌های دولتی بالاتر یک هست. مثلاً برای یکی از دانشگاه‌های مطرح٬ ضریب یک و خرده‌ای هزارم هم دیدم اما بقیه‌ی دانشگاه‌ها ضریبشان یک هست. به جز خودِ دانشگاه٬ نمره‌ی علمی دانشجو و رشته‌ی تحصیلی و رشته‌ی فارغ‌التحصیلی هم به نظر در این روال تأثیرگذار است.

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimidoonekekie
ارسال: #۲۱
۰۱ تیر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۵۲ ب.ظ)sansho نوشته شده توسط:  
(30 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ق.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  با یاد خدا
با سلام
دوستان میخواستم بدونم خوندن برای گرایش امنیت جواب میده چون من نگاه کردم سال فکر کنم ۸۷ بود ۵ نفر ظرفیت داشت امسال چقدر ظرفیت داشت؟
چقدر امکان داره ظرفیت در سال اینده بیشتر بشه؟
من از دروس ریاضی و زبان پایه ام خیلی ضعیفه آیا ارزش داره وقت بزارم روش و بخونم یا زمان رو روی دروس دیگه تنظیم کنم
کتاب هایی مانند ساختمان داده که برای امنیت و رشته نرم افزار میاد آیا مباحثش یکیه؟ یا باید حتما کتاب رشته IT رو خرید
............................

اقا تو قبول شو من خودم برات یه گوسفند قربانی میکنمSmile

حالا وقتی قبول شدی خودم میگم که چطور استادا رو تور کنی که معدل الف بشی بجای مشروطیTongueTongue

چه ربطی داشت؟؟؟Dodgy
-------------------------------------------------------
دوستان بحث رو به بی راهه نکشونین من اول تاپیک هم گفتم اگه کسی از این گرایش هرگونه اطلاعاتی داره بزاره تا ما استفاده کنیم
ممنون
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: berkeley
ارسال: #۲۲
۰۲ تیر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۰ ق.ظ
(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  تا ۵ روزانه امیرکبیرش درست و حسابی هست بقیش شهین مهینه.

احتمال مشروطی تو این گرایش خیلی بالاست هر سال یک نفر اخراجی رو داره امنیت امیرکبیر.(اولینشون رو هم همشهری ما بود)
میگفتن به راحتی مشروط میشید و به راحتی اخراج.
//------------
من رفتم با بچه هاشون صحبت کردم به این نتیجه رسیدم که برم شبکه و درس های درست و حسابی امنیت رو بردارم
استادا اجازه کار بیرون رو بهتون نمی دن اگه هم بفهمن یکجوری حالتون رو میگیرن و بچه ها امیرکبیر میگفتن که چند تا از این شرکت ها شماره مونو فهمیدن و هی زنگ میزنن.

معدل بچه های امنیت پائینه.

معدل کدوم دانشگاه بالاست؟
استادای شبکه و امنیت فرق میکنه امیرکبیر؟

یاد خدا ارامش بخش دلهاست
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۳۶ ب.ظ، توسط mohammad641.)
من خودم کلا واسه این گرایش می خوندم اما وقتی رفتم با بچه هاشون حرف زدن گفتن بیخیال شو و برو شبکه و بعدش درس های مارو اونایی رو که می خوای بگیر.
با یکیشون که حرف می زدم گفت که پارسال یک امتحال داشتیم بدون زمان پایان ساعت ۲ بعدازظهر رفتیم سرجلسه و تا شب حالا یکی فشارش می افتاد یکی بیخیال میشد ، ساعت ۸:۳۰ استادشون زنگ زده که دیگه بسه هم ترافیکه هم برف میاد.

میگفتن مشکل خیلی زیاد تو امتحانات هست که با اون چیزی که خوندیم خیلی فرق میکنه و خیلی خیلی امتحان رو سخت میگیرن.

تو امیرکبیر من با دو تا از بچه های امنیت و شبکه که حرف زدم استادا ازشون می خواستن که سرکار نرن و گرنه اذیت می شوند.
////
اگه می خوای امنیت بخونی به نظر من امنیت شریف مناسب تر هست(اما فکر کنم ۲ تا استاد امنیت کار دارن دکتر جلیلی و دکتر خرازی) اما مدرک it آی تی میگیری.
به نظر من شریف بیشتر رو امنیت شبکه دارن کار می کنن تا امنیت اطلاعات

دقیقا هر ترم مشروطی داشت گروهشون و آخرش هم به اخراجی ختم میشد.
معدل هاشون هم خیلی پائین بود.
///اگه می خوای بری باید خیلی گسسته حالیت باشه
/.........................................................................
سه تا درس داره که مشکل اساسی دارن باهاش

رمزنگاری --> ریاضی گسسته می خواد (تئوری اعداد -پیمانه اعداد - گروه دوری) سوالات خیلی سخت - حداکثر نمره ۱۴
پروتکل های امن-ریاضیات معمولی -سوالات خیلی سخت حداکثر نمره ۱۵
فرمال-ریاضیات عجیب و غریب و منطق - سوالات خیلی سخت - حداکثر نمره ۱۵

این هارو یکی از بچه هاشون برام نوشت.
//...................................................................
همه جوانب کار رو درنظر بگیر از اپلای کردن گرفته تا امتحان دکتری تا استخدام در مخابرات و استخدام دانشگاه در ایران و شرکت نفت معدل خیلی مهمه اگه فارق التحصیل بشی. (زیر ۱۶ قبول ندارن واسه امیرکبیر و شریف و تهران و چند تا دانشگاه دیگه و زیر ۱۷ واسه بقیه دانشگاهها)
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ب.ظ، توسط aatwo.)
(۳۱ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۱۷ ب.ظ)one hacker alone نوشته شده توسط:  عجیب بودن بخاطر ظرفیت کمش هست

من یه سوالی برام پیش اومده اونم اینه که داوطلبان کدوم یک از گرایش های IT بیشتره
یعنی اگه شخصی رتبه X داره احتمال قبولی به ترتیب تو کدوم بیشتره و کدوم کمتره
میخوام وظعیت گرایش های IT رو بدونم

کم بودن ظرفیتش بخاطر بالا بودن ضریب امنیتی زیرساخت اینترنت کشور و سامانه های کامپیوتریمون هست که در سطح واقعا باورنکردنیWink قرار دارن درنتیجه ما احتیاج خیلی کمی به متخصصان این رشته داریمBig Grin

(۳۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  تا ۵ روزانه امیرکبیرش درست و حسابی هست بقیش شهین مهینه.

.............
............
............

شهین مهینههههBig Grin

drink 8 glasses of water a day

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kimidoonekekie
ارسال: #۲۵
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۲ ب.ظ
[/quote]
ایا مدرک شریف واسه استخدام شدن با مدرکی که توی امیرکبیر میدن فرق نمی کنه،سطح علمی استادای شریف بالاتره یا امیرکبیر
؟رشته شبکه بازار کارش نسبت به امنیت چه جوریه ؟راستی از خوابگاه های امیرکبیر بد می گن ،خوابگاه هاش چه جوریه واسه ارشدها؟]بچه های که توی رشته امنیت هستند ،بگن اونای که میخان بیان این رشته، چه مباحثی خیلی ضروریه، تا رسیدن به دانشگاه، تا حدودی خودشون رو اماده کنند،برنامه نویسی ، زبان،ریاضی گسسته ؟آخSadSadهلاک شدم انقدر سوال پرسیدمSmileSmile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۲۱۶ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۶۹۴ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  کمک در باره این تروجان Ghasemiyeh ۲ ۲,۶۶۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  سلام بچه های کدهای سیستم تهویه هوا رو کسی داره فاطمه دیبا ۰ ۱,۱۷۶ ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ۰۹:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  دانشگاه صنعتی اصفهان یا گرایش معماری امیرکبیر sima84 ۰ ۱,۷۸۹ ۱۶ شهریور ۱۴۰۰ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۱۴ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  منابع آزمون دکتری گرایش تجارت الکترونیک wskf ۳ ۶,۰۴۲ ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۰:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  سلام آیا اینجا کسی رشتش کامپیوتر هست؟ parisa1140 ۲ ۳,۹۱۱ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ۱۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: farsamw
  کارنامه نهایی ازمون دکتری داخل سال ۱۳۹۲-گرایش معماری کامپیوتر انرژی مثبت ۱ ۴,۱۵۳ ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: hmaryam567

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close